Blůtut repreáček

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 3. 2023 21:45

Vím že je to ted móda puberťáků tahat sebou všude hrací bedýnku a otravovat okolí.. :D

Ale mám si nějaký vybrat k narozeninám, samozřejmě s tím nehodláme rušit, prostě rozumně si třeba na zahradě pustit, aby nebyla nuda.. 8-)

Máte nějaké doporučení? Cenu bych viděl kolem tisícovky, plus mínus. Už jsem na nějaké koukal co všechno to umí, tak nebylo by na škodu IP67 kdybys jsme se vykalili a zapomněli ho venku a do rána pršelo.. :D Jo integrované rádio.. :-) Asi co největší baterku a nevím jestli má nějaký efekt když tam jsou repro třeba 2x8W vs 1x20W? :oops:
Naposledy upravil MarkFX dne 21. 3. 2023 21:56, celkově upraveno 1
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 3. 2023 21:47

Zaujal mě třeba i tento z Lidlu že to má "plnohodnotné" DAB radio v sobě..

https://www.lidl.cz/p/silvercrest-radio-dab-sbl-d6-a1/p100343774

Ale baterie jen 2tis mAh, voděodolnost asi taky není a frekvenční rozsah nepíšou..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 3. 2023 21:51

pokud chceš dělat efekt, tak jedině JBL, ale to se pak do litra vleze jen Go 3 a to vlastně ani moc dobře nehraje :D (mám doma)

https://www.electroworld.cz/jbl-go-3-zeleny

pak JBL Flip 4/5/6 už hraje dobře, ale cenu překračuje značně ... takže bych to viděl na nějakej niceboy apod. ale to si musíš nastudovat někde nějaký recenze
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 3. 2023 21:52

to z lidlu vypadá jako pěknej ripoff JBL Tuner, třeba tak i hraje ... můžeš to zkusit a kdyby to bylo hrozný, tak do 14 dní vrátit :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 3. 2023 21:54

Je pravda že švagr má jakýsi modrý JBL a hraje to fakt dobře, i nějaké ty basy to umí.. Ale myslím stál kolem 2,5tis to se mi zas nechce už..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 21. 3. 2023 22:12

Kde je pech?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Mizi 21. 3. 2023 22:56

Mám už delší dobu Niceboy Raze 2 Vertigo a hraje slušně.
Mizi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 3. 2023 23:43

S Mastercard 25% zlava na Najsboj.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 22. 3. 2023 07:12

MarkFX píše:Vím že je to ted móda puberťáků tahat sebou všude hrací bedýnku a otravovat okolí.. :D

Ale mám si nějaký vybrat k narozeninám, samozřejmě s tím nehodláme rušit, prostě rozumně si třeba na zahradě pustit, aby nebyla nuda.. 8-)

Máte nějaké doporučení? Cenu bych viděl kolem tisícovky, plus mínus. Už jsem na nějaké koukal co všechno to umí, tak nebylo by na škodu IP67 kdybys jsme se vykalili a zapomněli ho venku a do rána pršelo.. :D Jo integrované rádio.. :-) Asi co největší baterku a nevím jestli má nějaký efekt když tam jsou repro třeba 2x8W vs 1x20W? :oops:

já bych kouknul po nějakým lamaxu, zatím se vždy osvědčily

https://lamaxshop.cz/cs/466-bluetooth-reproduktory
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 3. 2023 09:48

Můžu teď nabídnout za 1000,- + doprava https://bluetooth-reproduktory.heureka. ... /#prehled/
Záruka do 6.9.2024 kompletní balení.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 3. 2023 09:51

na Ali je dost repráků kvalitních jako JBL za poloviční cenu
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 22. 3. 2023 09:55

hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 3. 2023 10:04

Sleva na 1000,-? Beru :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 22. 3. 2023 10:07

Umí to shuffle - náhodné přehrávání? Ty levnější to neumí.
Naposledy upravil yndezit dne 22. 3. 2023 10:07, celkově upraveno 1
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 3. 2023 10:07

Já mám repráček od Niceboy co jdou vlastně dva zacvaklé do sebe, dají se rozdělit a pak hrají pěkně stereo.
myšpulín
Inventář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků