pepek je osobně a judr

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod petrumr 9. 3. 2008 22:57

pánové a dámy-mojí lstí sem odhalil pepka,je to judr,advokát a asi je to osobně,nebo zná u soudu v KM lidi a dojíždí z prahy,má řidiče,majáček a dělá asi provokatéra,musím zjistit pro jakou skupinu.Více zde- Tak me to taky potkalo :-)-život řidiče,mě se hned nezdálo,že proti osobně nic neměl,jenom tz jeho znalosti paragrafů a nevraživost MP-protože berou peníze ze zisku soudů :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
petrumr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petr1968 9. 3. 2008 23:00

petrumr: Ty jsi Colombo :o :o :o
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jouda.II 9. 3. 2008 23:01

petrumr píše:pánové a dámy-mojí lstí sem odhalil pepka,je to judr,advokát a asi je to osobně,nebo zná u soudu v KM lidi a dojíždí z prahy,má řidiče,majáček a dělá asi provokatéra,musím zjistit pro jakou skupinu.Více zde- Tak me to taky potkalo :-)-život řidiče,mě se hned nezdálo,že proti osobně nic neměl,jenom tz jeho znalosti paragrafů a nevraživost MP-protože berou peníze ze zisku soudů :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:=/quote]

Kdo je pepek, je mně jedno, ale že ty jsi nesoudný vypatlaný howado s podivnejma konstrukcema, tak to tu víme všichni.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář

Odeslat příspěvekod sMartin 9. 3. 2008 23:03

Udelejte si s pepkem sraz, tam si dejte do zubu a hotovo. Nas to tu nezajima.
sMartin
Štamgast

Odeslat příspěvekod petrumr 9. 3. 2008 23:04

už ti ***** kmitá,jak ti zastavijou s modrým majáčkem a ukáží ti průkaz a pokynou na stráž :mrgreen:
petrumr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petr1968 9. 3. 2008 23:04

A já jsem ten špatný :cry: :cry: :cry:
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod petrumr 9. 3. 2008 23:08

sMartin píše:Udelejte si s pepkem sraz, tam si dejte do zubu a hotovo. Nas to tu nezajima.
martine,tak jednoduchý to není,kdo se živý rukama,se nebude bavit a špinit si ruce s nějakým v kravatě.Mě se zdálo,že stadyma to někdo vynáší,ještě,že já su čistej,ale kdo má máslo na hlavě tak se musí bát.Já tam na soudní musím jet a počkám na tu audinu s majáčkem. :hm
petrumr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod petrumr 9. 3. 2008 23:13

Petr1968 píše:A já jsem ten špatný :cry: :cry: :cry:-/quote]
Ne ty si moravák,ale ti co jezdí s těmi majáčky trasu praha-km,nejhorší je provokátér kterej to ještě dostává zaplacený z našich daní,budu zjištovat podrobnosti,kdo by to čekal,že tady mezi autama se objeví takovej hajzl,beru si dovolenou a musím zamest stopy :hm
petrumr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petr1968 9. 3. 2008 23:14

Dobrou :P
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod CEO 9. 3. 2008 23:15

Každej chlap by chtěl být za jistých podmínek Agent Provocateur 8)
CEO

Odeslat příspěvekod pepek 9. 3. 2008 23:17

Chceš vzít do party?
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod petrumr 9. 3. 2008 23:18

CEO píše:Každej chlap by chtěl být za jistých podmínek Agent Provocateur 8))/quote]
a někomu se to splnilo,ale slib skautů je tvrdý pozor2
petrumr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod CEO 9. 3. 2008 23:18

Ne, chci být Agent Provocateur
CEO

Odeslat příspěvekod Jouda.II 9. 3. 2008 23:19

petrumr píše:
sMartin píše:Udelejte si s pepkem sraz, tam si dejte do zubu a hotovo. Nas to tu nezajima.
martine,tak jednoduchý to není,kdo se živý rukama,se nebude bavit a špinit si ruce s nějakým v kravatě.Mě se zdálo,že stadyma to někdo vynáší,ještě,že já su čistej,ale kdo má máslo na hlavě tak se musí bát.Já tam na soudní musím jet a počkám na tu audinu s majáčkem. :hmm/quote]

Tak bacha, aby nepřijela Š1203 s modrým majáčkem a zřízencema se svěrací kazajkou.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář

Odeslat příspěvekod petrumr 9. 3. 2008 23:19

pepek píše:Chceš vzít do party?y/quote]
ne distancuji se od vás a nebudu se přibližovat
petrumr
Trvalý BAN

Další stránka