První výběr vozu ~200k Kč

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod milsimr 19. 11. 2016 15:09

Uf, takových reakcí za tak krátkou dobu jsem nečekal :) Popořadě:
MELLO píše:OIIIFl kombi 1.8TSi.

Děkuji za návrh, nicméně benzín (1.8 TSi) není úplně moje parketa. Mrknu však na to a alespoň nad tím zapřemýšlím.

_maty_ píše:Zrovna prodavam 1.9 tdi za 160 je tvoje..

Byl tam ovsem pridrenej treti valec takze je ted po oprave motoru a jsou tam jeste nejaky malickosti :D

A prodáváte konkrétně co? A co si mám představit pod "nějakými maličkostmi"? Pokud už někde máte nějaký inzerát vystaven (ideálně vč. fota), klidně zašlete do SZ. Momentálně pouze slíbím, že se na to jenom podívám; jsem zatím ve fázi, kdy si rozšiřuji obzory a sbírám informace.

GrandeurV6 píše:Kdybys netrval na manuálu a nevadilo by ti LPG tak bych věděl o slušným kandidátovi a ještě by ti i zbylo :D

S LPG zkušenosti nemám, nevím co to obnáší (těžko si o tom udělat nějaký obrázek; nejsem technik, autům se bohužel nijak extra nevěnuji); bohužel, na manuálu trvám :-( Ale i tak děkuji za info o potencionální nabídce.

speleo píše:Ford Mondeo III./IV. 2.0TDCi 103kW
Škoda Superb II. 2.0TDI 103kW
VW Passat 2.0TDi 103kW

Děkuji za konkrétní návrhy; kvůli náhradním dílům bych asi zůstal buď u Škody, nebo VW. Dvojkové Superby stále nemají prachové filtry? A jak jsou na tom 2.0 TDI se spolehlivostí / životností? Zrovna od 2.0 TDI mne v okolí odrazují, v Superbu, kterým jsem měl možnost se projet, byl též 2.0 TDI, ovšem 125 kW a už s těmi zatracenými filtry (a bohužel ještě s cenovkou o 100 tisíc výš, než zde mnou napsaný limit).

//edit: Ten VW Eos nevypadal zle, ale kabrio opravdu ne-e; pouze pevnou střechu prosím pěkně :) Děkuji.

Děkuji za další reakce!
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 19. 11. 2016 15:13

Proč kupovat koncern, když může být o 3-4 roky novější francouz s polovičním nájezdem a větší výbavou? Navíc chce pohodlí :D
https://www.sauto.cz/osobni/detail/rena ... oFrom=list
V Německu se sežene určitě i s hydraulikou :) https://www.sauto.cz/osobni/detail/citr ... oFrom=list
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 11. 2016 15:15

Jak si nekoupíš benzín, si u mě mrtvej Homolka.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 19. 11. 2016 15:17

Už se ve Francii poučili ze svých chyb, nebo do aut na zadní nápravy stále cpou ty jejich úžasný torzní tyče? :hm

O benzínu jsem už jinak též přemýšlel .. ale to už bylo poněkud z jiného soudku :mrgreen:
Naposledy upravil milsimr dne 19. 11. 2016 15:18, celkově upraveno 1
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 11. 2016 15:18

Francouze nebrat.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 19. 11. 2016 15:26

milsimr píše:
speleo píše:Ford Mondeo III./IV. 2.0TDCi 103kW
Škoda Superb II. 2.0TDI 103kW
VW Passat 2.0TDi 103kW

Děkuji za konkrétní návrhy; kvůli náhradním dílům bych asi zůstal buď u Škody, nebo VW. Dvojkové Superby stále nemají prachové filtry? A jak jsou na tom 2.0 TDI se spolehlivostí / životností? Zrovna od 2.0 TDI mne v okolí odrazují, v Superbu, kterým jsem měl možnost se projet, byl též 2.0 TDI, ovšem 125 kW a už s těmi zatracenými filtry (a bohužel ještě s cenovkou o 100 tisíc výš, než zde mnou napsaný limit).


Všechny tři modely aut mají DPF, ale regenerovatelné. Jestli chceš auto bez nich, tak vem třeba Mondeo 1.8TDCi :

https://www.sauto.cz/osobni/detail/ford ... oFrom=list

a nebo prvního Superba 1.9TDi PD 96kW (ale je to sedan, což může být na obtíž).

2.0TDi 125kW Superba bych nedoporučoval, je to motor známý problémama (praskají hlavy,...).
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 11. 2016 15:27

Ford...božínku :love:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 19. 11. 2016 15:28

Neurotic píše:V Německu se sežene určitě i s hydraulikou :) https://www.sauto.cz/osobni/detail/citr ... oFrom=list


Citroen C5 na hydraulice je doporučeníhodný. Uvnitř sice trochu menší, ale motory odolné a auto je maximálně pohodlné.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 11. 2016 15:35

A prakticky bezporuchové :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 19. 11. 2016 15:36

Jak to víš, přesně tak :P
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 11. 2016 15:37

mondeo IV v dízlu, není co řešit
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 11. 2016 15:40

Diesel to je ten EB?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 19. 11. 2016 15:41

Eb je ecoboost benzin

Duratorq tdci je nafta
Anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 11. 2016 15:44

Mi v tom děláte bordel.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 19. 11. 2016 15:47

Arnie J píše:mondeo IV v dízlu, není co řešit


Za 200 budou první kusy, to by chtělo tak 250 ten rozpočet, no, aby byl hezký kousek.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků