Konec éry Sebastiana Vettela & Red Bullu?

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomyš 4. 3. 2014 18:52

Odborníci F1 se zdráhají zcela uznat kvality Sebastiana Vettela, dokud nebudou ověřeny v jiném - méně kvalitním / konkurenceschopném - autě / týmu. Ale současně dodávají, že to samé se de facto stane letos s komplikovaným RB10. A že prověří zejména jeho psychickou odolnost v situaci, kdy takovým podmínkám v F1 nikdy necčelil. Myslíte, že to dá?
Tomyš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod touner 12. 3. 2014 17:12

Dá to, je to profík. Nakonec, v STR Ferrari taky dokázal pěkné kousky a i jeho vstup do F1 s BMW byl milým překvapením.
touner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Variotek 12. 3. 2014 17:46

Dá to, ale bude to pro něj asi frustrující. Alespoň zpočátku, Red Bull se však podle mě začne zlepšovat. Podle mě určitě nějaké závody vyhraje....
Pomozte zabránit smrtelným nehodám na silnici. Jezděte po chodníku!
Variotek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod touner 12. 3. 2014 18:25

Nevím, zda vyhraje závod, možná jednou nebo dvakrát. Rozhodně se ale umístí na pódiu a bude se hodně zlepšovat. Letos může ale Red Bull na titul zapomenout. Titul bych letos přál Massovi a týmu Williams. Jsou mi mnohem sympatičtější než Mercedes. Příští rok může být ale znovu vše jinak a Vettel s Red Bullem může opět dominovat. Je to více než pravděpodobné.
touner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sem-tam-fous 12. 3. 2014 18:26

Každá éra musí jednou skončit. A ani Sebastianova vítězná šňůra nebude výjimkou. To, zdali to bude již letos si netroufám odhadovat. Rovnalo by se to věštění z křišťálové koule, a v této disciplíně jsem nikdy nevynikal. Značně se na tom podepíše to, jak rychle dokáže Renault vyřešit problémy se spolehlivostí. Čím dříve se jim to podaří, tím větší šance na pokračování vítězné šňůry bude Sebastian, a spolu s ním i celý tým Red Bull racing mít.
sem-tam-fous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MANGHUSTA 12. 3. 2014 18:33

Moc mě mrzí podceňování Vettela. Když vstoupil do F1, většina lidí ho oslavovala, říkali jak je to úžasný talent a jak bude mistr světa...no, teď mistrem světa je, dokázal úchvatné věci a drtivá většina těch, co jej tehdy oslavovali, jej dnes nesnáší..jen proto, že tehdy nečekali jak moc dá na frak jejich oblíbencům...jistě, měl nejlepší auto, ale ne vždy a přitom posledních 5 let byl prostě fantastický a Button může děkovat všem bohům, že jej tehdy nepředběhl...byl lepší, jednoznačně...co už, snad všem dojde, že máme možnost sledovat legendu jak závodí
MANGHUSTA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kimi355 13. 3. 2014 02:43

Uplne bych je neodepisoval.. Je preci jen zacatek sezony. Pokud se jim to podari vyladit tak budou vysoko.
Kimi355
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BMWforever 13. 3. 2014 08:20

Já si myslím, že to letos bude mít opravdu těžké s tím, co mu Renaul přichystal za zadek. Ale všechno špatné je pro něco dobré. Bude bojovat a poslední určitě nebude. A třeba i těm, co o něm pořád pochybují dokáže, že zajede i s autem, které není nejlepší. Loni, na začátku sezóny, taky neměl nejlepší auto a nakonec silně dominoval. To bylo řečí, jak nesedí jeho stylu. Vývojem se neustáte zlepšovali. Ale letos nejsem optimista. RB má dlohodobě problém se spolehliostí takových komponent jako KERS.... 8-S
BMWforever
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 13. 3. 2014 08:22

To není o Vettelovi.. Je to o technice, stáji, autu a o tom, jak si zrovna celý tenhle paket sedne.. Pokud ano, je to na dobré ceste, pokud ne, muze byt jezdec třeba sedminasobny mistr světa a nezajede nic.. 8-)
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mad Chick 13. 3. 2014 08:45

Nemyslím si, že by měl Red Bull výhledově nějaký vážný problém, RB již několikrát prokázal, že ve vývoji během sezony se mu prakticky nikdo nemůže rovnat. Dle mého se cca od poloviny sezony RB vrátí opět na čelo. Ač Sebovi nefandím (spíše naopak) tak musím uznat jeho jezdecké kvality. Pokud ho psychicky nerozhodí neúspěšný začátek sezony, tak se vrátí na čelo opět v dobré formě.
Mad Chick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod domunug 13. 3. 2014 09:55

Proč by měl být konec éry SV v RB? Tento ročník F1 přináší nejvíce změn za 20. let, takže je velmi snadné spekulovat nad koncem jeho hegemonie. Nebude to jednoduché, ale to pro všechny...
domunug
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomyš 13. 3. 2014 11:27

domunug píše:Proč by měl být konec éry SV v RB?
Konec éry SB A RB, ne SB v RB :)

Jako že jejich období dominance končí
Tomyš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod domunug 13. 3. 2014 12:13

Ooops ;-) Ani já nemyslel konec SV v RB :-) Použil jsem špatnou předložku :-D

Faktem je, že to v F1 chodí tak, že vždy "pár" let dominuje jediný team. Výsledky RB v předsezoních testech nic moc, ale to třeba u Ferrari také... Podezřívám stáje, že neukázaly plný porenciál letošních monopostů... Hlavni know/how asi až do ostrých závodů.

Pokud by Sebovo hegemonie měla pokračovat, vadilo by mi snad jen to, že dává na frak Kimimu, ale nevadilo by mi to... Uvidíme, co na to Suzie ;-)
domunug
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ka-t-ka 13. 3. 2014 16:41

Já nějak pořád nechci věřit, že by byl Red Bull tak slabý, jak se všichni snaží říct. Bojím se, že to brzy bude zase starý znamý Red Bull z minulých let, i když si to tedy vůbec nepřeju. Já Vettelovi nefandím už někdy od roku 2009. Podle mě je s Hamiltonem nejlepší na jedno kolo a snad i nejlepší v jízdě v čele. V hloubi pole jsou ale dle mého lepší piloti než je on, navíc i on dokáže pod tlakem dělat chyby. Zatím si většinou jezdil na pohodu daleko před ostatními, ale třeba v sezoně 2012 v posledním závodě ukázal, že i on pod tlakem dokáže dělat chyby.
Ka-t-ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Funferr 13. 3. 2014 16:53

Pokud se RedBullu nebude, dařit tak to bude jedině dobře a urychlí se tím přestup k Ferrari.. O svých kvalitách již snad přesvědčil v F BMW, v pátečních trénincích F1, STR atd... Jeden z nejlepších pilotů historie..
FORZA FERRARI
Funferr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků