Jeden stěrač

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Kolik máte stěračů?
Mám dva stěrače a neměnil bych. 57 %  86%  [ 57 ]
Mám dva stěrače, ale chci si dát jeden. 0 %  0%  [ 0 ]
Mám jeden stěrač a nechci dva. 8 %  12%  [ 8 ]
Mám jeden stěrač, ale chtěl bych dva. 1 %  1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 66

Odeslat příspěvekod CHiP 4. 5. 2006 09:18

He, zajímalo by mě, co vede tuzéry k tomu dát si na auto jeden stěrač a nejlíp ještě kolmo na čelní sklo? :hm
Podle mě nejhezčí stěrače jsou ty, co jsou schovaný pod kapatou a nejsou vidět :)
Jezdil jsem čtyři roky Citroënem AX a po zkušennstech s jedním stěračem už nikdy nechci auto, co bude mít jeden stěrač na čelní sklo :lol:
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moose 4. 5. 2006 09:19

mělo to neváhody jo ? no já nevim proč bych měl upravovat něco co funguje, takže mam dva a nechcu jinak 8)
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 4. 5. 2006 09:23

me se treba libi sterace jake ma leon, nebo myslim aj galaxy je pouziva.. ty schovane v A sloupku...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Ardeth 4. 5. 2006 09:24

Dva jsou nejlepsi. Taky nemam rad kdyz ty sterace stiraji jakoby proti sobe...maji to nektery novejsi citroenu...pusobi to na me dost rusive.
Na jeden sterac bych si asi taky nezvykl...asi i rychleji odejde.
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Ardeth 4. 5. 2006 09:25

maty - to taky nemam rad :)
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod CHiP 4. 5. 2006 09:27

Ardeth: Ty se mi zase líbí, nejvíc se mi u nich líbí praktičnost, kde setřou takřka celé okno :)
Stěrač nám neodcházel, jenom se jednou přidřeli táhla :D
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 4. 5. 2006 09:28

Asi by mi to chvili trvalo, ale ja jsem zvykly na ty stary dobry skodovacky...ale taky obcas vrzou.
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Vladik 4. 5. 2006 09:46

Mám jeden stěrač a žádný problémy s ním nemám, jen to hůř stírá když mi odejde gumička, ale zase mi stačí koupit si jen jeden takže i když třeba rychlejc odejde zase mám níklady na novej poloviční. Teď sem kupoval tak mám zas na čas pokoj :lol:
Vladik
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 4. 5. 2006 10:57

ja mam taky jeeden, je to o zvyku, ja s tim problemy nemam, stira dobre, akorat me stve, ze parkuje u spolujezdce a kdyz mi setre vodu dolu a jedu rychlej, tak se mi vraci zpatky nahoru, neni to zrovna prakticky :/
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MAN737 4. 5. 2006 11:02

Pokud někteří nejeli v E-klass,pak ať nehodnotí jeden stěrač,protože to s Olcitem AX a jinými hračkami vůbec nesouvisí,protože to má desetkrát dražší konstrukci,kdy dochází ke změně délky stěrače(Nešikovně řečeno) Je pravda,že i tady se vývojem dopracovali k tomu,že nové modely už mají stěrače dva,a co bylo důvodem jsou jen spekulace..
MAN737
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 4. 5. 2006 11:03

Ja mam 3 sterace heeec :D Mr. Green .
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 4. 5. 2006 11:10

Mam 2 a chtel bych 3 :)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer_ 4. 5. 2006 11:49

... vpredu 2 stierače, vzadu 1 stierač ...
Dreamer_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ace2 4. 5. 2006 11:59

MAN737 píše:Pokud někteří nejeli v E-klass,pak ať nehodnotí jeden stěrač,protože to s Olcitem AX a jinými hračkami vůbec nesouvisí,protože to má desetkrát dražší konstrukci,kdy dochází ke změně délky stěrače(Nešikovně řečeno) Je pravda,že i tady se vývojem dopracovali k tomu,že nové modely už mají stěrače dva,a co bylo důvodem jsou jen spekulace.. /quote]


jo už jsou dva, ale taky mění délku
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek-607 4. 5. 2006 12:05

No, ani v tom E classe to nebyl az takovy zazrak (parkrat jsem v tom jel). Celkove mi ta slozita konstrukce pripadala nesmyslna...

Nejradsi mam 2, co stiraji proti sobe, setrou daleko vetsi plochu a ten kousek za stredovym zrcatkem nepotrebuju, zato kraje jo. Tak jak to je u Seatu se mi to ale taky nezda stastne, protoze cokoli, co zvetsuje A sloupek mi vadi, uz tak pres nej u novych aut neni moc videt. A na pohled vypada nejlip, kdyz nejsou videt, jako u P607, jsou pekne pod hranou kapoty :)
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků