Auta snů - jenže v malém....

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moose 13. 9. 2006 21:03

bburago je kvalitou-detailama pro děti... to skoro neni na sbírání...
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose

Odeslat příspěvekod Moose 13. 9. 2006 21:04

PC- kde nakupuješ ? foxtoys ?
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose

Odeslat příspěvekod PC 13. 9. 2006 21:19

C:OK, chci tohle: 1987 Mercury Grand Marquis, nebo něco hodně příbuznýho, nebo Lincoln Mark IV případně Mark V, eventuálně Chevrolet Caprice 1979, ideálně 1/18 Mercury neexistuje, Lincolny taky ne. Caprice zkusím.

Nakupuju kde se dá a hlavně kde mají to co chci. Třebas AutoArty (novinky) mívají na Zličíně, kdyžto v centru skoro vůbec ne, nebo jen něco. Teď se ale musím krotit, není to skoro kam dávat. Ne že bych měl těch aut tolik, ale stejně...

Mimochodem posledním hitem jsou - světe div se - havrani, pohřebáci, funebráci i se stylovými rakvičkami a za stylové prachy... Proti gustu....

Caprice také asi neexistuje - zatím jsem našel jen a pouze policajty... Ale ne z roku 1979...

Burrago podle všeho šlo asi do kytek. Což zase z čistě sběratelského hlediska není žádná velká škoda. Kvalita modelů byla na dost nevalné úrovni, já sám skoro všechna burraga rozprodal za pár korun. Bez nostalgie,bez lítosti. I když jsem si některá dovezl z dovolené. Co s nimi ? Kvalitou už neodpovídaly mým požadavkům a mít je ve skříni je škoda... V bazaru je nikdo nekoupí. Není o ně zájem.
Naposledy upravil PC dne 13. 9. 2006 21:32, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 9. 2006 21:30

ja samozrejme modylky zboznuju a par jich uz mam...muj nejoblibenejsi je tento:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod PC 13. 9. 2006 21:33

No to je mňamka pěkný eldorado, kdo to spáchal ? Exoto ?
PC
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod PC 13. 9. 2006 21:38

Caddy tady máš taky jeden Kadilak :) 1959 Cadillac Crown Royale Limousine Style Hearse - 1:18 Scale - pohřebáčka :P
PC
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod OS 13. 9. 2006 21:42

PC: A to se ti vyplatí, kupovat takový modely a potom se ti na ně doma práší? Stojí to hafec peněz a je to k ničemu, dejme tomu, můj názor. Já bych měl větší radost, kdybych si něco koupil do skutečného funkčního modelu.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 9. 2006 21:43

PC: myslim, ze SunStar :) Samozrejme to neni muj jediny cadillac :) Ale je nejlepsi, jak proto, ze to je muj NEJ NEJ NEJ typ, tak i samone provedeni modelu, jako treba calouneny kufr nebo sklopna loketni operka na zadnich sedackach :))

pak mam jeste treba tenhle :) (ted uz jsem ho trochu vylepsil, tenhle model ma mezery, ted se jeste chystam to rozebrat a udelat poradne interier)

Obrázek
Obrázek
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod PC 13. 9. 2006 22:10

[quote="OS"]PC: A to se ti vyplatí, kupovat takový modely a potom se ti na ně doma práší? Stojí to hafec peněz a je to k ničemu, dejme tomu, můj názor. Já bych měl větší radost, kdybych si něco koupil do skutečného funkčního modelu.[/quote] Nepráší, mám je buď ve vitríně, nebo v původních krabicích. Vesměs to jsou slídové krabky, takže je na auto pěkně vidět a přitom je v bezpečí. Dost jich jsou limitky, takže časem mohou mít nějakou hodnotu, i když to je samozřejmě spekulativní. Konečně nehodnotím auto dle toho zda to je či není limitka, spíše jestli se mi líbí nebo ne či zda zapadne do mé sbírky.

Skutečné auto nemám, i když věk ku získání řidičáku jsem už dávno dosáhl, ba přesáhl :D (Auta rodiny nelze považovat za svá).
PC
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod PC 13. 9. 2006 22:11

Caddy, také pěkné. Díval jsi se na toho funébra ? Dělají dokonce i jeden z roku 1939 :D
PC
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 9. 2006 22:22

OS: koukas na to trochu jinak....to by clovek nemohl sbirat nic, neb to same muzes rict i o filatelistech, numismaticich....to je fakt jen o strkani predmetu do alb, to nektery ty auticka si apson sam poskladam, vylepsim....nemuzes prece kupovat vsechno jen pro uzitek a vydelavani penez, nerikej, ze sis nekoupil nic proradost nebbo okrasu bytu :)
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 9. 2006 22:24

PC: jasne, uz ho znam, mne se libi, jak ma i tu rakvicku na voziku extra :-D

jinak par stranek, kde m imo jine vybiram:

http://www.motormint.com/

http://www.3000toys.com/catalog/item_li ... ale='1/18'

http://www.legacydiecast.com/

http://www.diecastmuscle.com/index.jsp
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod OS 13. 9. 2006 22:26

Caddy píše:OS: koukas na to trochu jinak....to by clovek nemohl sbirat nic, neb to same muzes rict i o filatelistech, numismaticich....to je fakt jen o strkani predmetu do alb, to nektery ty auticka si apson sam poskladam, vylepsim....nemuzes prece kupovat vsechno jen pro uzitek a vydelavani penez, nerikej, ze sis nekoupil nic proradost nebbo okrasu bytu :)

Na věc pro radost budu teprv šetřit, Camaro to pořeší....
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod PC 13. 9. 2006 22:35

http://autoartmodels.com/pages/search/i ... item=80506 Mňamka - DB-9 LM od AutoArtů - jezdec T.Enge... Český pilot v modelu od známé značky vždy potěší a ta DB-9 je prostě krásná - jen si nejsem jist jestli je otevírací, AA totiž od tohoto začíná - nevím proč - ustupovat a dost nových modelů nemá funkční dveře, kapotu, chybí motor atd... Maisto před cca. dvěma lety dělalo pro změnu Janišova Medáka "Black Dog".
PC
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod PC 13. 9. 2006 23:12

Caddy Ten Bentley je 1/18
PC
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka