e-prodejna vysloužilých mobilních telefonů

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 5. 5. 2012 08:42

oops: jj je to pajáda, já mám O2 jen na příjem, mám tam 0,- tarif ale stejně ho furt musím nabíjet a je to otrava..

mě se líbí huawei ascend P1, to je podle mě fakt moc pěkný android
Obrázek
Obrázek
Anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 5. 2012 08:44

jj taky vypada velmi pěkně. Hranate tvary jsou mi opravdu bliž. Ale ta značka. :hm
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Anonymni 5. 5. 2012 08:48

no obávám se, že huawei půjde strmě nahoru, oni budou útočit hlavně cenou..

ale bude tam asi podobný předsudek, jako třeba u DAEWOO, apod.. je to taková echt asijsky znějící značka
Anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 5. 2012 08:54

Tak v prodeji ještě neni ale prvotni nastřel 13tkč je hodně odvažny. Jinak rozměrově pro mě ideal.

-- 05 kvě 2012 09:58 --

Jinak SIII se diky zaobleni nebude zas až tak špatně držet a ovladat diky sve velikosti alespoň si myslim že by tak mělo byt. Jinak k plastovosti a vzhledu od cca. 5min.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FRcivfxi_FQ#[/youtube]
Naposledy upravil miromen4 dne 5. 5. 2012 09:01, celkově upraveno 2
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod burty s krenem 5. 5. 2012 08:58

sem si rikal, ze mi nejak blbne to. zobrazovani. tak dobry :)

kazdopadne novy dred, musim si samozrejme prihrat polivku :D

Symbian Belle funguje skvele... se to i rymuje :))
Ale vazne, nevim, jesti mam stesti, ale s Belle se mi starsi typ s procesroem 0,68GhZ :) fakt zrychlil a slape to proste skvele. Vse funguje, jak ma. Jak pise Semtex o nejakem vytaceni... fakt nechapu. A to ted provolam denne narazove klidne i sto minut. Jen ta vydrz no. Ale to asi bude pouzivanim

A proto nejak sem jeste nesel do WP :eh
Naposledy upravil burty s krenem dne 5. 5. 2012 09:04, celkově upraveno 1
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot

Odeslat příspěvekod Slawall 5. 5. 2012 09:03

miromen4 píše:jj taky vypada velmi pěkně. Hranate tvary jsou mi opravdu bliž. Ale ta značka. :hm

Huawei neni cinsly smejd. Prakticky cela O2 ait jede na HW Huawei. I ostatni operatori ho pouzivajo.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 5. 2012 09:07

Takže si ho mam koupit. :D
Každopadně dik za info.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Oops! 5. 5. 2012 09:25

O2 a tmobile mají většinou společné sajty. Huawei vyhrála realizaci 3g sítě vlastně v celé EU samozřejmě díky ceně. Technologie skládaj někde v maďarsku a sajty realizuje pro celou eu jedna ostravská firma. Ale to neznamená, když huawei vyhrál jeden obří tendr, že není šmejd. Aby to nedopadlo jako s čínsko-polskou dálnicí. Mimochodem jsem viděl fotky ze stavby a hóódně velkej masakr. Prostě jak na konci směny pustili lopaty, tak tu stavbu nechali.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 5. 2012 09:33

miromen4 píše:Takže si ho mam koupit. :D
Každopadně dik za info.

Vono pokud chceš Androida, tak to máš jedno. :-]

Odeslat příspěvekod Oops! 5. 5. 2012 09:58

Pořád čekám až se objeví padfoun. Podle mě zatím nejhezčí androidí telefoun. Uvidíme jak to bude v reálu. I když zrovna jsem objevil letenku do HKG za 11k, tak to bude letos souboj letenka x novej foun :))
Oops!

Odeslat příspěvekod Pajjoun 5. 5. 2012 10:42

Majkl píše:Zbytečné bylo hanit Androida za to, že často otravuje s aktualizacemi na programy; iOS to dělá taky. Ale méně intruzivně. A funguje aktualizace všeho najednou.

A to mě to třeba nechodí už vůbec. :-] Stačilo si pohrát s nastavenim.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 5. 5. 2012 10:46

Oops! píše:O2 a tmobile mají většinou společné sajty. Huawei vyhrála realizaci 3g sítě vlastně v celé EU samozřejmě díky ceně. Technologie skládaj někde v maďarsku a sajty realizuje pro celou eu jedna ostravská firma. Ale to neznamená, když huawei vyhrál jeden obří tendr, že není šmejd. Aby to nedopadlo jako s čínsko-polskou dálnicí. Mimochodem jsem viděl fotky ze stavby a hóódně velkej masakr. Prostě jak na konci směny pustili lopaty, tak tu stavbu nechali.
v te firme praacuje kamarad...teda asi je to ta firma. ted montuji LTE v Nemecku.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Oops! 5. 5. 2012 10:55

pen com či jak se to jmenuje
Oops!

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 5. 2012 14:02

Pokud by někdo mínil, že iPhone nepodporuje formát MIDI... tak jsem zrovna zjistil, že to tak není. V telefonu syntetizér normálně je, akorát přehrávač se na to musí stáhnout.

Odeslat příspěvekod grapherX 5. 5. 2012 15:05

SE Xperia Neo V už je doma. :)
Konečně po dlouhé době telefon, který se mi i líbí. :D
Corsa C 1.4 66kW & F3C 1.2TSI 81kw 7°DSG -> Hyundai i30 1.6CRDi 85kw 7°DCT
grapherX
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka