Rychlodotazy č. 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 1. 2. 2023 18:41

Nebo koupit další stejný. První to vzdaly asi po třech letech kdy jsem je nechal na mrazu a pak oklepaval led, tak napraskla podrážka, ale furt na zahradě slouží.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 1. 2. 2023 19:51

Tohle jsou moje asi třetí :D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod impact 1. 2. 2023 20:53

puk123 píše:Tak zkus značku NABOSSO, ta je prý nejzdravější.


Nejsou to barefooty? To je přesnej opak tý Prestige nebo těch gelovejch Asicsů, ne? Co nejtenčí podrážka bez tlumení.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod impact 2. 2. 2023 06:42

Ještě mě napadla tahle prodejna u Anděla- švýcarská zdravotní obuv Kybun Joya. Vypadají jako normální boty, žádná divočina, ale mají speciální podrážky.

https://www.zdravekroky.cz/#utm_source= ... cz-2423343
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 2. 2. 2023 08:44

MV_cz píše:
tslany píše:Potřebuju vybrat funkční boty, teď mám tyhle, že tady někdo kdysi doporučil, ateda úspěch, vydrží aspoň 3/4 roku, pak teda podrážka je už meh, a to nechodím moc. Potřeboval bych něco novýho, žádný popisy nebo čmáranice, prostě tmavý (černý?) boty bez *****, který zároveň nedělají problém, když má člověk dementní nohu, a hlavně vydrží aspoň ten rok při zátěži 10km denně. Tip na něco?

Blbě chodíš asi :( tak nějaký jiný zdravotní


Dementní nohou myslíš co? Já ***** boty jak na běžícím páse (sjetý paty), před 4 rokama jsem koupil první barefooty, přestaly bolet nohy, záda, poslední 3 roky mám jeden pár BF (kožak) a nevypadá, že by byly na odchodu. Jiný primární boty než BF už bych nedal
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 2. 2023 08:46

placatý nohy, chodí víc po patách, to já asi trochu taky, ale prestižky vydržej dost + mají klenbu
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 2. 2. 2023 09:00

Barefoot je řešení. A klenba v botách je kokotina největší za mě...klenbu má mít snad noha od přírody a nemá ji suplovat bota. Když ji bota supluje, jen se placatost nohy "prohlubuje", jak ta noha lenoší.
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 2. 2023 09:03

Ortoped amatér jo :D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 2. 2. 2023 09:04

Tak vím co pomohlo mně a po mým doporučení i pár dalším lidem v okolí :)
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 2. 2. 2023 09:34

MV_cz píše:Ortoped amatér jo :D

Profík...jsme na garáži :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 2. 2. 2023 09:43

MV_cz píše:Ortoped amatér jo :D


Já teď nepoznám, jestli je to opravdový ortoped, nebo ho jen hraje v televizní reklamě. :)
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 2. 2. 2023 09:44

Doporučil bych Rieker.. Zatím mě ty boty nikdy nezklamaly, pohodlné, lehké, vydrží..
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 2. 2. 2023 10:05

Lukas063 píše:
MV_cz píše:Ortoped amatér jo :D

Profík...jsme na garáži :D

:D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 2. 2. 2023 10:05

MV_cz píše:placatý nohy, chodí víc po patách, to já asi trochu taky, ale prestižky vydržej dost + mají klenbu

Přesně tak.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 2. 2. 2023 10:09

Mr.Semtex píše:Doporučil bych Rieker.. Zatím mě ty boty nikdy nezklamaly, pohodlné, lehké, vydrží..

A nohu máš normální, nebo taky patříš do klubu dementů? :D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků