Mercedes koutek

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2022 11:51

Arnie J píše:Celoročky se dělají ve všech rozměrech. Výrobci už to ví, že je to ta jediná správná volba.


305/30 R20 nemuzu nikde najit...
anonymni

Odeslat příspěvekod NoSwearek 22. 9. 2022 11:52

Arnie J píše:Tak je to teď nově čtyřkolka, tudíž stačí i sjeté letní protektory :D


Jen, pokud máš tepláky LV z tržnice a zlatej řetěz na krku. :) popravdě si tak Rummuna představuji, z toho, co tu píše.
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 9. 2022 12:02

Dobrý duch píše:
Arnie J píše:Celoročky se dělají ve všech rozměrech. Výrobci už to ví, že je to ta jediná správná volba.


305/30 R20 nemuzu nikde najit...

Ty jsem vykoupil, abych tě *****
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 22. 9. 2022 12:55

NoSwearek píše:S C63 S je to celkem "zábava" občas v podkrkonoší i na dobrých zimních. Nějak si to nedovedu na celoročkách úplně představit no. Ale.... :)

Jsem myslel u sebe a Arnolda. Já najezdil většinu zimy po suchý silnici při 10 stupních.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2022 12:57

Arnie J píše:
Dobrý duch píše:
Arnie J píše:Celoročky se dělají ve všech rozměrech. Výrobci už to ví, že je to ta jediná správná volba.


305/30 R20 nemuzu nikde najit...

Ty jsem vykoupil, abych tě *****


njn ja kvuli toho musel prodat auto...
anonymni

Odeslat příspěvekod NoSwearek 22. 9. 2022 14:25

Redlajn píše:Jsem myslel u sebe a Arnolda. Já najezdil většinu zimy po suchý silnici při 10 stupních.


Aha a já si myslel, že si obecně děláme ***** z Rummuna. :( Že máš auto třeba za 1,5 mil a nemáš na to mít 2 sady gum... :'(
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2022 14:27

ne, tady je problem premysleni tech lidi a setreni kdyz to neni nutne... ale s ohledem na to, ze maji v hlavne ***** a to ***** jim neumozni to videt jinak, nema smysl to moc resit no...
proste holt je tu SPD a mentalove, tak jsou tu celorocky a mentalove... rozdil mezi temi skupinami nulovy.
anonymni

Odeslat příspěvekod Redlajn 22. 9. 2022 15:32

NoSwearek píše:
Redlajn píše:Jsem myslel u sebe a Arnolda. Já najezdil většinu zimy po suchý silnici při 10 stupních.


Aha a já si myslel, že si obecně děláme ***** z Rummuna. :( Že máš auto třeba za 1,5 mil a nemáš na to mít 2 sady gum... :'(

Já ne. Já už si na garáži srandu nedělám. :(
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 22. 9. 2022 17:13

NoSwearek píše:
Arnie J píše:Tak je to teď nově čtyřkolka, tudíž stačí i sjeté letní protektory :D


Jen, pokud máš tepláky LV z tržnice a zlatej řetěz na krku. :) popravdě si tak Rummuna představuji, z toho, co tu píše.

8-P

-- 22. 9. 2022 18:18 --

Dobrý duch píše:ne, tady je problem premysleni tech lidi a setreni kdyz to neni nutne... ale s ohledem na to, ze maji v hlavne ***** a to ***** jim neumozni to videt jinak, nema smysl to moc resit no...
proste holt je tu SPD a mentalove, tak jsou tu celorocky a mentalove... rozdil mezi temi skupinami nulovy.

konečně jsem se vyprofiloval a mám jasno...
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 9. 2022 19:09

Dobrý duch píše:ne, tady je problem premysleni tech lidi a setreni kdyz to neni nutne... ale s ohledem na to, ze maji v hlavne ***** a to ***** jim neumozni to videt jinak, nema smysl to moc resit no...
proste holt je tu SPD a mentalove, tak jsou tu celorocky a mentalove... rozdil mezi temi skupinami nulovy.

Tomio je borec :tleskani 8-) 8-D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 24. 9. 2022 10:18

NoSwearek píše:S C63 S je to celkem "zábava" občas v podkrkonoší i na dobrých zimních. Nějak si to nedovedu na celoročkách úplně představit no. Ale.... :)

S Vraníky brnkačka 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 24. 9. 2022 14:27

ale to musí mít člověk pod čepicí jako nejmenovaný garážník :potichu
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 24. 9. 2022 14:42

Vraníky jsou v pneumatikách podobný bizár jako Anička Dajdou zpěvačka.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 24. 9. 2022 14:54

Na offroad dobry.Drapaky jak hovado za par korun.Na normalni jezdeni nesmysl.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 25. 9. 2022 08:50

Vraníky jsou dosud nedoceněné pneu. Je to prostě volba znalců 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků