Máte motorku? Jakou?

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 6. 2023 13:52

Jaj, no to bude trvat chvíli
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 6. 6. 2023 14:26

Nebude. To prodá
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goesson 6. 6. 2023 15:11

To hrozi, pokud nedam tu kycli dokupy... protoze je to fakt neprijemne
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 6. 2023 22:27

Za cenu Forzi 350 /nebo ADV/ je CL500...

To musi být těžké rozhodování...

Jsem si říkal, že bych si ještě koupil skutrika na postrky /člověk už samou rozezranosti neví co by/, ale za 280 je Forza 750 a za 160 je CL500...

BTW ta Forza 750 mi teď přijde jako nejlepší poměr cena výkon, když to srovnám s konkurencí na trhu... Ono se to těžko srovnává, ale třeba ve srovnání s Tmaxem je to cenová bomba. Ale musel bych vyzkoušet tu převodovku, z toho bych měl strach, to CVT u Tmaxe bude 100%...

Bych si teď ve Velsbike skladem vybral...

Mají tam šedou forzu 350 s kufrem, zelené CL500 a forzu 750...

Věru těžké rozhodování. Budu se tam muset jen tak z legrace mrknout.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 6. 2023 22:31

jsem si říkal, proč by sis místo skútru kupoval ojetý mergl :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 6. 2023 22:43

No to by byla slušná chujovina...
:-)

Kdepak. Na takové to drandeni právě to CLko vypadá naprosto suprově. Doporučuju to teď kudy chodím.... Myslím že už jsem jich hodně dohodil.

Docela dobre kladivo na Číňany.
Obrázek
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Goesson 7. 6. 2023 06:35

A jaky to ma vyznam toto k tomu co mas? Skutr bych chapal k motorce. Kor nejaky cestak. Byt xadv je ve vsem lepsi jak forza. Ale tak proc ne.
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 6. 2023 07:23

XADV je ve všem lepší než Forza, krom spotřeby. Obecně máš ale pravdu.

Na druhou stranu, já pokud se rozhodnu něco koupit, tak asi prioritou bude manévrovatelnost a ta bude pro mne vždycky lepší z nižšího skútru než vyššího cestaku. XADV už je na mne zbytečně vysoké na poskoky... Jinak moc dobře víš, že XADV beru za výbornou alternativu. XADV by pro mne bylo zajímavé, kdybych nechtěl Tracer. Pak by nebylo o čem.

Ale ber to tak, že Forza 750 má v podstatě udávanou stejnou spotřebu jako ADV350, což kdyby byla pravda, tak je bomba... Aerodynamika u Forzy bude nejspíš skvělá.

Ale nemám vyzkoušeno. Jak jsem psal, musel bych se tam stavit a viděl bych. Nejsem v tomto vyhraněný. Jediný co vím je, že Tmax je pro mne cenový úlet.
Pak by byla asi dobrým kompromisem Forza 350.. dobrá manevrovatelnosz, hezká spotřeba ... A výkonu do města dost. Design teď hodně sjednotili s velkou Forzou.

-- 7. 6. 2023 08:24 --

Btw.
Na čem teď jezdíš víc?
XADV a nebo HD?
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Goesson 7. 6. 2023 07:40

Kdybych chtel neco okolo komina na poskoky a neco, co je obratne, beru toto a neresim nic: https://www.tipmoto.com/motorky/italjet ... -2023.html

k tomu tracer, kdyz nekam jedu a sem vysmaty...


Nicmene pokud chci manevrovatelnost, nevezmu si 230 kilovy vysoky skutru ala forza750, to teziste ma stejne jako xadv tam rozdil neni, tam je rozdil v podvozku a oplastovani, ne v tom zbytku.

Ale nevim jakou potrebu resis na jezdeni. Chapu, ze do mesta je tracer naprd, ale zase to bude i ta F750 nebo xadv to chce neco co ma tak tech 180 kilo a kompaktni rozmery, at se to prodere vsude a zaroven to umi jet nekam dal.


Jinak jezdim urcite vice XADV, uz kvuli pocasi, potrebe vozit veci, ale taky proste je to jednodussi jezdeni a priprava, nez na haryka. Ale toho nemam na dejly provoz, ale to je kus zeleza, co vydrzi nejakou dobu a vim, ze podobnych motorek bude casem ubyvat. U xadv vim, ze kdzy prijde najak nova generace, ktera by prinesla zajimave inovace (za mne 5 koni a car play) tak ji vymenim. U HD mi to je jedno, ostatne taky sem bral lonsky model a necekal na letosni vyrocni 120 let... protoze tam jemi to jedno.
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 6. 2023 07:42

Ten Dragster mám v Merku. Ale kde servisovat?
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 6. 2023 07:49

Ten dragster je sice cool, ale úplně na *****.
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goesson 7. 6. 2023 07:52

tudiz idealni volba pro mne :)

-- 7. 6. 2023 08:53 --

maincoonsback píše:Ten Dragster mám v Merku. Ale kde servisovat?


plzen+praha to prodavaji... takze jednou rocne zapojist vozit a sjedes na servis... :)
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 6. 2023 07:53

I pro mne.

Kufr bych na to dal a stačí...

Jo je to cool. Hodně.

Ale otázka platí. Koupit klidně v Plzni, ale kde servisovat?

:-)

-- 7. 6. 2023 08:54 --

Goesson píše:
plzen+praha to prodavaji... takze jednou rocne zapojist vozit a sjedes na servis... :)


Uf.
No.. teda jako jo, ale asi to není to, co by člověk chtel, být vybavení by na to bylo...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 7. 6. 2023 07:55

Arnie J píše:Ten dragster je sice cool, ale úplně na *****.


Tenhle je uplně mega cool.
Obrázek
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 7. 6. 2023 07:59

Ale protože Dragster 450 není a jestli bude tak za kravinu, bral bych tohle.

https://www.tipmoto.com/motorky/cfmoto/ ... 50-sr.html
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků