Neoriginální disky na nové auto

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 1. 2022 22:46

On asi myslel ten zápis 7J 1/2J. Ale i to už jsem někde viděl.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 8. 1. 2022 22:52

Aha, to je mi novinkou.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 1. 2022 23:11

Ja to tak mam v tp
anonymni

Odeslat příspěvekod Keile 9. 1. 2022 19:06

Je středová díra něco co bych měl taky řešit nebo to mě zaskočit nemůže?
Keile
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DaciaFan 9. 1. 2022 19:08

no měla by mít správný průměr :hm
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 1. 2022 19:14

No zakladni predpoklad je aby dira byla vetsi nez je prumer toho vystupku na aute. Deuhy pak ze se kupuji vymezivaci podlozky aby to bylo presne. Bo to zabranuje aby to kolo bylo nestredove soumerne nasazeni a nevibrivalo ci kopali bo samotne srouby to nemusi dat
anonymni

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 9. 1. 2022 19:39

je to tak
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 9. 1. 2022 20:42

Keile píše:Je středová díra něco co bych měl taky řešit nebo to mě zaskočit nemůže?

Ideálně přesně ten rozměr, protože menší nenasadíš, a větší bude viset jen na šroubech.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 9. 1. 2022 22:22

Keile píše:Je středová díra něco co bych měl taky řešit nebo to mě zaskočit nemůže?

Musis koupit tu co mas na aute. Disk bude mit nejspise jinou diru, ale bude tam vymezovaci krouzek.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 1. 2022 22:29

Treti
anonymni

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 9. 1. 2022 22:36

opakování je matkou moudrosti
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 10. 1. 2022 08:09

goes píše:Treti

No ani ne uplne, pisete ze ma byt dira vetsi atd. Realita je takova, ze koupis kola s pozadovanou dirou a budou vymezovak na pozadovany prumer. Nic se nekupuje zvlast.

-- 10. 1. 2022 08:10 --

Kde hledas vubec ta kola, kdyz to nakonfigurujes napr. tady, tak to mas podle auta, kde ti bude sedet minimalne ta stredova dira.
https://www.alcar.cz/
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 1. 2022 08:20

Středící kroužky se používají běžně. Kdo to ale chce mít zcela tip ťop a bez jakéhokoliv problému (já), koupí si kola s přesným rozměrem středové díry (a přesným ET, atd.)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 1. 2022 08:46

Díra nedíra, furt se zadírá.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 1. 2022 08:50

Slawall píše:
goes píše:Treti

No ani ne uplne, pisete ze ma byt dira vetsi atd. Realita je takova, ze koupis kola s pozadovanou dirou a budou vymezovak na pozadovany prumer. Nic se nekupuje zvlast.

-- 10. 1. 2022 08:10 --

Kde hledas vubec ta kola, kdyz to nakonfigurujes napr. tady, tak to mas podle auta, kde ti bude sedet minimalne ta stredova dira.
https://www.alcar.cz/


vymezovaky se bezne kupuji zvlast, kdyby ne, nebyly by desitky prodejcu, co se na ne orientuji. Jinak ano, bezny prodejce disku ti doda ty vymezovaky rovnou at uz v cene ci za priplatek.

Nicmene protoze jsi obcsa trochu natvrdly, tak to "vetsi" bylo primarne mysleno tak (alespon u mne), jako ironicka poznamka, ze prece nebude kupovat mensi, nez potrebuje. Zda koupi presne nebo vesi s vymezovakem je uz jedno.

takze ti jde zase jen o urazeni druhych jako v posledni dobe porad.

-- 10. 1. 2022 08:51 --

Arnie J píše:Středící kroužky se používají běžně. Kdo to ale chce mít zcela tip ťop a bez jakéhokoliv problému (já), koupí si kola s přesným rozměrem středové díry (a přesným ET, atd.)


ano. ses skvely. kdybys byl jeste lepsi, kupis si mensi, kladivem to tam namlatis at mas jistotu, ze se to nehne
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků