Blůtut repreáček

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz


Odeslat příspěvekod MgX 22. 3. 2023 12:35

JBL ~ Sony.
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 3. 2023 12:45

m.a.x.i.m.u.s píše:Můžu teď nabídnout za 1000,- + doprava https://bluetooth-reproduktory.heureka. ... /#prehled/
Záruka do 6.9.2024 kompletní balení.

večer proštuduju a napíšu..

myšpulín píše:Já mám repráček od Niceboy co jdou vlastně dva zacvaklé do sebe, dají se rozdělit a pak hrají pěkně stereo.
to zní zajímavě.. Večer zkusím pohledat, nebo máš odkaz?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod MgX 24. 3. 2023 13:10

Cos koupil?
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 3. 2023 06:41

Ještě nic, pročítal jsem recenze, na ty niceboye bývá dost negativních poznámek, pré se doporučují Lamax..

Ale jako zatím mě asi fakt tak nějak nejvic zaujal ten Raze 3 Titan..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 3. 2023 09:42

Za mě jak jsem psal. Rozhodně tyto věci umí dělat JBL a Sony. Nemají tolik problémů s připojením/odpojením jako některá další zařízení. A leze z nich překvapivě slušný zvuk. Loni jsem dvě odpoledne na jedné zahradě měl možnost slyšet prcka od JBL a opravdu příjemné překvapení.
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 25. 3. 2023 10:26

Tiez by som siel do niecoho overeneho JBL/Bose/Sony....ale zas nemaju FW radio.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 25. 3. 2023 10:29

My v Česku máme jen polosilné FM radio :-(
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 3. 2023 12:21

Právě na tom Titanu se mi líbí že má i USB na flešku a SD kartu, že bych si co nejvíc hudby nahrál přímo do repreáku a nemusel pouštět z mobilu, to samé že třeba třetina poslechu by byla rádio..

Prostě ten Bluetooth až tak nepoužívat, stejně kdybych se vzdálil kousek dál tak se přeruší přenos.. A mít položený telefon vedle toho na stole a posílat bezdrátově když to muze tahat z karty mi přijde jako zhýravost.. Mimo jiné by mohla i baterka vydržet dýl když bude vyplý bluetooth..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 25. 3. 2023 13:26

zhýralost :-(
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Majkl 25. 3. 2023 13:27

Nechceš si místo toho koupit rádio, co podporuje mimojiný SD karty a bluetooth?
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 3. 2023 14:33

Taky jsem chvilu o tom přemýšlel, ale zaprvé jich moc není aku a když už, tak je to malá krabička na baterky a kvalita zvuku bude hrozná..

Repreák je univerzální, přenosný s relativně kvalitním zvukem..

A kdoví jak to nakonec budu používat, třeba standardně blutut pres mobil no.. :-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 25. 3. 2023 22:26

Majkl píše:Nechceš si místo toho koupit rádio, co podporuje mimojiný SD karty a bluetooth?


A v retro designu. Ale totálně mimo rozpočet .:-D

https://www.alza.cz/gpo-brooklyn-silver-d6795508.htm

Ale tohle je pěkný, akorát 2,5x víc, než do toho chceš dát:
https://www.alza.cz/jbl-tuner2-cerny-d5 ... tm#recenze
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod MgX 26. 3. 2023 09:02

MarkFX píše:Taky jsem chvilu o tom přemýšlel, ale zaprvé jich moc není aku a když už, tak je to malá krabička na baterky a kvalita zvuku bude hrozná..

Repreák je univerzální, přenosný s relativně kvalitním zvukem..

A kdoví jak to nakonec budu používat, třeba standardně blutut pres mobil no.. :-D

Tak si kup stavební rádio s Bluetooth.
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků