Kľúče od auta

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Devop 22. 3. 2023 17:07

Dobrý deň,
stratil som jediné kľúče od auta Smart ktoré som mal, volal som jednemu autorizovanému servisu a vraj mi vedia objednať nové za 10 000, no mne sa to zdá príliš prehnaná cena.. vedel by mi niekto poradiť kde by mi to spravili za lepšiu cenu? Praha a okolie.
Za každú radu ďakujem.
Devop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod puk123 22. 3. 2023 17:14

Pokud je to v Kč, pak se mi nezdá příliš přehnaná.
Není zač.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 22. 3. 2023 17:23

Vitaj,

10k za 1 kluc?

Obavam sa, ze budes odkazany na autorizak, kopiu fyzickeho kluca ti spravia hocikde, potom je to uz len o kodovani/imo, ale ty nemas nic.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 3. 2023 17:31

no jako taky by se mi to nechtělo platit
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Devop 22. 3. 2023 17:34

Tomu ver :D vôbec som netušil, že jeden kľúč môže stáť toľko.. samozrejme ak nie je inej cesty tak to musím zaplatiť u nich.
Devop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 3. 2023 18:59

Zkusil bych obvolat více autorizaku, pro porovnání cen... těch 10k je docela dost.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 22. 3. 2023 19:39

Devop píše:Tomu ver :D vôbec som netušil, že jeden kľúč môže stáť toľko.. samozrejme ak nie je inej cesty tak to musím zaplatiť u nich.

Tak ber to tak, že to někdo bude kusově vyrábět kdovíkde podle nějaké databáze na základě vinka. Poučení pro příště, když mám jenom jeden klíč, nechám si udělat alespoň kopii planžety, zbytek se nějak dořeší. Teď můžeš leda obvolat vrakáče a sehnat komplet sadu zámek, spínací skřínka, moc ale asi neušetříš.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 22. 3. 2023 20:43

Nebude tam v klíčku čip imobilizéru? Planžetu by mu asi i někdo tady udělal, ale měnit řídící jednotku...
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 22. 3. 2023 20:52

No nevím, čip imobilizéru dle mýho naprogramuješ, když máš auto u sebe, ale planžetu nevyrobíš, když nemáš vzor.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 3. 2023 20:53

Tak je to Mercedes, tam mi ta cenovka prijde v pohode. Klic s nakodovanim vzdycky stoji vetsi tisice, neco taky asi servis stoji komunikace s vyrobcem atd. U novejsich aut nakodujes prd, je potreba aplikace a databaze vyrobce pro ziskani klicu.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 3. 2023 22:02

Vždyť jsem říkal, že mi ty klíče dělal borec tady v Brně na Táborské za 2500... A udělal to včetně další náhradní planžety.

Není důvod aby to stalo víc.

To by se už vyplatilo do toho Brna dojet. Nevěřím, že v Praze by to taky někdo neuměl. Zase taková věda to není /byl jsem u toho/.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 3. 2023 22:05

U nas mame treba k FF2 jeden klic a zkoumal jsem moznosti. Kdyz jsou 2, jde nakodovat jakykoli dalsi appkou za par stovek. Pokud nejsou, tak jen pres databazi Fordu a za tezky tisice a jeste mozna auto dotahnout do autorizaku. Asi zalezi na modelu.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 3. 2023 22:07

Blbost.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 3. 2023 22:12

Proc? IMHO normalni zabezpeceni.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 3. 2023 22:13

maincoonsback píše:Vždyť jsem říkal, že mi ty klíče dělal borec tady v Brně na Táborské za 2500... A udělal to včetně další náhradní planžety.

Není důvod aby to stalo víc.

To by se už vyplatilo do toho Brna dojet. Nevěřím, že v Praze by to taky někdo neuměl. Zase taková věda to není /byl jsem u toho/.

No ale on má teď 0 klíčů. Tys měl 0 klíčů?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků