Prodám 5% slevu do Alzy

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 1. 2023 16:59

já si pojedu Alzu/Datart a *****, ještě ta Alza by si mohla vychytat ty ceny líp, sice tam mám teď obyč bronzový účet, ale o lepší cenu si člověk musí napsat a to mě nebaví a nikdy jsem to nevyužil, to raději kliknu v Datartu a je to tam o něco levnější.
To kdyby vychytali tak klidně pojedu jen Alzu, ale pokud kouknu na cenu a tady je to za 30tis a Datart třeba za 25 bez žádného ***** tak to prostě rovnou vemu v Datartu a nesockuju u Alzy
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 1. 2023 17:01

Jo Datart je boží. Já snad 90% věci koupím v Datartu.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 1. 2023 17:05

skoro 400tis mám na svým účtu u Datartu od 25.6.2021 co jsem založil VIP, o to Alza přišla :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 1. 2023 17:11

Já ve stejném období za kilo, to taky není špatný na soukromou osobu a navíc kolenovrta :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 29. 1. 2023 17:15

Pche, prej kolenovrt, jedu bazoš, včera lednička 200cm vysoká, spotřeba 163 kWh, za dva litry i s dopravou :nenapadne
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 29. 1. 2023 17:28

Moucha píše:já si pojedu Alzu/Datart a *****, ještě ta Alza by si mohla vychytat ty ceny líp, sice tam mám teď obyč bronzový účet, ale o lepší cenu si člověk musí napsat a to mě nebaví a nikdy jsem to nevyužil, to raději kliknu v Datartu a je to tam o něco levnější.
To kdyby vychytali tak klidně pojedu jen Alzu, ale pokud kouknu na cenu a tady je to za 30tis a Datart třeba za 25 bez žádného ***** tak to prostě rovnou vemu v Datartu a nesockuju u Alzy

já to jednou zkusil, co se stane, rozdíl býl asi 10k no, tak jsem koupil jinde,

tu alza opravila za týden, takže celkem cca 6 týdnů reklamace, asi z čr fakt nejlepší obchod, což je mega smutné
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 29. 1. 2023 17:49

Arnie J píše:Jo Datart je boží. Já snad 90% věci koupím v Datartu.

zas já miluju EW. sem tam za bambilijon tisíců utracenejch vedenej jako nóbl pán a věnujou mi péči jak Hanychový. :-)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 29. 1. 2023 17:52

yndezit píše:Pche, prej kolenovrt, jedu bazoš, včera lednička 200cm vysoká, spotřeba 163 kWh, za dva litry i s dopravou :nenapadne


Tak to je hodně dobrý, shodou okolností jsme tedka kupovali domů nový Áčko 200cm a cena byla krutá.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 1. 2023 18:09

v EW jsem stříbrnej user, ale dlouho jsem tam nic nekupoval
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 1. 2023 20:16

Pak že lidi nemají prachy, ***** krize :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 1. 2023 20:23

Já co nemusím, tak nekupuju. Protože co člověk nekoupí, toho nenasere, nerozbije se to a nemusí reklamovat. Jo dneska teda kabel z Alzy do alzaboxu. Měli doručit ráno, doručili večer ale pohoda, nechtělo se mi stavovat v Holešovicích po cestě.
Navíc jako správnej jelenovrt doručení do alzaboxu zdarma, objednáno na kámoše, co má premium účet :D protože kabel za 80 a doprava za 40, tak to ne 8-D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhamil 29. 1. 2023 21:03

Máš recht
jhamil
Nováček

Odeslat příspěvekod evlo 29. 1. 2023 21:15

MV_cz píše:Já co nemusím, tak nekupuju. Protože co člověk nekoupí, toho nenasere, nerozbije se to a nemusí reklamovat.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 1. 2023 21:48

MV_cz píše:Já co nemusím, tak nekupuju. Protože co člověk nekoupí, toho nenasere, nerozbije se to a nemusí reklamovat. Jo dneska teda kabel z Alzy do alzaboxu. Měli doručit ráno, doručili večer ale pohoda, nechtělo se mi stavovat v Holešovicích po cestě.
Navíc jako správnej jelenovrt doručení do alzaboxu zdarma, objednáno na kámoše, co má premium účet :D protože kabel za 80 a doprava za 40, tak to ne 8-D

v pořádku :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 29. 1. 2023 23:37

MV_cz píše:Já co nemusím, tak nekupuju. Protože co člověk nekoupí, toho nenasere, nerozbije se to a nemusí reklamovat.

A není lepší kupovat tak, aby člověk tu záruku nemusel řešit, protože stejně nefunguje?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků