Za kolik jezdíte s elektromobilem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 15. 5. 2023 16:23

Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 15. 5. 2023 16:28

Volant hnusnej a bude *****, az se poserou ty servomotorky te pohyblive palubky. Vymena te baterie po 10 letech bude stat kolik ?
Ale jestli za to chtej 200 litru, tak to beru.
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 5. 2023 18:47

Tak to se mi hodně líbí.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 16. 5. 2023 13:20

Zajimavy clanek - https://www.autoforum.cz/zajimavosti/tesla-ma-na-krku-vazne-obvineni-lidem-pry-krade-baterie-a-manipuluje-s-informacemi-o-jejich-kondici/
Tento server beru s rezervou, tak jsem hledal na netu a tech majitelu neni zrovna malo v drtive vetsine se jim tato chyba objevila chvili po zaruce - ci je to nahode nebo ne, muzeme jen spekulovat. Ve vsech pripadech servis navrhuje vymenu baterie za cenu pekneho spalovaciho auta. Kde je ta jednoduchost BEV aut a dlouha zivotnost ? Fakt tohle ma bzyt budoucnost, kdy se budeme obavat toho, ze po skonceni zaruky se na displeji objevi chybova hlaska a musime pro novou baterii za stovky tisic korun ?
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goesson 28. 5. 2023 19:25

Nejvetsim vitezstvim tohoto testu jw to, ze jej delali ocividne normalni lidi co dojedou do HR za 9 hodin beznym autem a ne sulini co jedou 24 hodin i dizlem…

https://cnn.iprima.cz/15-let-stary-saab ... d=21109661
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 5. 2023 19:27

Dík.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek71 3. 6. 2023 15:09

Jo, ten rozdíl 90 minut přesně odpovídá tomu, že EV cestou 2-3 krát nabíjí. Pokud teda nikde nemusí čekat na nabíječku.
Marek71
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goesson 3. 6. 2023 15:19

Jo tech 200 km za 90 minut to vyresil
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod Goesson 4. 6. 2023 15:02

Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod mrazik 7. 6. 2023 16:04

Vydali jsme se na nejhorší cestu, která vás s elektromobilem napadne. Chtěli jsme rozbít mýty - https://www.autosalon.tv/novinky/bonusy ... ozbit-myty

Opravdu je 300 km cesta do Norimberka to nejhorsi pro elektromobil ? Pak je realita mnohem horsi, nez jsem si myslel.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goesson 7. 6. 2023 16:08

Jizd nad 300 km mas kolik? 10%? 50%?
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod mrazik 7. 6. 2023 16:17

Ale o to vubec nejde, kolik tech dlouhych jizd udelam, jestli jednou do roka nebo jednou za tyden. Dulezite je, ze spalovaci automobil to umoznuje a nezalezi ani na velikosti auta ani motoru. Do chorvatska/italie atd. se muzu vydat jak v ojete Fabii, tak v nejnovejsim BMW 7 a nemusim nic planovat, zastavku si udelam dle sveho napriklad. BEV auto schopne takove cesty musi mit kapacitne odpovidajici baterii, musim planovat zastavky pro nabijeni, ktere nejsou vzdy na idealni trase atd. Univerzalnost automobilu s prichodem BEV zmizela.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goesson 7. 6. 2023 16:21

Tak i auto s benzinem cepujes. Noc nema neomezeny dojezd. A ano jde o to jak komfortne to doplnim.

Ale rekl bych ze proste vetsine lidi realny dojezd 300 km by stacil na 99% jizd. Mi urcite. Ale nechci to
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 6. 2023 16:34

Mně ne.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goesson 7. 6. 2023 16:35

To je jedno. S tebou se nepocita
Goesson
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků