Rodinné auto - Ford S-Max? Cca 200tis

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 27. 3. 2023 07:26

Jo, je potřeba speciální klíč nebo musíš sundat sání
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 3. 2023 20:41

Já jen si malinko postěžovat.. :nenapadne

Ty "roztažné" stěrače, mě trochu štvou. Tím prvním pohybem - roztažením setře všechnu vodu a zpátky už jede nasucho a píští..

Nevím jestli to je že jsou gumky na stěračích asi nové a stírají dokonale, nebo to je vlastností tohoto typu.. Prostě na předchozích autem kde byl klasický "paralelní" chod s tím problém nebýval, nepískaly.. 8-S
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 27. 3. 2023 20:42

Asi nove alebo si daval nove?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 27. 3. 2023 21:05

Mě nepiskaji ani nevrzou a to jsou aerotwiny co krouti 3. Rok
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 3. 2023 21:46

zkusil jsem stěrače Denso na O3 a po roce furt OK ... co dávám Bosch aerotwiny tak taky bez stížností, ty Denso jsem vzal spíš ze zvědavosti a abych vyzkoušel něco jiného (a taky byl teda rozdíl v ceně asi 25% ve prospěch značky Denso :D ) .
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 28. 3. 2023 12:43

Ja kupuju u nas v autodilech polske Oximo a vzdy jsem s nima byl max. spokojen. I na S-Maxu, odkroutily si tam 2 roky bez problemu a bez piskani.

A kabinovy filtr jsem na Maxu 2x menil, je to fakt chutovka, oddychl jsem si kdyz jsem ho prodal :D A ne ze Volvo to ma podobne dementne, jen teda od spolujezdce, takze neprekazi pedaly.
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 3. 2023 20:20

Nevím jak moc jsou staré, jsou tam od koupě a jsou to nějaké Bosch.. Ale právě že stírají až moc dobře, že ten zpětný pohyb je prostě nasucho tak písknou..

Nebo že by byly už starší, ztvrdlé a nové by to nedělaly? Zase se mi nechce kupovat jen tak nové když stírají pěkně bez vynechávání..

Dělá to u slabšího deště, taktéž když ostříknu bez deště.. Za silného deště samozřejmě nepískají, protože stírají vodu i u zpětného pohybu..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 3. 2023 22:43

Tak může mit už stírací gumička to nejlepší za sebou...nevíš jak dlouho už tam současné lišty jsou a pokud se ti zdá, že stirani není 100%, koupit nové a snad to bude OK. Na posledním autě, co jsem kupoval, jsem sterace měnil 14 dnů po koupi, protože jak zadní tak přední žádná hitparáda- a mám rád čistý vyhled.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 7. 2023 15:42

Ohledně stěračů píšu se zpožděním, fakt byly asi už staré, vyhřáté.. Po výměně za nové nádhera stírají krásně potichu.. :-)

Tedka ale přicházím s jiným dotazem, dá se vyměnit ventilátor sahary normálně z vrchu, nebo spodem?

Sem se tím drbal hodinu ale prostě tam zavazí ta výztuha, furt mě chybělo třeba půl centimetru.. Máte s tím někdo zkušenost, nejakou radu?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků