Depresivní koutek 3

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 8. 2. 2023 12:15

Ne
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 8. 2. 2023 12:20

Doktoři jsou jindy zdarma?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 8. 2. 2023 16:28

:D

:D
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 8. 2. 2023 17:11

tslany píše:Jsem si řekl, že bych si mohl zlepšit mluvu, tak že se objednám na logopedii. Řešil jsem to někdy na jaře a zkusil jsem zavolat na jednu v okolí, protože neměla email, řekla mi, že může až v říjnu, to mi přišlo strašně pozdě. Tak jsem to pak začal zas řešit v prosinci, to jsem na jednu logopedii, kde byl mail, napsal, bez odpovědi. Tak teda že zkusím něco online, dívám se na stránky, zavolejte, ok, zavolám, ženská mi řekne, že mám napsat email, že ona to neřeší :D tak napíšu email, že odpoví obratem, píšu tam, že můžu kdykoliv, ať mi dá prostě první termín. Tak odpověděla po 20 hodinách SMSkou, že ji mám napsat den a čas, kdy by se mi to hodilo, říkám si paráda, může kdykoliv, tak teda že zítra můžu od do, a to mi odpoví, že může až za dva týdny. Takže tohle vzdávám a že si koupím Kindle s budu si pomalu číst nahlas, jak retard, že to třeba pomůže i bez dalšíh očlověka. A se dívám že přesně to, co stálo před 4 rokama nový, se dneska prodává jako dost použitý dražší, zas tak velkou motivaci teda nemám :-(

30 let nebo jak dlouho ti nevadilo, ze neumis mluvit a najednou bys nechtel par mesicu pockat?
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 2. 2023 18:48

Asi toho má tolik na jazyku .... :D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 8. 2. 2023 18:58

Obrázek
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 8. 2. 2023 22:21

ten má cosi nejen na tom jazyku
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 11. 2. 2023 23:24

jsem tvl našel venku kabelku, zvonil v ní telefon, mám úplně odpor sahat do cizích věcí, ale zvonilo to vytravale, tak to zvednu, paní radost a to ještě netušila co jsem zač :D
takže si pro ní přijede, no tak jsem 30min čekal, dávám ji to, ona křičí radostí, no jako dost i hodin na mě teď na takový hlasitý vysvětlování jak ji ztratila, nic jsem nechtěl, odmítal jsem vše a bral nohy na ramena a ona mi do kapsy narvala 200,- a šla :D
nehl jsem se s ní (kabelkou) z pod kamery, dneska člověk neví co na něj zkusí někdo, ale cajk, paní spokojená já radost, že jsem už v teple :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 11. 2. 2023 23:32

Tvl tak tak si ji měl oprcat. Starnes
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 11. 2. 2023 23:38

jo kdyby nebyla 55+ tak bych na to pomyslel, tady ztrátě už asi připomohl Alzheimer.. :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 2. 2023 01:06

Dobrá duše, takhle v sobotu v noci dobrý skutek vykonán, můžeš jít spát :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 12. 2. 2023 01:28

Moucha píše:jo kdyby nebyla 55+ tak bych na to pomyslel, tady ztrátě už asi připomohl Alzheimer.. :D

:D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod jjrr 12. 2. 2023 08:03

Já bych se koukl, co je uvnitŕ, spočital hodnotu nálezu a pak požadoval 10 % nálezného.
:D
jjrr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod JardaB 12. 2. 2023 08:06

To bys nebyl ale dobry clovek 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 12. 2. 2023 13:01

+1
MirecBA
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků