Přituhuje !!!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Přejete si zpřísnění dopravních předpisů?
ano 52 %  30%  [ 52 ]
ne 104 %  60%  [ 104 ]
je mi to jedno 17 %  9%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 173

Odeslat příspěvekod tslany 4. 2. 2023 00:05

NHlavně tam nesvítí sv+tla, pokud nejseš kunda, co si tam narve PNP LEDky.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod impact 9. 2. 2023 21:55

Arnie J píše:
impact píše:I když máš normální reakce, tak při 50km/h ujedeš 14 metrů, než si uvědomíš, že bys měl začít brzdit. Takže pokud ti někdo vleze před auto blíž, než 14 metrů, moc s tím nenaděláš.

Pokud mi někdo vleze pod auto na méně než 15 metrů, tak je to jeho problém, já nejsem kura žádnej zaopatřovací ústav abych se staral o druhé :D


U vás mimo město je ten provoz asi fakt hodně jinej. Všichni bojujou za sebe a největší auto vyhrává? :)

Zrovna dneska jsem si na tuhle debatu vzpoměnl, protože jsem viděl, jak nějaký auto s mimopražskou značkou pod okny rozmázlo asi osmdesátiletého souseda, kterej měl takovej blbej zvyk vstupovat do silnice, když ještě jedou auta, protože chodil pomalu. A řidič nečekal, že mu někdo se psem vleze do silnice pod auto ještě navíc mimo přechod.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 2. 2023 00:53

No jasně, a kvůli tomu dáme všude 30 :D

Je po něm nebo jak?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 10. 2. 2023 06:30

Já vím, měla by tam bejt značka "použij empatii". :)

Pán i pes přežili, ale odnesla to jeho ruka a noha, takže ho dali do dlah a odvezli do nemocnice. Protože u takhle starejch lidí je každá návštěva nemocnice docela loterie, tak to happy end zatím nemá. To bude, až ho uvidím, že tu znovu chodí.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 2. 2023 08:36

no jo, dolámanej osmdesátník, to je zas minimálně o 50% blíž smrti

(to není myšleno jako sarkasmus, bohužel to tak většinou opravdu je)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 10. 2. 2023 09:03

Jestli někdo leze do silnice před rozjetý auta a ještě notabene mimo přechod, tak je to debil. A je jedno jestli ve městě, na vesnici apod.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 10. 2. 2023 09:09

Takže i na vesnici maximálně třicítkou. A koně kupovat raději jen ty pivovarské, páč ti jezdečtí jsou nebezpečně rychlí.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 2. 2023 10:19

Nissan350Z píše:Jestli někdo leze do silnice před rozjetý auta a ještě notabene mimo přechod, tak je to debil. A je jedno jestli ve městě, na vesnici apod.


Asi tak. Nechápu, jak může někdo tohle obhajovat....ano chápu, taky budeme jednou starý, ale do *****, tak prostě asi už nikam nepospíchám a když vím, že mi to na ***** chodí, tak určitě přecházím pouze tam kde mám a nelezu do silnice, když vidím, že to auto nemusí ubrzdit. A jako řešení všude 30....to se mi otevírá kudla v kapse.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 10. 2. 2023 15:06

Zas na druhou stranu, s tím, jak jsou občas přechody řešené - oproti přímé cestě mimo přechod si zajdeš třeba 100 metrů, tak to se ti fakt chce, když se ti na ***** chodí a počítáš každý krok. Ovšem ne před rozjeté auto, že...
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 10. 2. 2023 15:11

Když se jdeš projít s pesem, může ti být jedno, jestli to nachodíš po chodníku nebo po parku.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod yndezit 25. 2. 2023 11:58

Zákaz vjezdu v Plzni od dálnice
https://www.krimi-plzen.cz/a/zakaz-vjezdu/
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 25. 2. 2023 12:08

Je to k dálnici, ne od dálnice. A jako kamioňák bys měl vědět, že ta značka znamená něco jiného než zákaz vjezdu nad 19 tun. :-)
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod yndezit 25. 2. 2023 12:18

No efektivně to zákaz vjezdu pro vozidla nad 19tun okamžité hmotnosti je. Vzhledem k tomu že standard je 40t, tak naložený kamčák z pivovaru neprojede.
Nebo ne?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 25. 2. 2023 12:45

To by se chtělo zeptat nějakého profíka...
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 25. 2. 2023 12:48

Nejsem honěný v problematice kamčáků, ale z mého laického pohledu tam legoš nevjedou snad jen kamiony, který by překročily 19 + 19 tun, ale to bys měl vědět líp než já. :-) Já tamtudy jezdím Swiftem.
Větší sranda je, že tamtudy běžně jezdí kloubovej trolejbus, kterej má max. asi 26,5 tuny, a když bude narvanej bábama, co jedou do Tesca a na hřbitov, tak si ty nejmladší kusy budou muset na zastávce před značkou vystoupit.
Btw. já tu značku neobhajuju, je to další z ***** nejvyššího kalibru, jen jak jsem se dozvěděl od kamaráda, se kterým jsem to zrovna včera řešil PČR podle jeho výkladu nemá možnost změřit okamžitou hmotnost jednotlivých součástí soupravy, takže za to nikdo flastr nedostane...
koenzym.q10
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků