Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukino 26. 7. 2009 12:09

:D za to sou mastny tresty a zas takova kua nejsem :)
Lukino
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 26. 7. 2009 12:56

Já parkuju taky přes dvě místa. Ono v době, kdy platí dvě normy pro parkovací místa to s velkým autem ani jinak nejde.
Nedávno to bylo dokonce i v televizi, kdy někde v Praze postavili garáže a udělali je podle starých nicméně platných noram a ti, kteří bydlí nad garážemi v bytech za miliony, musí mít max Favorita, aby zaparkovali v garážových stáních.
A úplně stejně je to s šířkou parkovacích míst u obchodních center. Prostě je třeba aby tam bylo co nejvíce parkovacích míst...
Proto já s Mondeem parkuju přes 2 místa...
Čekám, kdy tady uvidím svoji fotku... :lol:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 7. 2009 13:04

Takový **** miluju. >:-(
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod ace2 26. 7. 2009 13:13

Já se 7er taky parkoval přes dvě místa, na jedno místo se nevešla. Tedy vešla, ale kdokoliv vedle mě mi praštil do dveří. A protože nejsem línej tak jsem parkoval někde na druhý straně parkoviště, bo mi chodit nevadí a nemusím 4x projet parkoviště jenom kvůli tomu jestli se u dveří supermarketu uvolnilo místo. Dělám to tak i s Nissanem, tedy kromě těch 2 parkovacích míst :D.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 26. 7. 2009 13:15

To já tě neznám, proto tě ani nemohu mít rád...

Btw. kdyby byla parkovací místa dostatečně široká nedělo by se to...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 7. 2009 13:16

Na moje auto stačí. 8-)
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod nano_ 26. 7. 2009 13:17

Já většinou v krytých parkování u hypermarketů parkuju tam, kde parkovací místa nejsou vůbec nakreslené a přitom je to u vchodu - u sloupů vedle vchodu z garáží, v rohu vedle vchodů apod. Samozřejmě někde to nejde, ale třeba ve Futuru v Brně jsem nestál na nakresleném parkovacím místě aspoň rok :D

Výhodou je, že kolem mě nikdo nezaparkuje.
nano_

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 7. 2009 13:20

Jenom si pomyslí něco o ******* :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Tarwas 26. 7. 2009 13:20

nano_ píše:Já většinou v krytých parkování u hypermarketů parkuju tam, kde parkovací místa nejsou vůbec nakreslené a přitom je to u vchodu - u sloupů vedle vchodu z garáží, v rohu vedle vchodů apod. Samozřejmě někde to nejde, ale třeba ve Futuru v Brně jsem nestál na nakresleném parkovacím místě aspoň rok :D

Výhodou je, že kolem mě nikdo nezaparkuje.

a já myslel, že to dělají jenom vietnamci, kteří zrovna rabují nějakou akci :D
Tarwas
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 7. 2009 13:21

Jak vidíš, tak i ctihodný občas s Merglem. :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod nano_ 26. 7. 2009 13:25

Tak jako stěna - pohodlné místo na 1 auto a sloup - hned u vchodu - a oni tam parkovací místo nenakreslí....
nano_

Odeslat příspěvekod fahrman 26. 7. 2009 13:26

Moucha píše:
Lukino píše:To je taky reseni, ale me se nechce chodit tak daleko :)

tak na invalidy :oops:

no problem 8-)

spis moje mlada - ta tam parkuje ne z vycuranosti, ale ze zvyku a kdyz uz vystoupila a dojde ji to a je ji trapne, ze na ni lidi blbe koukaji, tak aspon zacne tahat nohu :-D
fahrman
Inventář

Odeslat příspěvekod nano_ 26. 7. 2009 13:26

MELLO píše:Jak vidíš, tak i ctihodný občas s Merglem. :D

pravidelně se tam střídáme s jednou černou A8... kdo prohraje musí do druhého rohu a ten je škaredější - je tam prach :D
nano_

Odeslat příspěvekod robbert 26. 7. 2009 13:27

Raději nechám jiné ctihodné občany, aby si o mě mysleli, co chtějí (mě je to buřt) než aby mi nějaký hajzl omlátil auto. A viděl jsem, jak někteří ctihodní občané v autech, kteří si nezadají s vraky otevírají dvěře a buch o auto vedle a pak jen jéééééééééééééé... Musím to otevřít ještě jednou a zase buch...

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod nano_ 26. 7. 2009 13:35

MELLO píše:Jenom si pomyslí něco o ******* :D

To možná ano, ale jde jen o jejich frustraci, že nebyli dostatečně chytří/odvážní aby si pohodlně zaparkovali hned vedle vchodu a bez rizika poškození vozu ostatními. A snaží se hledat vinu někde jinde než u sebe ;-)

To stejné si nepochybně myslí i desítky jiných řidičů, kteří jak ovce stojí v dlouhé koloně, když je tam místo na ještě 1 pruh a na konci situace pro evidentní zipování... Zase jen jejich vlastní blbost. ;-)
nano_

Předchozí stránkaDalší stránka