Prodám 5% slevu do Alzy

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 22. 1. 2023 21:41

i ty sluzby srovnala s konkurenci
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 27. 1. 2023 05:43

Evlo odnesl jsem balik na reklamaci do Mironetu v utery, az dnes ve 2:45 mail, ze byl prijat.. 2:45 patek.. to je teprvs ***** obchod
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 1. 2023 12:35

aha, alze to trvalo 9 dni od vlozeni do alza pačkomatu, zatím kauza pokračuje
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 29. 1. 2023 09:39

Ještě mě napadlo, že Alza je možná furt nejmíň špatná :( z ČR prodavačů
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 29. 1. 2023 14:07

Moucha píše:Evlo odnesl jsem balik na reklamaci do Mironetu v utery, az dnes ve 2:45 mail, ze byl prijat.. 2:45 patek.. to je teprvs ***** obchod

ale pozor, ten hradeckej mironet nejni klasickej plnohodnotnej mironet.
tlustoprd co to vede ma jenom frančizu, je jejich zastupce. nekolikrat se mnou vyjebal, nedodal co mel a normalne to ztopil-proste sem si objednal vyzvednuti na pobocce a on to proste nedodal.
mam na nej pifku, uz dlouho.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 1. 2023 14:14

jojo taky mě sere, tak to je ten stejnej. Jako Mironet je na 10tis třeba o 10% levnější než Alza, ale nestojí to za to pro ty co nakupují hodně. Třeba tady u nás na HK je Alza top.
CZC má zase Tlapnet, to jsou taky takový demneti jak ten Mironet, navíc jejich prodejna je 30 let stejná, tam je ještě cejtit socík všude po regálech.
TS Bohemia celkem jde, ale pro mne je na blbým místě, nejde tam moc parkovat, zboží dodají za 2 dny (Alza třeba ten den).
Prostě Alza rulez u nás, ale má taky nevýhody a to je nedostatečný výdej, jak přijede zboží a všem začnou chodit sms, že si to můžou vyzvednout, to je tam pak trága, ale většinou to posílám do boxu, větší věci rovnou domu
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 29. 1. 2023 14:20

resim to uz z mironetu tak, ze si davam po objednani zasilkovnu a z centraly dodaj vzdycky. dokonce neco poslou i o den driv, abys to v den vydani (relace) mel doma.

jak to slo z centraly prez hk buřta-šup mala domu, hovnohlav jeden!
Naposledy upravil hopa26 dne 29. 1. 2023 14:21, celkově upraveno 1
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eetg 29. 1. 2023 14:20

Jakto? TS Bohemia je v HK v tom obchodním domě vedle kruhového objezdu s vodotryskem ne? Tam není uvnitř parkoviště? Jsem tam jednou zboží vyzvedával, ale přijel jsem na bicyklu. :D
eetg
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 1. 2023 14:27

tam není, tam je jen Datart, vedle kruháku to CZC a za ním kus ten Mironet, TS je u fakultky skoro
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 29. 1. 2023 14:28

hopa26 píše:
Moucha píše:Evlo odnesl jsem balik na reklamaci do Mironetu v utery, az dnes ve 2:45 mail, ze byl prijat.. 2:45 patek.. to je teprvs ***** obchod

ale pozor, ten hradeckej mironet nejni klasickej plnohodnotnej mironet.
tlustoprd co to vede ma jenom frančizu, je jejich zastupce. nekolikrat se mnou vyjebal, nedodal co mel a normalne to ztopil-proste sem si objednal vyzvednuti na pobocce a on to proste nedodal.
mam na nej pifku, uz dlouho.

Zaslouží si nabonzovat na centrálu 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 29. 1. 2023 14:40

tenkrat sem jim volal, ale je tam jen nejaka infolinka. jak to dopadlo dal, nevim.
ziskal sem ovsem zkusenost, ze ne kazdy je dobry.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eetg 29. 1. 2023 14:46

Moucha píše:tam není, tam je jen Datart, vedle kruháku to CZC a za ním kus ten Mironet, TS je u fakultky skoro

Je tam pobočka TS Bohemia v přízemí obchodního domu, jmenuje se to zároveň Idirection Servis. Ten obchodní dům u kruhového objezdu s vodotryskem se jmenuje myslím Aquapark.

Obrázek

Obrázek
eetg
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 1. 2023 14:49

Vidíš a to tam chodím 3x týdně okolo a nevím o tom, asi takový mají marketing.., TSko nevyužilo svůj potencionál což je škoda
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eetg 29. 1. 2023 14:56

Alespoň tam není žádná fronta. :-)
eetg
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 1. 2023 16:44

Ještě vám tam chybí Softcom, to jsou taky klasici :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků