3 dětské sedačky do 750k

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 3. 2023 13:07

Ne že bych chtěl nějak fandit Volkswagenu, ale nepřijde mi ten rozdíl tak drastický
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 28. 3. 2023 13:07

Smax na tyzden lyzovania bez truhly...vpohode by som to nenazval, ale zmestilo sa.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 28. 3. 2023 13:09

Tam je rozdil v podstate v kazdem rozmeru a kazdy centimetr hraje roli. Sirsi a delsi kufr u Smaxe se proste v tomhle projevi.
Ja nerikam, ze Touran je spatne auto, ale jen upozornuji na negativa v pripade peticlenne rodiny na zaklade osobni zkusenosti.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 28. 3. 2023 13:13

Arnie J píše:Ne že bych chtěl nějak fandit Volkswagenu, ale nepřijde mi ten rozdíl tak drastický

Tak mě by v tomhle případě víc zajímaly rozměry plochy kufru, než litry a tam Smaxe favorizuju hodně.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olsztyn 28. 3. 2023 13:13

Líbí se mi jak jsi předvědčivý a pak přiložíš náhodnou fotku předešlé generace Tourana pro srovnání s katalogovou posledního sMaxe :).
já nikomu nic nenutím - rozpočet je 750, myslím že se mu lze přiblížit s novým autem se slušným motorem včetně LED světel apod. Když se koupí ta sada dětského sezení tak by mohl vzniknout dostatečný prostor pro pohodlné poutání dítěte na prostřední sedačce. Chce to vyzkoušet. Tři klasické dětské sedačky se tam blbě, ale vejdou.
Kufr je taky relativně slušný..
Jestli jsi spokojený s sMaxem tak je to jedině dobře

-- 28. 3. 2023 14:15 --

Arnie J píše:Ne že bych chtěl nějak fandit Volkswagenu, ale nepřijde mi ten rozdíl tak drastický


Okometricky ta o 25%, určitě delší 10-20cm
Olsztyn
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 28. 3. 2023 13:18

To byli prvni fotky co jsem nasel na netu, jen pro predstavu. Chce si to osobne vyzkouset a samozrejme taky zalezi na kocarku, podvozku, pak taky na autosedackach atd. Ja nastesti za tento rozpocet sehnal SMaxe pred 1.5 rokem.
Nam se treba dvojkocarek (pro dve deti) vesel do kufru Yarise :-)
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 28. 3. 2023 13:25

Olsztyn píše:Líbí se mi jak jsi předvědčivý a pak přiložíš náhodnou fotku předešlé generace Tourana pro srovnání s katalogovou posledního sMaxe :).
já nikomu nic nenutím - rozpočet je 750, myslím že se mu lze přiblížit s novým autem se slušným motorem včetně LED světel apod. Když se koupí ta sada dětského sezení tak by mohl vzniknout dostatečný prostor pro pohodlné poutání dítěte na prostřední sedačce. Chce to vyzkoušet. Tři klasické dětské sedačky se tam blbě, ale vejdou.
Kufr je taky relativně slušný..
Jestli jsi spokojený s sMaxem tak je to jedině dobře

-- 28. 3. 2023 14:15 --

Arnie J píše:Ne že bych chtěl nějak fandit Volkswagenu, ale nepřijde mi ten rozdíl tak drastický


Okometricky ta o 25%, určitě delší 10-20cm


Asi tak, protože předchozí generace tourana má kufr menší než stávající. Takže nevíme, co v reále teda opravdu zkoušel nebo jestli je to tím pádem jen JPP :D
Jinak samozřejmě to chce vyzkoušet a to co píšou na papíru není často pravda. A jen zopakuji, ano s-max má větší kufr, ale za mě jen o kousek.

-- 28. 3. 2023 14:27 --

A jelikož je tu spousta lidí, co tvrdí, že velký kufr není potřeba, tak jestli touran nebo s-max musí logicky být přece úplně jedno :D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 28. 3. 2023 13:29

Na velikosti nezalezi, to vi kazdej chlap.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marv_S 28. 3. 2023 16:09

Odpověděli mi na poptávku Tourana. Cena v konfigurátoru 900k = sleva 25k, takže celkem o ničem. V tomhle případě by to muselo být něco jetého nebo lovit nějakou holo skladovku za dobrou cenu.

Jinak s kufrem jsme u Toleda v pohodě (tuším, že je to 550l papírově?), ale na 3+ dny stejně bereme rakev, to bychom se nevešli.
Marv_S
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olsztyn 28. 3. 2023 17:46

Fakt jo no to bych nečekal:( já teď poptával něco více vybaveného a slevy byly větší. Jo a s tím výkonem jsem kecal, naměřili 135kW 279Nm
Přílohy
20230328_183822.jpg
Olsztyn
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 3. 2023 18:53

To už je trochu podezřele moc, ne? Na to, že Mello furt pičuje, jak to nejede :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 29. 3. 2023 07:54

Touran II, Sharan, Smax mají půdorysně kufr stejně velký +- pár cm.
Žádný obrovský rozdíl tam co do půdorysu není.

-- 29. 3. 2023 09:03 --

Litry bych do toho netahal, údajně se měří dle jiných metodik a někdo do toho započítává kapsy a tak
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 29. 3. 2023 08:30

Jj, kapsy nebo vanu pro rezervu...
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 3. 2023 08:36

občas asi i odkládací přihrádku u spolujezdce a držáky na nápoje :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 29. 3. 2023 08:42

u tourana to budou asi i supliky doma v komode... smax je vizualne jasne vetsi :D
jinak 1.5tsi od jara 2022 mam v golfu. takže mam 180k jo? :D
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků