Nová galerie AutoRevue: co je nového

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 26. 3. 2012 10:29

+1
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod mihals 28. 3. 2012 12:30

Další připomínkou je nemožnost editace nahrané fotky, resp. editace možná je, ale změny se neuloží. Díky
www.mihals.eu
mihals
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 28. 3. 2012 13:53

Editace už funguje, díky za upozornění.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 29. 3. 2012 12:12

Tak ještě jedna větší změna v galerii. Dali jsme do ní hlavičku a pozadí z webu.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Jelass 29. 3. 2012 14:37

Dobré :)

Co ten poč. shlédnutí?
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 2. 4. 2012 21:16

Taky za něj oroduju...
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 19. 4. 2012 10:23

Nebude? :(

Jinak chválím konečně normální smajlíky.
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 19. 4. 2012 17:04

Asi nebude. Aspoň zatím. V galerii toho chceme mít co nejméně, ať je co nejpřehlednější.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 28. 5. 2012 12:34

Právě proběhl další update: mezi fotkami se dá už pohybovat šipkami doleva-doprava bez Ctrl.

A koukám, že jsem sem nenapsal, že jsme vrátili počet zobrazení. A ještě tam jsou nějaké další drobnosti.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Jelass 28. 5. 2012 14:38

Díky, není to tak dlouho co jsem po tom koukal a nebylo to :)

Nechtěl jsem otravovat, ale nešlo mi na Opeře při rozkliknutí jakékoliv fotky z náhledu posledně přidaných a následném listování pomocí šipek vedle fotek listovat, ale už je to taky OK.
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 28. 5. 2012 20:50

Díky za ten počet zobrazení, BTW nezdá se vám, že se zvýšila sledovanost? Teď tam jsou i u nových fotek docela slušný čísla...
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Jelass 28. 5. 2012 21:15

To je pravda.
Nechci působit jako zpátečník ,ale mně osobně docela chybí i ´´náhodné obrázky´´, kolikrát ukázaly něco zajimavýho a člověk brouzdal na stránce dýl
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 28. 5. 2012 21:43

Uplně jsem na ně zapomněl, ale je pravda, že to takhle fungovalo, někdy jsem se záměrně koukal jen na ně a cvikal F5 a vždycky mě něco zaujalo... :-)

Aby to nezabíralo třeba plac na titulce, co to dát jako nějakou speciální kategorii, nebo třeba ještě další 1řádek pod Nejlepší snímky, Náhodné snímky...ten jeden řádek, tedy 4 fotky by stačily.

A nebo nahoře Nové fotografie, Všechny fotografie, Náhodné fotografie, Kategorie?

To se fakt občas hodilo.
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Jelass 28. 5. 2012 22:20

Přesně tak a čím dýl člověk na stránce je, tím lepší pro reklamu + někdy nějaký ´´náhodný´´ klik na nějakou..

A jak píše Tomeek, další jeden řádek pod Nejlepší snímky by jistě neuškodil... nehledě na to, proč se jmenuje ta kategorie Nejlepší snímky, když nejsou z valné většiny nejlepší, ale nejnavštěvovanější?
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod eLzyx 12. 6. 2012 21:02

uvítal bych předělání day-limitu fotek z 24h na zlom dne. Tj. pokud nahraji 3 fotky 10.6. v 23:50, tak bych byl rád, abych mohl nahrát další klidně 11.6. v 8:00. Kdo si má pamatovat v kolik jsem nahrával tu předchozí sadu?
A nebo - do upozornění "xxxxxByl překročen povolený limit počtu fotografí vložených za den" dodělat odpočet za jak dlouho, případně v kolik můžu nahrát další.

Díky
eLzyx
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka