OCTAVIA II pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 10. 7. 2017 08:51

Prodej hliniky, kup plechy a nazuj 195/65 r15, premiovou gumu koupis kolem 1300kc
Anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 7. 2017 09:15

taky řešení
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 10. 7. 2017 09:44

Taky ze jo, papuce jsou na aute jedno z nejdulezitejsich veci aktivni bezpecnosti.. ciny mi nikdy nesmi pachnout na auto.. taky mam kamose co ma na vectre 18" a samo nejake ***** ciny protoze jaksi na premiovku nejsou love
Anonymni

Odeslat příspěvekod K86 10. 7. 2017 09:52

Arnie J píše:
robbert píše:A víš, že pojistka není jen na to, že si to auto rozbijes sám? Je to prostě každého volba. Někdo si pojistku platí, toho to nasere, ale mavne rukou, jiny si to zacvaka. Prostě ok.

No nemělo by to tak být... Kdyby ten co to udělal nebyl ***** a neujel od nehody



Vzledem k lidske demenci a umeni poslouchat co se okolo deje, chovani auta a tak tak bych se vubec nedoivil tomu, kdyby si dotycny "fakt niceho nevsiml" :grr:
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 7. 2017 09:54

jako i to může být
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 10. 7. 2017 10:02

CapsLock píše:
koenzym.q10 píše:Když už se tu tak kočkujete, tak mi ještě dovolte se vysmát pneumatikám Evergreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jinak teda když je to orvaný před kolem i za kolem, tak kolo asi taky dostalo pecku, ne? Pořádně to zkontroluj, ať ti pak někde v zatáčce neuteče.


No jo, mám tam čínské pneu, přiznávám. Ale víš co? Já nepoznám rozdíl. Navíc si nemůžu značkové gumy dovolit, platím totiž ze své kapsy cizí nehody :oops:

Jinak taky moc nechápu, že s kolem ( aspoň to teda tak vypadá ) nic není. Ta promáčklina v blatníku je cca 8 cm "zapuštěná" za kolem. Nechápu.
Nebo je to třeba nabořený nadvakrát. Nejdřív blatník, pak si popojel a pak pro jistotu to odřel ještě i vepředu.

Já na pneu rezignoval a kupuju je pokusech či párech na bazošu, namísto 16k jsem třeba koupil sadu stejných pneu za 2k
anonym

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 10. 7. 2017 16:11

Grande<I>: Gratuluji. Kupuješ si na bazoši odpad, který patří na skládku a ne do provozu.

CapsLock: Škodu ti samozřejmě nepřeju, ale zas bych se tak nelitoval. Nejsi jedinej, komu někdo orval auto a ujel. Jak už tu psali někteří, vždy si můžeš pro pocit sucha a bezpečí platit pojistku. Nicméně nevěřim tomu, že aspoň geometrie nebude v *****...
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ka-spel 10. 7. 2017 19:35

Já jsem čínským a asijským pneu taky nefandil, ale co jsem na nich najel pár tisíc v tágu (GT radial, Goodride, Hankook), tak nemůžu říct nic proti. Snad o něco hlučnější. Na zimu ovšem jen značkové.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epo_ 10. 7. 2017 21:20

clany píše:namísto 16k jsem třeba koupil sadu stejných pneu za 2k

:lol: :lol: :lol:
epo_
Nováček

Odeslat příspěvekod anonym 10. 7. 2017 21:22

Ano úplně stejný, co si myslíš že koupíš v eshopu, pošlou ti 2014 a budeš držet hubu, takhle jsem koupil 2014 a za adekvátní cenu a byl na nich všechen ten barevnej proužek a tak, nestandartní rozměry no
anonym

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 10. 7. 2017 21:37

Ó, jak jsi zajímavý... :roll: :oboze
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonym 10. 7. 2017 21:40

Pocem a ukážu ti moje gumy :-)
anonym

Odeslat příspěvekod ka-spel 10. 8. 2017 17:56

Nevíte co tam mohlo odejít? Zaparkoval jsem na blikačky, zamkl dálkou a když jsem přišel, tak blikačky nešlo vypnout. Kdysi se mě to stalo ještě u feldy, kdy blikačky se hádaly po zamčení s alarmem. Zkusil jsem blinkry a ty jdou, ale na přístrojovce svítí pořád nepřerušovaně blinkry a navíc nejde klima a jdou jen parkovačky. Že by nějaké relé?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 8. 2017 16:29

Lidi, dneska mi z levé zadní pružiny pérování upadly asi 4cm. Podle vzhledu to vypadá, že už visela na kousku delší dobu a teď upadla. Problém je v tom, že jde o firemní auto a náš servis je cca 380km daleko.
Dotaz je jednoduchý, snažit se to v neděli někde za každou cenu opravit nebo to nebude mít až tak velký vliv na jízdní vlastnosti a dojet s tím do firemního servisu?
(Možná je to úplně debilní dotaz, ale kamarád, co mi obvykle dělá servis, je někde na dovolené a já ho nechci otravovat.)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 12. 8. 2017 16:57

Jestli počítáš s tim ze te to muze nechat na cestě, v nejhorším si i nameleš tak s tim jed.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků