Přihlášení z mailu

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Oops! 22. 5. 2008 10:53

Nedá se nějak nastavit, abych se nemusel přihlašovat, když přistupuju do diskuse z odpovědního mailu ? Už mě to leze na nervy pořád zadávat heslo.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Kibitz 22. 5. 2008 10:57

napodobne
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod miho 22. 5. 2008 11:11

Pokud mas na danem foru zapnuty autologin tak te to automaticky prihlasi ikdyz prijdes odkazem z mailu.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Kibitz 22. 5. 2008 11:22

jenze tady se bavime o tom, ze fura lidi se behem dne prihlasuje z ruznych pc a vsude nemuze byt zapnuty autologin :pozor
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod JiVi 22. 5. 2008 11:45

Kibitz píše:jenze tady se bavime o tom, ze fura lidi se behem dne prihlasuje z ruznych pc a vsude nemuze byt zapnuty autologin :pozor

tak to asi nejde, ze .. tomu se rika zabezpeceni a pokud nemas moznost ulozeni hesla, muzes pozadat spravce o povoleni ukladat hesla
JiVi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ilja2001 22. 5. 2008 12:00

Kibitz píše:jenze tady se bavime o tom, ze fura lidi se behem dne prihlasuje z ruznych pc a vsude nemuze byt zapnuty autologin :pozor

Nevím jak ty různá PC během dne myslíš, ale já mám běžně autologin na toto (nejen) fórum jak v práci na kompu, tak doma na dvou a normálně funguje. Akorát je pravda, že nemám na více kompech současně puštěný browser na stejné fórum.
ilja2001
Nováček

Odeslat příspěvekod Kibitz 22. 5. 2008 12:11

nereste proc mam vic pocitacu.

A o jakem zabezpeceni je jako rec?? Kdyz uz se dostanu k tomu mailu, tak je to dostatecny zabezpeceni :!: Nebo ty mas postu volne pristupnou??
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Oops! 22. 5. 2008 12:18

JiVi píše:

tak to asi nejde, ze .. tomu se rika zabezpeceni a pokud nemas moznost ulozeni hesla, muzes pozadat spravce o povoleni ukladat hesla
autologin doma mám aktivní, ale v práci nechci, protože se nás na kompu střídá více a takle by mohl někdo za mě přispívat do fora z mojeho loginu nebo měnit uživatelské nastavení.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod ilja2001 22. 5. 2008 12:43

Oops: Pro tyhle účely mám na flashce PortableFirefox s nastavenými autologiny na fóra a tím pádem mě netrápí, co je nastaveno v defaultním browseru na compu.
ilja2001
Nováček

Odeslat příspěvekod miho 22. 5. 2008 12:47

Bez autologinu to panove nepujde. Udaj, ktery by zajistil automaticky login, vkladat do odkazu v mailech nebudeme.
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Michal P 22. 5. 2008 13:13

Taky mi to přijde jako riziko, třeba ten mail může někdo přeposlat a druhej by se tak na něj přihlásil.
...
Michal P
Nováček

Odeslat příspěvekod Jeffe 22. 5. 2008 13:25

Ani to nemusi preposilat, obycejny mail si precte kdekdo. :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 22. 5. 2008 13:26

Jste divni ze nechavate pristup k mailu komukoliv.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod ilja2001 22. 5. 2008 13:38

Já jsem nějak nepochopil, kde kdo píše o volném přístupu k mailu? :hm
ilja2001
Nováček

Odeslat příspěvekod miho 22. 5. 2008 14:05

Kibitz píše:Jste divni ze nechavate pristup k mailu komukoliv.

To dela vetsina uzivatelu a ani o tom nevi. Pri pristupu k mailu pres webove rozhrani jsou maily volne k precteni v cache weboveho prohlizece a pri pouziti mailoveho klienta zase v jeho souborech. Aby tomu tak nebylo tak je treba vyvinout urcite usili, coz skoro nikdo nedela.
miho
Hlavní administrátor

Další stránka