Za kolik jezdíte s elektromobilem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod impact 9. 6. 2023 19:53

Tak se prosím napřed dohodněte, jestli nic jako ekologická daň, která se pro různé motory liší, je nebo není.

Pak můžeme pokračovat s tím vyvracením lži, že všechny motory mají stejné zákony a daně. ;)
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Goesson 9. 6. 2023 20:06

Vsechny motory spalovaci maji stejne zakony a dane. Pokud najdes vyjimku tak ji sem konkretne dej.

Dik
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod impact 9. 6. 2023 20:13

Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Goesson 9. 6. 2023 20:16

Tak super. Zaklad mame. A ted uz jen se vrat ke tvemu prvnimu tvrzeni a na zaklade tihito odkazu to oprav

Nevadi ze tomu nerizumis. Dulezite je si to priznat a zkusit to zmenit
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod impact 9. 6. 2023 20:30

Přijde mi, že se točíme v kruhu. Evidentně existuje ekologická daň, která je pro různé typy spalovacích motorů různá, ale její existenci si odmítáš připustit.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Goesson 9. 6. 2023 20:31

Ne. Toto netvrdim. Jen tys to cele pojal spatne. Jednak zakony jsou stejne oro vsechny motory. Jednak ta “dan” a jejich fungovani nechapes. Ja regostroval nedvano euro1 a nic sem neplatil. Jakto?
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod impact 9. 6. 2023 20:41

Platí se to jen jednou, ale to už sis určitě taky přečetl. :)

Aby to bylo naprosto jasné, já tu část o zákonech nerozporuju. Tzn. jestli se mě už dvě stránky snažíš přesvědčit o tom, že zákony jsou stejné pro všechny, nemusíš, to vím. :)

Ale všimni si, že původně bylo psáno
[quote]
...OHV či OHC, turbo nebo atmosféra taky mají stejné zákony a daně ...
[quote]

A to není správně, protože ta ekologická daň se pro různé motory liší.

-- 9. 6. 2023 21:42 --

Jo a s tím, že jsem to pojal špatně hned od začátku, s tím naprosto souhlasím. Dvě stránky je na takovéhle téma moc. Měl jsem rovnou napsat, že si myslím, že vy dva jste ti, co tomu nerozumí a že daně jsou různé a nesnažit se dopátrat, jak to přesně je. :)
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Goesson 9. 6. 2023 20:43

Maji stejne zakony i dane. To je proste pravda.
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod impact 9. 6. 2023 20:46

Až na tu jednu daň, která se liší podle toho, co je to za typ motoru.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Goesson 9. 6. 2023 20:54

Ne. Dan neni zavisla na typu motoru. Dizl, benzin, log, cng, ohv, ohc,dohc… vsichni to maji stejne
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod Goesson 12. 6. 2023 06:18

Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod Japhy 12. 6. 2023 06:49

300 kg hodíš na střechu jako nic.
Japhy
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 6. 2023 07:50

Tvl, to je *****.....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 12. 6. 2023 07:56

Jerab bude soucasti vybavy (jako maji nakladaky ruku) nebo stacionarni v extra prislusenstvi? :P To uz prives na kouli by byl praktictejsi, rovnou pridat i dyzlagregat a muze se vyrazit do divociny ;-)
Jako je to megapicovina, hlavne teda patentovat ulozeni powerbanky na zahradku mi neprijde nijak prevratny napad, na druhou stranu trolejbusy a kolejova vozidla baterky vozi na strese bezne, asi kvuli bezpecnosti?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 12. 6. 2023 08:31

To je nejaka soutez, kdo udela tezsi auto ?

Kdyz jsme u tech trolejbusu a tramvaji, nedalo by senejak vymyslet dobijeni BEV aut z troleji ? Je skoda, kdyz jen tak stoji na cervenou u koleji. Dovolil bych jim stat na kolejich, na strese sberac co na pripoji a nejake to procento to hodi.
Naposledy upravil mrazik dne 12. 6. 2023 08:33, celkově upraveno 1
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků