Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 7. 12. 2018 11:13

Ale to je jiný druh motorky. Řešíme jinej level...
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2018 11:19

a to prece nicemu nevadi. Proste nekdo rika, ze prece nejde vybirat mezi kupe, sedanem, MPV apod. proc ne? Ja tak vybiram pokazde.

Ano, kazde to moto miri kapku jinam a o tom to proste je. Tiger je ala Afrika, proste univerzal, ktery lze vzit i mimo silnice vcelku v klidu. RT je proste naprosto ryzi hltac kilometru s mega komfortem a krytim. Versys je taky cestak, ale typove proste kapku jiny. Proste ano, jsou jine, ale nerekl bych ze jeden je horsi ci lepsi.
anonymni

Odeslat příspěvekod PeTr7650 7. 12. 2018 11:21

jedu za chvilku do cartecu, muzu te tam hodit podepsat papiry :-D

ja bejt v goesove pozici, tak mam doma vsechny tri kandidaty a na krku rozvod :-D
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 7. 12. 2018 11:33

Taky neříkám že to vadí.....ten level jsem myslel cestování na silnici, cenu, vybavenost atd.

Všechny motorky mají něco do sebe.Dle použití....

RT vyhraje. :-)
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2018 11:39

PeTr7650 píše:jedu za chvilku do cartecu, muzu te tam hodit podepsat papiry :-D

ja bejt v goesove pozici, tak mam doma vsechny tri kandidaty a na krku rozvod :-D


zapominas na C650 GT :)
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 7. 12. 2018 11:47

Ti si nech do důchodu. :-)
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 7. 12. 2018 11:56

Myslim ze pro nekoho, kdo jezdi na skutru, protoze se boji masiny je 280kg RT idealni volbou ^^

Ale chapu, chces to od nej pristi rok koupit defacto novy za 350 :D
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 7. 12. 2018 12:16

Ta váha při jizdě je cajk, žádný problém. Popojíždění je taky v pohodě, když je dobře těžiště, váhu moc řešit fakt nemusíš. Goes se váhy myslím nebojí....nemá taky proč.

Moje "malá" CBF1000 váží 250 kg a vše je zcela v klidu....protože těžiště. Váhu už neřešte, je to marný argument co se silnice týče.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2018 12:51

ja s tim RT nevim no. Za mne je to vylozeny cestak a nic vic. Jasne policajt ukazal, jak je to super, ale ja takovy nesu no. A navic lip se mi sedelo asi na versysu. To RT uz je proste raketa. Sice 530 ale porad tam chybi veci k objednani takze by to bylo vyrazne vice. A to je pak vuci versysu klidne 100 a vuci triumphu 200. A proste nevim no
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 12. 2018 12:54

Ono i se 7er se dá kličkovat, ale není to ono.
už nemám žádnou Mazdu :(
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 7. 12. 2018 13:00

hele kolik reálně najedeš za sezonu km? 3000? první sezonu? 1500 druhou a třetí už to bude stát v garáži. Kup si něco co ti splní motorkářský chutě, ale bude s tím i trochu zábavy. RT je podle mě zcela nudný hltač dálničních km, nevidím v tom žádnou zábavu. Pochybuju že se zabalíš a pojedeš na trip po Evropě někam do Portugalska.

-- 7. 12. 2018 12:04 --

já to mám jasný a jednoduchý. Kdybych náhodou něco kupoval tak půjdu patrně do té Moto Guzzi. Výkon ok na ježdění, motor má evidentně dobrý projev, má to styl, má to zvuk a na projíždku po ČR zcela ideální a jako hračka to není přehnaně drahé.

Takže by to chtělo takový nějaký mix a ne koupit nutně ultimativní cestovní mašinu abys s tím občas jel do práce, protože nikam jinam stejně moc času ani chutí mít nebudeš.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2018 13:17

nebud zly

-- 7. 12. 2018 12:20 --

ja potrebuji neco, s cim budu jezdit denne, protoze mit neco s cim budu jezdit jen na vylety, tak s tim najedu ty 3000 jak pises. Kdyz budu mit neco pro denni potrebu, budu se dle meho tocit kolem tech 8-12tkm rocne uz tim, ze znacnou cast s tim najedu do prace.

Ale to pisu od pocatku, ze gro jizd je 25 km do prace a 25 km zpet (dalnice/okreska). Sem tam neco po meste. 1 dovca za rok a nejaky prodlouzeny vikend. Nic vic asi necekam. Proto souhlasim, ze je RT dost zbytecne. Ale to je i ten versys.

Ale co vim, tak nechci nahace apod. to mi nedava smysl, protoze vim ze mne sere jak na mne fouka.
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 7. 12. 2018 13:28

takže skutr pořád vychází jako nejlepší varianta co se týče cestování na dvou kolech. Jediné v čem je problém je ten sociální status že člověk pořád sedí na skutru a je tak trochu za trapku i když je to BMW za 350 tis.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy_xx 7. 12. 2018 13:59

když máš rád tak ty Italské stroje a nemůžeš bez nich být :-D, tak co třeba tohle? http://www.auto.cz/moto-guzzi-v85-tt-fi ... ptu-124676
andy_xx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2018 14:12

V85 nic neresi. Furt motorka za 400 a vic. Jen ano retro styl
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků