Potřebuju půjčit měřič tloušťky laku

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod p0etrik 15. 2. 2007 12:17

Ahoj panove,
shanim ted dodavku a nasel jsem si jednoho Traffica, vypada ze je ve velmi dobrem stavu, a nevypada bourane. Ale je to dovoz z venci, takze Buh vi jak to je. Hlavne mne na tom aute zarazi, ze vsechny dvere maji jiny odstin nez zbytek auta, takze mne hned napadlo, jestli na to nekdo nedaval novy lak. Sice to na to nevypada, a mozna to muze tak byt uz z fabriky, ale presto bych si to radeji overil lepsimi postupy. Takze: Nema nahodou nekdo z vas meric tlousky laku, ktery by mohl pujcit? Nebo nevite kde takovou vec pujcit, nejlepe v Brne. Diky moc.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Vana666 15. 2. 2007 12:34

Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 15. 2. 2007 12:37

tak max v pondeli mikrometr... :)
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 15. 2. 2007 13:51

Vana: No ja jsem taky od FM, takze kdyby Ti nevadilo pujcit jej na cca tyden, byl bych Ti velice zavazan. :)
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod bizmark 15. 2. 2007 14:40

Je to velice sikovna vec. A navic i dosti zabavna, jelikoz kdyz vam prodavajici rekne do oci, ze auto je nebourane a vy lest behem chvile odhalite, je humorne sledovat, jak prodavajici vali bulvy :-)
bizmark
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 15. 2. 2007 14:46

Jenom to radeji nebudu zkouset na mem aute... :D
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod darchan 15. 2. 2007 14:51

Vana666 píše:mám takový ale jsem od FM


url]http://merici-technika.conrad.cz/Search.asp?OrderNumber=+Obj.+%E8%EDslo&EXPS=SDM-113&x=326&y=9[/url]

nebo si ho kup, není drahý
darchan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 15. 2. 2007 15:50

No,taky že v té ceně se odráží přesnost toho měření..

4VANA: Zajímalo by mě,jak spolehlivý je ten za 3000kč?
Kdysi jsem koupil něco za 300eur a každé páté nové auto mi to pískalo,že je opravované,tak jsem to vrátil..
Auto1
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 15. 2. 2007 16:04

pOetrik: no problem, můžeš se kdykoliv zastavit


Auto1: spolehlivý je myslím dost, na oceli jsem zkoušel srovnávat s profi měřáky za x desítek tisíc a shodli jsme se

je k němu i rychlá a přesná kalibrace
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 15. 2. 2007 16:12

Vana: Diky moc, napis mne prosim kdyztak pres SZ adresu a telefon, o vikendu bych Ti zavolal a stavil se pro to. :)
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Luboš*** 15. 2. 2007 16:36

I nové auto už může být přestříkané, stačí aby třeba kvůli vadě laku neprošlo výstupní kontrolou.
Luboš***
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 8. 4. 2012 23:55

Koupil bych si nějakou měřičku laku, máte nějaké tipy? Nemusí stát ranec, použiju to párkrát. Ale aby to odhalilo přestřik....
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 9. 4. 2012 07:03

Měřič je dobrá pomůcka,ale neodhalí bouračku,na to musíš znát a dovodit si další souvislosti,ale odhalí vrstvu kytu a dá se podle toho leccos vyvodit.Z výroby určitě nebudou mít dveře jiné odstíny,takže to bylo určitě stříkané,ale to neznamená,že to bylo bourané.Pokud má každý díl jiný odstím,mohly být měněny tyto díly a stříkané zvlášť.To ale pořád nic neznamená,pokud někdo něco netvořil už tady.Jinak dost často mají dodávky kosmetické vady,které je nutno přestříkat.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MSwamp 9. 4. 2012 08:22

a ono při lakování nemusí jít nutně o bouračku. Mám taky dveře lakovaný kde byl jen hluboký šrám od kolemjedoucího dítěte na kole.
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heini 9. 4. 2012 08:27

Když jsem se byl podívat v Nošovicích u Huňády, tak tam taky měli spoustu kastlí na přestříkání kvůli kosmetickým vadám. Pak je tloušťka laku taky různá.
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků