Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod puk123 24. 3. 2023 15:34

U nás si na tom někteří založili velice slušné živobytí.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 3. 2023 16:03

powerball píše:A co se stane? Půjdeš do vězení a seberou ti děti? :D asi ne no.


Ano, reakce je o něco civilizovanější, ale společenská diskreditace s paralelní ztrátou zaměstnání apod. nejsou zrovna malé věci a daly by se pro mnohé charakterizovat jako "zničení života".

Třeba tenhle může povídat

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-z ... sanci.html
Naposledy upravil aikoN dne 24. 3. 2023 16:04, celkově upraveno 1
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 24. 3. 2023 16:04

Jako jo, cancel culture mě taky sere fest, ale furt je to daleko od totalitního Ruska.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 3. 2023 16:24

:D :D :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 3. 2023 17:48

powerball píše:Jako jo, cancel culture mě taky sere fest, ale furt je to daleko od totalitního Ruska.


Za mě ta vzdálenost může být kratší, než se zdá. Oboje budují podobně smýšlející lidé a vsadil bych se, že tady to není jejich morálka, co jim brání, řešit to stejně, jako v rusku.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 24. 3. 2023 19:39

Jak to praotec Čech vymyslel, tak to je a bude:
„Jsme tu v Evropě jako zrnko mezi mlýnskými kameny. Ze Západu na nás doléhá imperialismus germánský a z Východu nás drtí rozpínavost kolosu velkoruského. Není divu, že takto tísněný malý národ hledá sobě ochrany nadpřirozené, ano, i zázračné, neboť jedině zázrakem lze tu přežíti.“
Čas od času se podělá Západ, čas od času se sem séře trvale podělaný Rusko.
Teď se to nějak sešlo z obou stran najednou, zdá se.
Navíc i té nadpřirozené ochrany se odduševnělý národ tak nějak vzdal, takže zbývá Svatý Okamůra a jiní. 8-S
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod -pb- 24. 3. 2023 20:09

to nevymyslel praotec Čech, ale Jirásek :D jinak od přistoupení ke Svaté říši římské jsme nějakých 1000 let patřili k Západu, až to čtyřicetileté intermezo v poslední době nás vrhlo na Východ a doufám, že takový průser se už nikdy opakovat nebude
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 24. 3. 2023 20:23

Ani napodruhé......... Citace je z hry Blaník ..... divadlo Járy Cimrmana.


.....tvle...... :oboze
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 24. 3. 2023 22:18

ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 25. 3. 2023 07:46

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... str-228359
Necetl jsem to nejak pozorne, ale prislo mi, ze vi, ze stat prijde denni znamka na pul miliardy ztraty ale kolik sakra ma stat? To jsem tam zbeznym pohledem nenasel...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 3. 2023 09:49

To jsem zvědav, co ty hlavy chytrý vymyslej za "cenik". Zájmena jsem zvědav na cenu jednodenní DZ.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 25. 3. 2023 10:09

Řekl bych že tůstanou na té max. hranici, takže pokud roční bude stát 1800 - 2000, tak to bude 160 - 180 Kč.
Možná by na známkách vydělali víc, pokud by roční byla přenosná. Ne neomezeně, ale dejme tomu na 3 auta v rodině
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod glider 25. 3. 2023 10:43

Na znamkach zarobia viac, ked prejdu na komplet elektronicke kontroly po usekoch ako je to u nas.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 25. 3. 2023 10:47

Jouda.III píše:Řekl bych že tůstanou na té max. hranici, takže pokud roční bude stát 1800 - 2000, tak to bude 160 - 180 Kč.
Možná by na známkách vydělali víc, pokud by roční byla přenosná. Ne neomezeně, ale dejme tomu na 3 auta v rodině



tak toto je dobry splech :D
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod JardaB 25. 3. 2023 11:05

Tak mohla by byt nejaka sleva pro vice aut, ja treba znamku nekupuju zejmena proto, ze jezdim ruzne tremi auty jak se to hodi. Kdyby zstala o trosku vic na 3 a treba by se nesmelo jezdit s autama zaroven po dalnici, tak by to bylo lepsi.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků