Přídavná světla WRC

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vana666 15. 2. 2022 16:38

Vzhledem k faktu že obě zapojení jsou prakticky stejná, tak ani podle dvojky nemůže docházet k vybití baterky
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 16. 2. 2022 14:19

Simply Fiat
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod biker610i 25. 12. 2022 12:46

teraz poslednu dobu akosi zacalo blbnut to zapojenie tych pridavnych dialkovych svetiel a ma to suvis zo startovanim . Vcera som na fiatke normalne jazdil vsetko ok odstavim auto a po 3 hodinach som chcel znovu jazdit a ked som chcel startovat tak starter sa nechcel vobec roztocit a pocas startovania mi svietila kontrolka dialkovych svetiel na budikoch a sa mi zapli pridavne aj klasicke diaklove svetla na asi polovicny vykon aj napriek tomu ze vsetky svetla som mal vypnute. Potom som odpojil baterku vybral poistku co ide ku pridavnym dialkovym znovu zalozil poistku ktora je na plusovom kabli k baterke a zapojil a potom uz normalne auto nastartovalo. Ale po odstaveni a dalsom startovani to znovu takto zblblo a potom zase ok . Neviete niekto kde by mohol byt problem ? alebo co by som mal skontrolovat ? tipujem ze asi bude niekde zla kostra . dakujem
Mazda 323F BJ
Fiat Uno logo 2x
Scania 450R
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 25. 12. 2022 13:33

Simply Fiat
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 25. 12. 2022 13:38

Fiat za to nemůže.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod biker610i 13. 4. 2023 10:24

aj dnes mi to znovu spravilo a vtedy ked auto nechcelo nastartovat tak relatko cez ktore su zapojene pridavne dialkove cvakalo ako besne, ked som tie pridavne dialkove odpojil aj baterku odpojil a znovu zapojil uz auto normalne startuje. Myslite ze je vadne to relatko ?
Mazda 323F BJ
Fiat Uno logo 2x
Scania 450R
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod biker610i 18. 7. 2023 16:09

A moze sa takto prejavovat aj vadna auto bateria? . Mam tam akumu a ta ma cca 4 roky
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků