Evlo koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 7. 6. 2023 19:33

Tak praskla pružina mě přišla docela závada ne úplně lehká, je to takové trapné jak to dělá zvuky
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 7. 6. 2023 19:35

Njn, manzelka s prdlou predni jezdila rok nez jsem musel s tim autem nekam jet ja a zdalo se mi to divny, ze jsem malem prisel o zbytek zubu. Na mocce jsem prasklou zadni menil jen kvuli STK, abych jim udelal radost a stejne se jim nelibilo, ze je jina nez druha tak jsem radsi predloni vymenil obe a mam plus :P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 7. 6. 2023 19:37

To stk prošlo s prasklou a v tlumení není rozdíl, to stejně dělaj hlavně bushingy a pak tlumiče a pneu
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 8. 6. 2023 11:00

Nevite jak autoservisy resi aby mohli pouzivat plnicku klimatizace, tak musi mit obsluha certifikaci na f plyny (2015/2067), tak jestli to tam vzdy nekdo ma, nebo kdyz je to jeden clovek jestli to ma atd.?

Pochybuji, ze ti zamestnanci tam pocitaj GWP a apod. co je na ten certifikat potreba.

-- 8. 6. 2023 12:19 --

aha se divam https://www.autokelly.cz/Product/DK-N1000/11492913 nic o potrebe certifikatu ani nemaj

-- 8. 6. 2023 12:36 --

https://www.mzp.cz/dco to by vlastne teady meli jit ty autoservisy najit :) ... zadnyho plnice klim jsem tam teda nnenasel
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 6. 2023 12:51

da se s tou fluxcore svareckou z lidlu co strala asi 1500 svarit brana? ma to jen nastaveni rychlosti

-- 10. 6. 2023 13:52 --

zatim jsem nepochopil jak mam nastavit tu helmu aby se stimvala kdyz chci a ne proste nahodne
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 6. 2023 22:16

Když se střechou nahoře slyším něco zpráva zezadu ale se střechou dole ne, zatáčení asi má trochu vliv je to ložisko?

Asi by se to mělo zhoršit když by to bylo ložisko, časem, ne?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 11. 6. 2023 05:49

nebo drhnou brzdy
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 6. 2023 18:00

zkousel jsem dneska poprve v zivote neco svarit, nechtelo se me resit ten plyn, tak jsem jel fux core a normalne to drzelo u sebe, ae kdyz jsem s tim jebl o zem, tak to odpadlo, me prijde, ze ta svarecka za 1700 z lidlu s helmou a fluxcore dratem i an nejpomalejsi dava ten drat moc rychle, takze se to neprohreje, nasteveni proudu nebo tak to ani nema, jen rychlost dratu, ale helma teda fakt dobra, to si pamauju kdyz jsem zousel tu tyckovou vecou kdysi, ale nic jsem tim nesvaril, tak to nepocitam, tak to byla hruza


by bylo ideal MIG A a trigger na svareni a podle toho jak moc se zmackne tak to poleze rychle

-- 12. 6. 2023 19:47 --

achjo, proste kdyz vemu dva kovy co k sobe svarim na kolmo a jebnu s tim vsi silou o zem, tak se to v tom svaru rozpadne :(

-- 12. 6. 2023 19:58 --

uz dobry uz to umim

-- 12. 6. 2023 19:59 --

Obrázek
ano, vypada to hrozne krom svaru, protoze jsem to hodil do vody schladit a pak tim hazel vsi silou o zem a odskocilo to travniku nekolikrat
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 6. 2023 19:15

Obrázek
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 12. 6. 2023 19:26

Jako dobrý, ale ještě trénuj.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 6. 2023 19:41

nikdo učený z nebe nespadl...kua to už je drahno let, co jsem se učil se svářečkou :nenapadne
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 6. 2023 19:44

m_tsch píše:Jako dobrý, ale ještě trénuj.

moc si to nedovedu predstavit lepsi no, priste uz jdu svarovat vrata
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 12. 6. 2023 19:47

Lukas063 píše:nikdo učený z nebe nespadl...kua to už je drahno let, co jsem se učil se svářečkou :nenapadne

Však právě, učení dělá mistra.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 12. 6. 2023 19:48

To je s tim trubickovym dratem svarecka? Uvazuju, ze to koupim ale jestli to takhle malo provaruje tak radsi zustanu u klasickych elektrod, i kdyz to jebani se struskou...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 6. 2023 20:09

Ne, jsem to napřed nepochopil jak to přesně funguje provari to ok


Za mě se s tímhle dá i něco svařit narozdíl od tycinek
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků