hledám suzuki opravnu

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod jezek 9. 12. 2010 12:31

Zdravím, hledám v okolí Ostravy nějaké automechanka, který je ověřený a schopný. Mám problém se Suzuki Ignisem. Kontrolka motoru střídvě svítí a občas vynechají válce. Bohužel auto už bylo 3x v autorizovaném servisu a na nic zatím nepřišli. Řešení, které mi nabídli je pro mne finančně neúnosné, tak hledám jinde. Máte tady na ostravsku někoho prověřeného a ochotného?
Díky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentOrange 9. 12. 2010 13:25

Vypadá to na zanesené svíčky, zkus to pořádně projet (dvoka 100, 3 150 atd. pár minut po dálnici).Motory Suzuki nesnášejí dlohodobé podtáčení a potebují občas pořádně prohnat.
AgentOrange
Nováček

Odeslat příspěvekod jezek 9. 12. 2010 13:40

Svíčky jsou vyměněné, všechny součástky, na které ukazovala diagnostika jsou vytáhnuté a vyzkoušené a jsou v pořádku.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rosta12345 9. 12. 2010 16:47

rosta12345
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jezek 9. 12. 2010 19:39

Zkusím, díky.
Nějaké reference nebudou? ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 9. 12. 2010 21:46

Kolega se Suzuki Samurai jezdí do OV-Třebovic k nějakému mechošovi už několik let. Pokud chceš, seženu ti zítra kontakt.
Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 12. 2010 08:59

Bylo by to super! Díky moc.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 12. 12. 2010 15:12

Sorry, jsem zapomněl, zítra to napravím.
Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rosta12345 12. 12. 2010 15:53

jezek píše:Zkusím, díky.
Nějaké reference nebudou? ;-)


osobně sem tam nikdy nebyl ale jednou jsem se potkal s člověkem který je v kontaktech uvedený jako zástupce a ten jezdí s Tomečkem jako mechanik byl s ním i na dakaru a jel i mongol rally takže by mohl mít nějaké zkušenosti
rosta12345
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jezek 12. 12. 2010 20:09

Super, díky za info.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků