Rychlodotazy č. 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lu.kas 6. 6. 2023 08:58

https://www.lidl.cz/p/silvercrest-ryzov ... p100340929

Tenhle vypadá i víc profi a stojí taky 600
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 6. 6. 2023 09:02

2000.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 6. 6. 2023 09:02

2000
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 6. 6. 2023 09:02

Fíha, pozdě :-(
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 6. 6. 2023 09:02

Ha há.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 6. 6. 2023 09:04

:'(
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 6. 6. 2023 09:06

Počkej si na 3000.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 6. 2023 09:07

ace2 píše:co mám zkušenosti. Tak rejže ve vodě se dá samozřejmě uvařit. Ale rejže z rýžovaru navíc hezky voní, zvláště když se nechá půl hodinky po uvaření na warm "doject" jo a není tak slizká. Netuším co rice cooker za 12 tis korun, ale i ten blbej Sencor za 6 stovek, který jsem měl taky byl značny posun ve kvalitě.

Jenze co jsem posílal právě nevaří ve vodě jak ty za 300, ty vaří ve vodě.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 6. 6. 2023 09:16

Posílal jsi odkaz na Tatung https://www.tatung.com/en/Product/Consumer/261 a ten vaří taky ve vodě. Rýži bez vody neuvaříš :-)
Milos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 6. 2023 09:22

impact píše:Kromě poměru vody na typ rýže, kterou máš rád, ty chytřejší pak už pracujou i s věcma jako je atmosférická vlhkost a teplota tak, aby byl výsledek vždy perfektní. Jestli ti to za to stojí, na to si musíš odpovědět ty sám.

Kupoval jsem nějakej co má lcd a hafo tlačítek ale stejně vždycky vyberu bílou rýži a dám play :D a stál asi 12 stovek. Poměr cena/výkon/demence/rychle připravený jídlo mi přijde fajn
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 6. 2023 09:24

evlo píše:
ace2 píše:co mám zkušenosti. Tak rejže ve vodě se dá samozřejmě uvařit. Ale rejže z rýžovaru navíc hezky voní, zvláště když se nechá půl hodinky po uvaření na warm "doject" jo a není tak slizká. Netuším co rice cooker za 12 tis korun, ale i ten blbej Sencor za 6 stovek, který jsem měl taky byl značny posun ve kvalitě.

Jenze co jsem posílal právě nevaří ve vodě jak ty za 300, ty vaří ve vodě.

A v čem jí vaří? Jak dostanou tu vodu do rýže,. když tam žádná nebude? :D Osmahlá tvrdá rejže? Dobrou chuť
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 6. 6. 2023 09:45

Lze vařit i v páře. Vaříval jsem, když jsme neměli rýžovar
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod lu.kas 6. 6. 2023 09:45

MV:
Tady musím dát evlu za pravdu, chápu jak to myslí, ten princip vaření je jiný. Myslím že párou nebo tak něco, ale nevyznám se v tom.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goesson 6. 6. 2023 09:54

MV_cz píše:
impact píše:Kromě poměru vody na typ rýže, kterou máš rád, ty chytřejší pak už pracujou i s věcma jako je atmosférická vlhkost a teplota tak, aby byl výsledek vždy perfektní. Jestli ti to za to stojí, na to si musíš odpovědět ty sám.

Kupoval jsem nějakej co má lcd a hafo tlačítek ale stejně vždycky vyberu bílou rýži a dám play :D a stál asi 12 stovek. Poměr cena/výkon/demence/rychle připravený jídlo mi přijde fajn


no dobre, jenze to musis stejne hlidat a ochutnavat kdy uz je ne?
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod Milos 6. 6. 2023 09:57

lu.kas píše:MV:
Tady musím dát evlu za pravdu, chápu jak to myslí, ten princip vaření je jiný. Myslím že párou nebo tak něco, ale nevyznám se v tom.

Ten Tatung je jiný pouze v tom, že neohřívá vnitřní hrnec s rýží a vodou napřímo, ale přes vodní lázeň. Podobně jako to dělaly staré dvojité hrnce na ohřívání mléka, aby se nepřipalovalo :-)
Milos
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků