P: AUDI A6 3.0biTDI, 230kw, 2012, 215000km

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2022 10:22

majkl20 píše:Tak diskuze hezka panove, takova plodna, nicmene, nechce to i nekdo koupit :D?

Potkalo to tady téměř všechny.
A obvykle vyjádří radost, že je aspoň inzerát nahoře...
;-)

A mimoto... tady je ojedinělé, že se všichni tak nějak shodli, že se jedná o krásné auto a dokonce za dobré peníze. Ostatní je naše klasická akademická debata.

:-D
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 16. 9. 2022 12:14

proč to má olej v automatu ve 200 tkm? to už je pozdě, čuju, že si to semtam cukne pod plným plynem

todle není auto pro chudáka, pokud to nemělo kvalitní servis a oleje v meziintervalu, tak to chce minimálně kilo bokem . . olej za 15 a prohlídka za 30 a 365 dnů, to vypadá na zkrácenej interval

buď je chybný VIN nebo nevím, na kontrolatachometru hlásí, že vozidlo nenalezeno
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 9. 2022 14:28

To má HDM, ne?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 16. 9. 2022 14:28

Dobrý duch píše:Rozvody v autoraku porad pod 40


Neplést s 3.0TDI 2015+ !!!
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 16. 9. 2022 15:26

chápu to správně, že u novější vyjdou rozvody levnějš?
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 9. 2022 15:29

7,2x
anonymni

Odeslat příspěvekod Ruman001 16. 9. 2022 16:45

PeTr7650 píše:proč to má olej v automatu ve 200 tkm? to už je pozdě, čuju, že si to semtam cukne pod plným plynem

todle není auto pro chudáka, pokud to nemělo kvalitní servis a oleje v meziintervalu, tak to chce minimálně kilo bokem . . olej za 15 a prohlídka za 30 a 365 dnů, to vypadá na zkrácenej interval

buď je chybný VIN nebo nevím, na kontrolatachometru hlásí, že vozidlo nenalezeno

už jsem to psal- v autorizáku se olej v automatu u tohoto auta nemění..je tam doživotní nápln :hm -klasickej ojeb, však on to někdo po záruce potom zaplatí... mě ho u Hoška v cls v rámci servisu zdarma měnili ve 120 tkm..no ale bez proplachu, takže taky špatně....jsem to pak nechal udělat znovu i s proplachem....v diferáku to stejné..jelikož je na předním diferáku přístupný jen vypoušták, tak tam byl ještš originál olej-černej jak bota, bo se jim to nechtělo rozdělávat nebo plnit tím vypouštákem..v zadnim difu olej vyměnili, bo je to tam přístupné...prostě autorizák neznamená automaticky to nejlepší řešení jak servisovat byť i dražší vůz
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 16. 9. 2022 18:59

pozpatku_fijA píše:chápu to správně, že u novější vyjdou rozvody levnějš?

Chápeš to správně. Od roku 2015 zmizel ten slavny orloj že 4 řetězů a mnoha napinaku na 2 řetězy.
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2022 19:45

Preeeeemie... Prémiový orloj.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 16. 9. 2022 19:51

Ruman001 píše:už jsem to psal- v autorizáku se olej v automatu u tohoto auta nemění..je tam doživotní nápln :hm -klasickej ojeb, však on to někdo po záruce potom zaplatí... mě ho u Hoška v cls v rámci servisu zdarma měnili ve 120 tkm..no ale bez proplachu, takže taky špatně....jsem to pak nechal udělat znovu i s proplachem....v diferáku to stejné..jelikož je na předním diferáku přístupný jen vypoušták, tak tam byl ještš originál olej-černej jak bota, bo se jim to nechtělo rozdělávat nebo plnit tím vypouštákem..v zadnim difu olej vyměnili, bo je to tam přístupné...prostě autorizák neznamená automaticky to nejlepší řešení jak servisovat byť i dražší vůz


já si teda autorizáky naučil a měním v převodovkách oleje max po 100 tkm, včetně rozvodovek, difeců . . a z každý výměny chci vidět video, že to fakt udělali. Pravdou je, že si to necháváme max. do 160 - 180 tkm a pryč s tím
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků