Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 12. 2022 12:41

to já nevím, zatím se nijak moc neprojevila. Pro mě teda je otázka, jestli prezidentem má být někdo "neznámý" (rektor hnojárny není za mě úplně predispozice na prezidenta).

A úplně se mi ježí chlupy, když čtu "Příroda pro další generace" (ekoterorismus?), "Nedokážu nečinně přihlížet chudnutí lidí v naší zemi. Věřím ve stát, kde má naději na slušný život každý, od mladých po seniory." (jako prezident sice může *****, ale nejraděj by rozhazovala jak Dlužena?), "Musíme vyvést naši zemi z ekonomické krize. Jako ekonomka chci přispět k tomu, aby se naší zemi opět dařilo." (takže netuší, co prezident může a nemůže, nebo tuší a lže?)

Jsem zásadně proti ochranářům přírody, kteří by do ní nejraději lidi vůbec nepouštěli. A ökoidiotů u moci je až moc
od LukasKoudak 13. 10. 2022 13:39
Pro mě jsi naprostý ubožák a lidský dopad.
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 12. 2022 12:44

ale furt je pro mě lepší kandidátkou než Bureš, Čtvrtula, favoritka komunistů Rohanová či espéďák Bašta
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 12. 2022 12:45

kua jsem se rozohnil ... to mi Arnolde nedělej todlencto ...
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 4. 12. 2022 12:47

Mozna mam problem s tim, ze neni jasne, jaka vubec je - nejake zasadni nazory zatim neprojevila. Nakonec ale zas tak nezalezi, kdo tam bude, jde asi hlavne o reprezentaci a to uz horsi nez ted byt stejne nemuze, i kdyz Babis by mohl mit potencial prekvapit :P
Nesouhlasim s Ruskou invazi, kdyby toto nekdo nahodou v mych prispevcich chtel videt.
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Jouda.III 4. 12. 2022 13:07

Ten dotační podvodník - spolupracovník ŠtB by mohl překvapit jedině tím, že by neprošel do druhého kola...
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod polda 4. 12. 2022 13:16

Nejlépe
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 4. 12. 2022 13:20

Nekenieh píše:A u něho to vytříbení a srovnání přišlo se změnou režimu. Jaká náhoda.

A kdy jindy, bratry Kličkovy (UA) taky dnes nikdo nebude spojovat s Komanči. Kdyby se narodili o 10 let dřív možná by se taky stačili namočit a nebyli by dnes neprůstřelní.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 4. 12. 2022 13:28

Nekenieh píše:A u něho to vytříbení a srovnání přišlo se změnou režimu. Jaká náhoda.

Ne, to není náhoda. Dostaly se k němu jiné informace. Nebojím se říct pravda.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod Abre 4. 12. 2022 13:35

Pravdu mel primo pod rypakem celou dobu.
Tak jako kazdej.
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 4. 12. 2022 13:49

Ale prd.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod polda 4. 12. 2022 14:06

Abre píše:Pravdu mel primo pod rypakem celou dobu.
Tak jako kazdej.

Když nemáš srovnání nemůžeš vědět,že je to jinak. Nikdo si nedovolil říct ,že je to jinak a že vlastním soudruhům lžeme.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 4. 12. 2022 14:15

Arnie J píše:A to já ho budu pořád volit raději než Babiše, jen mě zajímalo, v čem je Nerudová horší.

...."Bohušu, baby ne!"
Když si tak připomeneme: Džamila Stehlíková, Vlasta Parkanová,Kateřina Valachová, Anna Šabatová
Nic moc výkony :-\
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod yndezit 4. 12. 2022 14:27

Ale jako prezidentky toho snad moc napáchat nemůžou.
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 4. 12. 2022 14:35

Abychom se nedivili... Prevence je vždy lepší, než likvidace následků...
Btw ze stejné hnojárny byla i týdenní ministryně financí
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ta%C5%A5% ... _Mal%C3%A1
o které se hned látlo, že diplomku na přelomové téma " Tepelný komfort chovu králíků a jeho vliv na jejich náladu" komplet obšvihla :D Teď rejžuje love jako poslankyně 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod puk123 4. 12. 2022 15:29

Hustoles píše:
Arnie J píše:A to já ho budu pořád volit raději než Babiše, jen mě zajímalo, v čem je Nerudová horší.

...."Bohušu, baby ne!"
Když si tak připomeneme: Džamila Stehlíková, Vlasta Parkanová,Kateřina Valachová, Anna Šabatová
Nic moc výkony :-\

Vypsat nic moc výkony chlapů, nenacpeš je do autobusu. Krom toho Šabatová je hodně nad Křečkem, Parkanová docela dobrá. No a např. Jaroslava Moserová, Hana Marvanová, Věra Jourová, Dana Drábová, ty lze řadit k těm nejschopnějším.
Vidím mezi kandidáty více přijatelných prezidentů. Musím si vybrat jednoho, ale nebudu proto kydat hnůj na ty další přijatelné, ani nadávat jejich voličům. Je to od těch kandidátů i oběť, páč soupeřit s Burešem ne 2. kole, užijí si toho hnoje vrchovatě.
puk123
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka