Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Majkl 5. 2. 2023 10:47

OK, takhle část o noční fotografii je pravda. XS nepodproval žádnej noční režim, dlouhou expozici nebo tak. To byl zrovna jeden z těch skoků mezi ním a 11 Pro.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 2. 2023 10:58

Při vší úctě k ovčí komunitě, to snad podporoval i android za bůra, ne? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 5. 2. 2023 11:46

Arnie J píše:No já si právě pamatuju že to borcům vždy fotilo super (jakože i objektivně dle mého oka :D ), tak nechápu najednou ty hejty jaká to vlastně byla sračka. Ale tak chápu, že je potřeba si zdůvodnit nákup nového :)

Xs je dneska už sračka. Vývoj. To je docela normální bych řekl. To same u samsunga. A ta tvá potřeba tu psát o ovcích…
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 5. 2. 2023 11:53

Arnie J píše:Při vší úctě k ovčí komunitě, to snad podporoval i android za bůra, ne? :D

V 2018/19? Nevím, možná jo. Tys jednoho měl, tak můžeš říct. Ale psals, že ti fotky z iPhonu přišly super; z toho mi plyne, že pokud ty androidy nějakej noční mód měly, zřejmě s ním furt odváděly horší práci než iPhone bez něj.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 2. 2023 12:29

burty s krenem píše:Xs je dneska už sračka. Vývoj.

Vidíš to Majkle, jo? Podle mě je to blbost teda.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 2. 2023 12:30

Majkl píše:
Arnie J píše:Při vší úctě k ovčí komunitě, to snad podporoval i android za bůra, ne? :D

V 2018/19? Nevím, možná jo. Tys jednoho měl, tak můžeš říct. Ale psals, že ti fotky z iPhonu přišly super; z toho mi plyne, že pokud ty androidy nějakej noční mód měly, zřejmě s ním furt odváděly horší práci než iPhone bez něj.

To je skoro jisté :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 2. 2023 12:34

Arnie J píše:Při vší úctě k ovčí komunitě, to snad podporoval i android za bůra, ne? :D

To jako jo, ale otázka jak vypadal výsledek
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 5. 2. 2023 12:48

Arnie J píše:
burty s krenem píše:Xs je dneska už sračka. Vývoj.

Vidíš to Majkle, jo? Podle mě je to blbost teda.

Dobře. Já bych to tak nikdy nenapsal. 8-D Buřty to podle mě taky myslej v nadsázce. Je to 4 roky starej model, navíc iterativní, jak jsem psal, a v iphoním kontextu je to znát. Na foťáku se to obzvlášť podepsalo. My to tehdy neřešili: Fotky vypadaly fajn, většina z nás přecházela ze 7, 6, SE, kde ten rozdíl byl taky dost vidět. Vylepšení, co začly pak přicházet od 11 Pro dál, to zase zastínily. Všechno je o kontextu…

XS je jinak jako telefon sám o sobě pořád OK. Sám jsem ho měl 3 roky, což asi dá představu o tom, jak spokojenej jsem s ním po tu dobu byl. 13/14 Pro krom foťáku a výdrže baterie nabídnou už jen jednotlivý maličkosti; celková zkušenost bude z větší části stejná. Ale i o to jde…
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 2. 2023 12:52

No já ale nemám pocit, že by v optice docházelo k takovému raketovému vývoji. To je jako bych tvrdil, že JBL Flip 6 hraje mega líp než Flip 3. Taky je o hodně novější. Vývoj.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 5. 2. 2023 12:53

MV_cz píše:
Arnie J píše:Při vší úctě k ovčí komunitě, to snad podporoval i android za bůra, ne? :D

To jako jo, ale otázka jak vypadal výsledek

Máme hromady fotek z Kachlí a Bítovů pro porovnání. 8-D
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 5. 2. 2023 12:54

Jasně. Je to jen chytání za slovo.
XS je samozřejmě pořad super. I ty fotky se daji použit když si s tím člověk trochu dá práci. A nefoti z vlaku noční nádraží…
Ale dneska jsou ty fotky proste dal. I 13 mini je to znát. A kdo to nevidí nebo nechápe vývoj, pro toho jsou slova zbytečná.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 2. 2023 12:56

Ne, opravdu nechápu vývoj. Všechno už je vyvinuté. Žádný průlom od toho roku 2018 nenastal.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 2. 2023 12:56

O kolik líp ti funguje Golf 8 proti Golfu 7? Ty vývoju.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 5. 2. 2023 12:57

Arnie J píše:No já ale nemám pocit, že by v optice docházelo k takovému raketovému vývoji. To je jako bych tvrdil, že JBL Flip 6 hraje mega líp než Flip 3. Taky je o hodně novější. Vývoj.

Tady to ale patrnej rozdíl bejt musí už jen proto, že z malý nenápadný pilulky na zádech je teď obrovskej, lidarem asistovanej sporák. 8-D Co s tím dělá čipset, je další věc, tam už ty skoky opravdu tak velký nejsou.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 2. 2023 13:01

Jo tak to potom dává smysl. To jste měli říct hned, že je tam celej jinej systém :) Od kdy to je?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků