Evlo koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m_tsch 4. 2. 2023 21:37

Že už to nedáš dohromady :D
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 4. 2. 2023 22:14

však to normálně funguje, jen to nejspíš ukazuje vyšší otáčky než jsou reálné, to chci ještě ověřit, v nejhorším to bude mít trochu vyšší idle, ale podle mě to prostě blbě ukazuje, to točí někam k 11000 podle otáčkoměru a ofiko je reline asi 9500.

-- 4. 2. 2023 22:23 --

na honda webu píšou, že maximální výkon je při 8100 otáčkách, ale nepíšou, že by to vůbec omezovač otáček mělo :D

-- 4. 2. 2023 22:24 --

ještě mě teda napadlo, asi je to nesmysl, ale když to má itb, tak není možný že ecu používá k obchvatu jen jedno throttle body?

Napsal jsem teda Jason Cammisa, kterej to auto taky má, kolik otáček to točí jemu, tak snad to zkusí, ale zas bůh ví jestli to má ve skladu nebo doma, a jestli ve skladu, tak to dřív zapomene než zkusí.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 2. 2023 22:26

nebo se na to jen vysere
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 4. 2. 2023 22:27

tak nic, tak mu někdo naboural



nn, mě odpovídá normálně

-- 4. 2. 2023 22:31 --

lepič prej ho nabral

-- 4. 2. 2023 22:35 --

ale prej teda sehnal nekoho kdo mu to opravi ... to ja mam problem s delikou, ze pojistovna me rekla, ze zaplati opravu, ze je jim jedno kolik, ale stejne nikoho nemuzu sehnat
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 28. 2. 2023 18:37

Honda
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 4. 2023 20:16

Profi oprava Honda ecu

to jsem mega zvedavej jestli to konecne bude delat idle 1200rpm jak ma a skonci misfire nad 8000

Obrázek
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 4. 2023 09:06

Tak ecu teda spokojená, žádná chyba, ani chyba ecu, ok, žádná chyba ničeho nesvítí, ale stejně otačký bez alternátoru haprují, slyšitelně s alternátorem teda moc vysoké, asi pro začátek to bude chtít zdroj co dodá něco přes 14V a ne 12V co mini autobaterie v zátěži, mazec tyhle první sysyémy elektronického řízení motoru,
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 4. 2023 19:36

Mega demence, stejne to EACV proste ECU tomu posila docela nahodne voltage, tomu udelam vlastni ovladani proste. Ale je to divne, proste podle ceho by si ecu rekla, ze tomu bude posilat tak promenlive volty. Samozrejme to nic jako obd nema.

Onboard diagnostika co to ma rika, ze chyba eacv, eacv je nove od hondy, coz neznamena, ze je ok, ale problem je podle me v tom co tomu eacv jde za data.


Nejdivnejsi je, ze i kdyz je auto nenastartovany a je ACC on, tak to do eacv posila 8-9V, ne zadne stabilni napeti(!)


Hmm ono je to mozna obd1 ... skoro, ma to A a D, ale nema to vubec B z obd1 :)


nevim jestli kdyz je alternator s integrovanym volatage regulatorem, tak jestli ten voltage regulator to reguluje jen na vystupu alternatoru, nebo vzdy
Naposledy upravil evlo dne 10. 4. 2023 19:59, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 4. 2023 19:57

Neni jednodussi proste jezdit a neresit?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 4. 2023 20:02

To je auto, ktery se bohuzel moc neda pouzivat pro jezdeni, protoze nejde ho neumim adekvatne pojistit, to zaprve a zadruhe nehodlam zazivat lepice, u auta co ma 117cm vysku, i kdyz vyhoda alespon, ze mezi lepicem a ridicem je navic motor.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 4. 2023 20:06

A jak souvisi pojisteni a vyska s alternatorem?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 4. 2023 20:06

souvisi s jezdenim
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 4. 2023 20:07

Tak kdyz nemuzes jezdit, je snad jedno, jestli funguje alternator :D
Jako nekoupil bych si auto, ktery bych musel pojistit abych mohl jezdit. Clovek musi pocitat proste s tim, ze kdyz udela chybu, auto vyhodi a koupi dalsi, no.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 4. 2023 20:11

To jsem pochopil z tveho prvniho prispevku. Chybu ostatnich ne vzdy ovlivnim.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 4. 2023 20:13

To snad resi PR.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků