Nejvyšší rychlost na motorce

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 2. 2010 11:41

aha, tak to je skoda, bo ja s tim chcu jezditi cca 150 km tam a 150 km zpatky, takze cajti...
anonymni

Odeslat příspěvekod Brus 20. 2. 2010 11:43

goes píše:aha, tak to je skoda, bo ja s tim chcu jezditi cca 150 km tam a 150 km zpatky, takze cajti...


cože chceš? bavíme se o babetě? takové té věci co vypadá jako škaredé těžké kolo a do kopce se na tom i musí jako na kole šlapat? :D
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 2. 2010 11:43

no jasne :) ale delam si srandu, mam to na vesnici, ale papiry chcu
anonymni

Odeslat příspěvekod Brus 20. 2. 2010 11:47

já měl takové období kdy jsem papíry moc neřešil, takže mám babetu a skutra a dřiv jsem měl ještě starou krosku a fichtla.. a ted moc nevím co s tím :-)
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 2. 2010 11:49

mi by se libila MZ jako designe, ale to uz chce papiry, co simpsony, jake to bylo? proste chcu neco levneho a neco, co nepotrebuje servis :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Brus 20. 2. 2010 11:51

goes píše:mi by se libila MZ jako designe, ale to uz chce papiry, co simpsony, jake to bylo? proste chcu neco levneho a neco, co nepotrebuje servis :)


mi simpson neseděl, protože se mi to zdálo nepohodlné, jen o málo pohodlnější než fichtl.. jak to má tak nízko řidítka, nicméně musím uznat že na svou dobu to bylo poměrně schopné a jelo to
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 2. 2010 11:52

simak byl i jako skutr kurde :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Brus 20. 2. 2010 11:53

záleží kde chceš jezdit.. pokud jen po slučných cestách, tak bych šel do italského nebo japonského skůtru, pokud po horším povrchu, tak to chce něco s většíma kolama a třeba takové korado je zajímavá volba.. nesrovnatelně lepčí než babeta
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod JackNO.1 20. 2. 2010 12:18

goes píše:babeta je muj tajny kandidat, nevis o nejake?

nevím, ale můžu Ti nabídnout Ninju 99 za 45tisíc :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 2. 2010 12:20

:) no divejte, jezdit budu po beznych silnicihc, jsou tam nejaka stoupani, ale radius bude tak 10km kolem baraku, vice jenom vyjimecne. vim, ze skutry jsou lepsi jak babeta, ale jde o to, ze najezd bude tak 500 km rocne maximalne a tak nechcu dat nic navic
anonymni

Odeslat příspěvekod jack1905 20. 2. 2010 12:34

jel jsem 230 ale mám radši auta.
Rychle a pohodlně
jack1905
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 20. 2. 2010 12:40

JackNO.1 píše:IMHO to muselo mít výkon ještě o chlup vyšší, protože ta aerodynamika byla oproti mojí padesátce trochu jinde...

to leda ža by tam přidal ještě dva válce
anebo úplně jiný motor
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 22. 2. 2010 22:09

goes píše::) no divejte, jezdit budu po beznych silnicihc, jsou tam nejaka stoupani, ale radius bude tak 10km kolem baraku, vice jenom vyjimecne. vim, ze skutry jsou lepsi jak babeta, ale jde o to, ze najezd bude tak 500 km rocne maximalne a tak nechcu dat nic navic


na taky najazd si kup pekny horsky bicykel.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 13. 3. 2010 11:11

"pekny horsky bicykel" je dražší než nová motorka ;)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 13. 3. 2010 11:30

Kup si elektricky skutr. :)
p0etrik
Servismen

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků