Nová galerie AutoRevue: co je nového

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod eLzyx 20. 3. 2012 23:27

miho píše:Hmm tu editaci jsem vyzkousel a zafungovalo to ok. Text prispevku se zachoval.

zkoušel jsem to s IE9 32bit, i s Chrome 17 a v obou text zmizel. Musel jsem dát zpět(v prohlížeči) a svůj příspěvek smazat a napsat znova.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 21. 3. 2012 06:32

mihals píše:kdysi bylo snad 5 fotek, pak se to zredukovalo na 3. nyní pouze jedna za 3 dny? já v tom vidím vraždu galerie, kdy to tam za chvíli umře. pokud zredukování bylo prioritou, změňte to prosím alespoň na 1/1.
Jinak nový look vypadá fresh a je super! i palcování je fajn :-)

Díky za tu práci se nám, nevděčným, zavděčit :-)

Původně 10/den, to bylo fakt moc, nechal bych 2-3/den...jinak to dopadne tak, jak píšeš. :eh

a) K přecházení mezi fotkami klávesou, nešlo by to bez CTRL? Čistě jen šipkami...takhle je to dost nepohodlný, navíc mě nenapadá důvod. :hm

b) Když scrollnu trošku níž při prohlížení snímku, tak, abych viděl autora, apod. a pak posunu o fotku dál, zase se mi to zobrazí odvrchu, a abych viděl autora, musím scrollovat, nešlo by zachovat pozici na stránce při přemítání fotek?
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod baboon 21. 3. 2012 07:17

Já bych se taky přimlouval za kompromis: dejme tomu 2 fotky za den ... :tleskani
baboon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m_tsch 21. 3. 2012 08:19

A baboonovi klidně neomezeně, to jsou zrovna fotky (a hlavně popisy) co tu galerie dělají zajímavou.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod metaljohn 21. 3. 2012 08:21

Souhlasím s tím, zredukovat počet fotek tak na 2-3 denně. Myslím, že to je docela dobrej kompromis. Navíc toto je trochu jiná galerie než digiarena, kde je právě 1 za 3 dny. Tam mi limit dává větší smysl.
BMW 130i, Fabia IV, BMW Z3 2,8i (na prodej)
metaljohn
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 3. 2012 10:10

Necháme stejně jako dřív 3 fotky za den, tohle je chyba, které jsme si nevšimli. Za chvilku to opravíme.

Potvrzuji mazání komentáře při editaci, teď mi to udělalo taky. Podíváme se na to.

-- 21. 3. 2012 10:32 --

furgon píše:
Marek Lutonský píše:Co přesně myslíte počtem náhledů?

no pod datumem nebo tam někde byl i uveden počet shlédnutí, ted´ to nikde nevidím...

Aha, už vím. To padlo během zjednodušování :)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 21. 3. 2012 18:33

Zrovna počet zhlédnutí bych zanechal. :hm ;-)

c) Nej fotky se tedy řídí podle palců? A nahoru je +1 a palec dolu -1, nebo to počítá jen palce nahoru ?

d) Daj se někde dohledat fotky, který jsem pouze ohodnotil, bez komentu?

A nějaký vyjádření k mýmu předchozímu postu můžu poprosit? :-)
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 3. 2012 18:44

TomeekHoleek píše:a) K přecházení mezi fotkami klávesou, nešlo by to bez CTRL? Čistě jen šipkami...takhle je to dost nepohodlný, navíc mě nenapadá důvod. :hm

b) Když scrollnu trošku níž při prohlížení snímku, tak, abych viděl autora, apod. a pak posunu o fotku dál, zase se mi to zobrazí odvrchu, a abych viděl autora, musím scrollovat, nešlo by zachovat pozici na stránce při přemítání fotek?

a) Šlo. Akorát když byste potom při psaní komentáře stiskl z nějakého důvodu kurzorovou šipku, hned byste přešel na následující nebo předchozí obrázek a ztratil rozepsaný komentář. To je trochu nebezpečné, proto jsme přidali Ctrl.

b) To by bylo dost problematické a neznám web, kde by to takhle fungovalo - kdy by se uložila vertikální pozice a na nové, doposud neprohlédnuté stránce se obnovila. Opačným směrem si to pamatuje prohlížeč, ale dopředu myslím nikdo.

-- 21. 3. 2012 18:47 --

TomeekHoleek píše:c) Nej fotky se tedy řídí podle palců? A nahoru je +1 a palec dolu -1, nebo to počítá jen palce nahoru ?

d) Daj se někde dohledat fotky, který jsem pouze ohodnotil, bez komentu?

c) Je to kombinace palců (z nich se pak počítá průměrné hodnocení), počtu komentářů a počtu zobrazení fotky. Možná to budeme ještě trochu ladit.

d) Tohle nejde. Možná to někdy přidáme, ale spíš až v další fázi.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod furgon 21. 3. 2012 19:25

celej tenhle upgrade je zbytečnej
furgon
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jelass 22. 3. 2012 17:20

Jestli tenhle upgrade nemá i nějakej technickej, nám zkrytej, smysl.

Co nechápu od začátku. Prohlížím nově přidané fotky, okomentuju fotku se... Škodovkou a jsem najednou v galerii ´´škoda´´.

Takže titulní stránka a znova, pjoooooč? :)
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 3. 2012 17:23

Napište prosím přesně, jak jste postupoval. Nedaří se mi to zopakovat. Po odeslání komentáře se mi znovu otevře fotografie, kterou jsem komentoval.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Jelass 22. 3. 2012 17:52

Ano, přesně tak a když kliknu na novou šipku pro další foto, tak nejsem už mezi posledně přidanými fotkami, ale v kategorii třeba vw, když na komentované fotce je vw.
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 3. 2012 18:50

Aha, tak to se obávám, že se nám nepodaří změnit.

EDIT: Podařilo! Máme geniálního programátora :)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Jelass 22. 3. 2012 21:24

Zkusil jsem to a myslím, že ne, ale tj. jedno, to je kravina :) I tak jsou reakce vačeho moderátorského týmu ultra rychlé :)

EDIT: Ano, tak nějaká změna se odehrála :tleskani
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod JanQ 23. 3. 2012 17:03

vratte nam pocet shlednuti u fotografii pls:)
Dacia Logan MCV Stepway TCe 100
www.facebook.com/pages/LKPR-Marshallers/299213700201328
JanQ
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka