Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zamis 6. 12. 2022 13:24

prd, želvy pracujou ve svých firmách jako turtletech a želvotron
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 6. 12. 2022 15:07

ace2 píše:
Nissan350Z píše:
Nissan350Z píše:Poprvé za 11 let mě Apple *****. Chci koupit iPad 10. generace (letošní novinka) a k tomu Apple tužku. Nejde koupit druhá generace, protože nefunguje magnetický nabíjení a ještě je tam nějakej jinej displej. Je potřeba koupit 1. generaci, jenže ta se nabíjí přes lighting konektor a novej iPad má USB-C. Takže k tomu všemu je ještě potřeba přikoupit asi za 4 kila adaptér, protože se 1. generace musí spárovat tak, že se připojí k tabletu, přitom nabíjet se dá i z iPhonu. Tvl, fakte demence tohle :D

Tak už dodává adaptér k 1. generace tužky v balení za stejnou cenu, najs najs, asi čtou garáž :D

Sem tady už psal hned na začátku. Uplně debilita, apple měl Pencil 1 zrušit a nechat jen další generaci.. ne ted jak trotl bys musel nabíjet Pencil přes kabel. Tohle fakt umí vymyslet jen corporátní prostředí. Vsadím se že za Jobse by za tenhle nápad někdo vyletěl z práce :D

Tak ono je to údajně i nějakou jinou vrstvou v displeji se kterou Apple pencil 1. generace nespolupracuje a ten kabel je hlavně potřeba pro prvotní spárování tužky a tabletu, samotná tužka prý jde nabíjet přes lighting u iPhone :D

Nicméně souhlas, měli nechat jen 2. generaci a byl by klid. Takhle sice konečně zmizelo touch id i u základní verze tabletu, ale zase přibyl oser s tužkou a cena hned o 5k povyskočila. Ale funguje to, stejně jsem to, jako správná ovce i přes *****ání, koupil :D
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod podikk 8. 12. 2022 00:22

Zdravím, jakou vybrat bezdrátovou nabíječku pro SE 2020? Originýl nebo je to jedno? Někde jsem čet, že ta originál nabíječka s magnetem nabíjí starší modely pomalu. To by, ale neměl být problém SE 2020, ne? Ja iPhone nemám, je to dárek. Díky
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast

Odeslat příspěvekod glider 8. 12. 2022 00:27

Imo je to jedno
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod podikk 8. 12. 2022 00:32

Možná by nebylo od věci, kdyby ta nabíječka měla ten iphoňáckej kabel. Kdyby chtěla čumět do vybitýho mobilu v posteli.
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast

Odeslat příspěvekod glider 8. 12. 2022 08:38

No zalezi potom ci chces taku magneticku alebo len stojan, kde sa to polozi.

Ja by som sa ***** na obe a nabijal klasicky kablom, lepsie pre usera aj telefoj.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Majkl 8. 12. 2022 11:08

Taky tak. Navíc na SEčku magnetická stejně magnetovat nebude, takže tam žádnej přidanej benefit není.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 12. 2022 12:00

Ja jel s 11 pro jen normal bezdratovou na noc a jindy jen rychlo nabijecky, kondice baterie po 2 letech 99%. Takze nekdo lze
Moucha
ing. Spokojený

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 12. 2022 12:01

13 pro po roce 93%, nabijim jen apple origo kabelem na noc a nebo rychlonabijecky v ostatni casy
Moucha
ing. Spokojený

Odeslat příspěvekod ace2 8. 12. 2022 20:01

Já kupodivu nabíjím doma co nepomalejší nabíječkou. Mám samozřejmě i rychlé nabíječky, ty mám v cestovním setu, ale doma nabíjím co nejpomaleji. Hezky večer píchnu a ráno je nabitej stejně.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 8. 12. 2022 20:28

V iStores při nákupu na firmu rozdávají 500 Kč poukázky platné od 1.1.23.
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod zamis 9. 12. 2022 07:25

ace2 píše:Já kupodivu nabíjím doma co nepomalejší nabíječkou. Mám samozřejmě i rychlé nabíječky, ty mám v cestovním setu, ale doma nabíjím co nejpomaleji. Hezky večer píchnu a ráno je nabitej stejně.

to mě v době inteligentního nabíjení příjde zbytečný
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod Majkl 13. 12. 2022 19:37

Pojďte si zaaktualizovat.
Question everything. Learn nothing.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod zamis 13. 12. 2022 19:48

Zas tam mate neco spatne? :)
zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod burty s krenem 13. 12. 2022 23:12