CB radiostanice v autech

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomíček 30. 6. 2006 10:00

Ahoj všichni, vozíte s sebou v autě nějaký doklad o homologaci stanice nebo jiný doklad o schválení pevné instalace v autě?
Je něco takového vůbec třeba mít (v souvislosti s novými pravidly)??
Tomíček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snail 30. 6. 2006 10:26

[quote="Tomíček"tAhoj všichni, vozíte s sebou v autě nějaký doklad o homologaci stanice nebo jiný doklad o schválení pevné instalace v autě?
Snail
Inventář

Odeslat příspěvekod Honza729 30. 6. 2006 10:56

Snail: Hezký, úhledný...... :-)
Honza729
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod turboleon 30. 6. 2006 11:04

[quote="Tomíček"tAhoj všichni, vozíte s sebou v autě nějaký doklad o homologaci stanice nebo jiný doklad o schválení pevné instalace v autě?
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod Honza729 30. 6. 2006 15:45

turboleon: Myslíš že se v tom např. MP vyzná ? Při jejich vzdělání............
Honza729
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Alex.. 30. 6. 2006 16:06

turboleon: co to je za papír..? Jak to vypadá..? :-o
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza729 30. 6. 2006 16:27

Alex.. píše:turboleon: co to je za papír..? Jak to vypadá..? :-o-/quote]
Dostals to s CB, je to samostatny papir u navodu k obsluze, je tam nadpis Prohlášení o shodě.
Honza729
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Alex.. 30. 6. 2006 16:32

Honza729: a jó...k čemu bych to vozil..? :-P
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza729 30. 6. 2006 16:40

Alex: Já nevim, já to mám sice v papírech v kasliku, ale je mi jedno, jestli to tam je nebo ne. At se policajti jdou bodnout, švestky zajebaný.
Honza729
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod turboleon 30. 6. 2006 16:42

Honza729 píše:
Alex.. píše:turboleon: co to je za papír..? Jak to vypadá..? :-o-/quote]Dostals to s CB, je to samostatny papir u navodu k obsluze, je tam nadpis Prohlášení o shodě.d/quote]

Jo a je na tom i atest 8SD...Policii do toho sice nic není, ale kdybych narazil na kripla, tak se nemusím hádat....
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod Honza729 30. 6. 2006 16:47

turboleon píše:
Honza729 píše:
Alex.. píše:turboleon: co to je za papír..? Jak to vypadá..? :-o-/quote]Dostals to s CB, je to samostatny papir u navodu k obsluze, je tam nadpis Prohlášení o shodě.d/quote]
Jo a je na tom i atest 8SD...Policii do toho sice nic není, ale kdybych narazil na kripla, tak se nemusím hádat...../quote]
Pokud bude kripl, tak mu bude vadit vůbec přítomnost CB v autě (držení majku za jízdy apod.). Takže ten papír je docela na nic. Vím, o čem mluvím, už jsem jednu takovou debatu končící kontrolou vlákna náhradní žárovky, absolvoval.... :hm
Honza729
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Bond007 30. 6. 2006 16:56

honza:jojo, kdyz narazis na kripla, zacne se vrtat ve vsem, ale kdyz nema dukaz ze jsem mluvil do mikrofonu, muze mi prd..a povinnou vybavu klidne at mi kontroluje, mam ji ok... nejlepsi byla hlidka co mi chtela dat pokutu za poskozenou nalepku z technicke... :) nakonec mi to nedali po tom, co jsem jim pul hodiny vykladal ze auto 1 rok stary asi tezko bude mit propadlou technickou :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod brasci 30. 6. 2006 16:56

honza: preco by mala vadit CB v aute?? :hm
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza729 30. 6. 2006 17:01

Bond007 píše:honza:jojo, kdyz narazis na kripla, zacne se vrtat ve vsem, ale kdyz nema dukaz ze jsem mluvil do mikrofonu, muze mi prd..a povinnou vybavu klidne at mi kontroluje, mam ji ok... nejlepsi byla hlidka co mi chtela dat pokutu za poskozenou nalepku z technicke... :) nakonec mi to nedali po tom, co jsem jim pul hodiny vykladal ze auto 1 rok stary asi tezko bude mit propadlou technickou :D
Jo, jo, jsou to někdy neuvěřitelný rozhovory. Pane, máte hasičák ? Mám. To máte štěstí. Proč ? Není přeci povinný. No a? Snad se můžu zeptat, ne? Můžete, ale smysl otázky nechápu. Nechápete ? Vy toho hodně nechápete, když jste jel po městě sedmdesátkou. Aha, tak to jo. Mr. Green
Honza729
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Honza729 30. 6. 2006 17:02

brasci píše:honza: preco by mala vadit CB v aute?? :hm
Švestky maj někdy kecy na cokoliv, co jim znemožní tě dostat.......ber to jako fakt, prostě jsou mezi nimi tupci, co maji komplexy, ale i lidi, co se jeste zeptaji na fce, cenu, pak na auto, jak to jezdi a tak.....ale tech je zoufale malo.
Honza729
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka