Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 31. 10. 2022 08:57

Co dělala?
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 31. 10. 2022 09:03

:D
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 31. 10. 2022 09:38

Cekal jsem, kdy sem fotky postnes :-) Fcb prasknul že sis odskočil do HR :-) A nebyl jsi zdaleka sám, co jsem tak koukal...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 31. 10. 2022 09:42

Tak přemýšlím, jestli něco nerezervovat tak na polovinu června.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 31. 10. 2022 10:11

Lukas063 píše:Cekal jsem, kdy sem fotky postnes :-) Fcb prasknul že sis odskočil do HR :-) A nebyl jsi zdaleka sám, co jsem tak koukal...

Já tam nebyl, já byl u Orbána, ale mě Facebook nepráskne, pač ho nemám.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 1. 11. 2022 16:59

Moucha píše:Co dělala?

Žralok
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod impact 2. 11. 2022 23:34

m_tsch píše:Tak přemýšlím, jestli něco nerezervovat tak na polovinu června.


Není to trochu loterie kvůli počasí? I když letos bylo v červnu skoro líp, jak v červenci.

-- 2. 11. 2022 23:35 --

David_C3 píše:Víkend v Rovinji skvělý. Počasí na slunci přes 30st. Moře mělo 21st takže koupání bylo. Ceny ubytování třetinove a cesty poloprazdne. Za 6 hodin sem byl z Poreče v Brně....


Pěkný, to bylo dopředu plánovaný nebo jste se prostě vydali, protože bylo hezky?
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 11. 2022 18:22

Jsem teď krásně bookl Madagaskar na sobotu, koukám na to měsíc, odlety vždy v sobotu a v sobotu ráno ten zájezd za 18990,- Dnes je pondělí a je to tam za 23tis. Tak píšu na chatíku, že bych to chtěl za těch 19, paní nic i se se mnou rozloučila, že mají cenu 23. Zachvilku píše, že mi to teda za 19 nechá :D
Takže 19tis all inclusive, týden přímým leten z Prahy válecí dovolená (pro matku, mi nevěřila, že to jde se zeptat a je to levnější, bo o to není zájem - všeobecně teď zájezdy hrozně levný kamkoliv). Jsem spokojenej, sockování je fajn :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 28. 11. 2022 18:38

To je slušný.Dá se najít levný teď.Zrovna sem koukal na Kapverdy a Omán na týden za 16 all in.A proč není zájem teď? Lidi se bojí že je na Madagaskaru trefí ruská atomovka?
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 11. 2022 18:41

Nn vsechny zajezdy padaj ted pred odletem na minima, asi se lidi bojej elektriny a plynu.
Koukni na Čedok, Madagaskar, Zazibar, Dominikana vse je den dva pred odletem pod 20, primaky z Prahy, all inclusive
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 28. 11. 2022 18:45

Pěkný.To se podívám.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 28. 11. 2022 19:30

impact píše:
m_tsch píše:Tak přemýšlím, jestli něco nerezervovat tak na polovinu června.


Není to trochu loterie kvůli počasí? I když letos bylo v červnu skoro líp, jak v červenci.

Asi trochu jo, ale v podstatě jediný, co by mi vadilo, je déšť, na vedro si nepotrpím, chladná voda mi nevadí, naopak davy lidí na pláži, v hospodách a na silnicích mě vyloženě serou :D
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 28. 11. 2022 20:02

Moucha píše:Jsem teď krásně bookl Madagaskar na sobotu, koukám na to měsíc, odlety vždy v sobotu a v sobotu ráno ten zájezd za 18990,- Dnes je pondělí a je to tam za 23tis. Tak píšu na chatíku, že bych to chtěl za těch 19, paní nic i se se mnou rozloučila, že mají cenu 23. Zachvilku píše, že mi to teda za 19 nechá :D
Takže 19tis all inclusive, týden přímým leten z Prahy válecí dovolená (pro matku, mi nevěřila, že to jde se zeptat a je to levnější, bo o to není zájem - všeobecně teď zájezdy hrozně levný kamkoliv). Jsem spokojenej, sockování je fajn :D



kolko tam trva cesta autom ? :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 11. 2022 20:06

Tam je pocasi nic moc cely rok podobne jako u nas ne? Zrovna tam me to vubec nelaka, zlaty Chorvatsko autem v lete ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 28. 11. 2022 20:29

Teď je tam jen 30.Takže to máš dobře zjištěný.Zhruba jako u nás to je.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků