Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m_tsch 30. 11. 2022 08:21

glider píše:Narodny sport uhybat sa akonahle sa zjavi v pripojovaku bars aj bolt kolobezka. Neznasam to.

Taky tak, navíc jako vedlejší efekt toho pak 95% řidičů neumí ten připojovák ani používat a stačilo by jim, kdyby měl 3 metry.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod saabik 30. 11. 2022 09:09

M@C píše:
JardaB píše:https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-auto-v-cine-po-narazu-do-hrazeni-vyletelo-nad-mytnou-branu-40415944 nepreskocil :D

Auto narazilo do mýtné brány a vyletělo do 15metrové výšky :shock: :D
Co to psalo za dementa, jako ze to auto vyletelo do vysky 4-5 patroveho domu jo? Podle videa to tipuju tak na 5 metru max.

Třeba to bylo v originálu 15 stop a někdo si to spletl s metrem. 15 stop je cca 4,6 m.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast

Odeslat příspěvekod puk123 30. 11. 2022 09:26

Auto se vymrštilo do výše mezi deseti a patnácti metry,...

Možná čumák byl ve výšce 10,1 m.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod aikoN 30. 11. 2022 11:30

glider píše:Narodny sport uhybat sa akonahle sa zjavi v pripojovaku bars aj bolt kolobezka. Neznasam to.

A to si vezmi, že někteří myslitelé v připojováku tě ještě vytroubí, když neuhneš. Mě teď naposledy kamion, když se napojoval z MOLky na D46 u Vyškova. Připojováku ještě 200m, než k němu dojel, byl jsem dávno pryč, ale ublížená frčka, že se nemohl ***** do pravého ve 40 stejně byla.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 11. 2022 11:45

Obecný problém s lidma je ten, že jsou zhusta naprosto vypatlaní.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 11. 2022 11:49

To mohu potvrdit.
anonymni

Odeslat příspěvekod impact 30. 11. 2022 12:06

aikoN píše:

A to si vezmi, že někteří myslitelé v připojováku tě ještě vytroubí, když neuhneš. Mě teď naposledy kamion, když se napojoval z MOLky na D46 u Vyškova. Připojováku ještě 200m, než k němu dojel, byl jsem dávno pryč, ale ublížená frčka, že se nemohl ***** do pravého ve 40 stejně byla.

Jak přesně si představuješ, ze by to fungovalo? Onby se kamion určitě na těch 200m rozjel aspoň na 80 a případně, pokud by nebylo dost velký místo, aby se mohl zařadit, tak by ještě v pohodě zabrzdil, že jo? :)
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod m_tsch 30. 11. 2022 12:09

Tak jako tak ve 40 se nemá co připojovat a ještě si to nějak vynucovat.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod M@C 30. 11. 2022 12:14

Me serou i dementi co neumi vyjizdet z jednosmerky. V Tesine je jedna takova super jednosmerka, ktera ma siroky vyjezd kde se vlezou vedle sebe dve auta. Jen dementi se vzdycky serou k pravemu okraji ikdyz vyjizdi doleva. Treba dnes, dement bez blinkru uplne namacknuty vpravo, tak ja vjel s levym blinkrem vlevo, cumel jak puk a kdyz jsem vyjizdel a on se zacal taky **** doleva tak jeste blbe troubil.

-- 30. 11. 2022 12:15 --

saabik píše:
M@C píše:
JardaB píše:https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-auto-v-cine-po-narazu-do-hrazeni-vyletelo-nad-mytnou-branu-40415944 nepreskocil :D

Auto narazilo do mýtné brány a vyletělo do 15metrové výšky :shock: :D
Co to psalo za dementa, jako ze to auto vyletelo do vysky 4-5 patroveho domu jo? Podle videa to tipuju tak na 5 metru max.

Třeba to bylo v originálu 15 stop a někdo si to spletl s metrem. 15 stop je cca 4,6 m.

Jedine, ze by to vymazany pisalek neumel ani prepocitat, to by me neprekvapilo.
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod puk123 30. 11. 2022 12:16

S takovou krávou bych se připojovat nechtěl.
Možná tě chtěl klaksonem jen upozornit, ať o něm víš.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Nekenieh 30. 11. 2022 12:16

m_tsch píše:Tak jako tak ve 40 se nemá co připojovat a ještě si to nějak vynucovat.

Zajímavý názor. Jakou rychlost pro připojení stanovuje zákon, ať se poučím?
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod aikoN 30. 11. 2022 12:18

impact píše:Jak přesně si představuješ, ze by to fungovalo? Onby se kamion určitě na těch 200m rozjel aspoň na 80 a případně, pokud by nebylo dost velký místo, aby se mohl zařadit, tak by ještě v pohodě zabrzdil, že jo? :)

Představuju si to tak, že by se zařadil za mě, protože tam nikdo nejel, co oko na horizont dohlédlo. V obecném případě může při napojování omezit vozidla v pravém pruhu.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Abox 30. 11. 2022 12:31

M@C píše:Me serou i dementi co neumi vyjizdet z jednosmerky. V Tesine je jedna takova super jednosmerka, ktera ma siroky vyjezd kde se vlezou vedle sebe dve auta. Jen dementi se vzdycky serou k pravemu okraji ikdyz vyjizdi doleva. Treba dnes, dement bez blinkru uplne namacknuty vpravo, tak ja vjel s levym blinkrem vlevo, cumel jak puk a kdyz jsem vyjizdel a on se zacal taky **** doleva tak jeste blbe troubil.

To je těžké, známý teď neudělal jízdy, protože si nenajel k pravému okraji (zůstal právě v dobré víře v té levé půlce).
Abox
Nováček

Odeslat příspěvekod m_tsch 30. 11. 2022 12:40

Nekenieh píše:
m_tsch píše:Tak jako tak ve 40 se nemá co připojovat a ještě si to nějak vynucovat.

Zajímavý názor. Jakou rychlost pro připojení stanovuje zákon, ať se poučím?

Takovou, která mi umožní plynulé připojení.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod Nekenieh 30. 11. 2022 12:43

Plynulá rychlost je i 20km/h. Právo omezení vozidel v průběžném pruhu tím není porušeno.
Nekenieh
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka