Fabia III

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 22. 6. 2015 09:11

ked sa ti paci Fabca a postacuje fabca, neni dovod vyhodit za spotrebak dalsich 200kkc, ak clovek musi riesit financie
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Abox 22. 6. 2015 09:14

Jenom takovy maly dotaz: umi radio Swing ve F III loga stanic, nebo neumi..?
Protoze v jednom manualu na webu Skody (A06_Fabia_Swing_InfotainmentSystem_Navigation.PDF)
je popis Manuálního přiřazení loga stanice, kdezto v druhem manualu (A06_Fabia_Swing_InfotainmentRadio.pdf) uz tato informace neni. A ani tuto volbu v radiu nemam. Jenom zvedavost.
Abox
Nováček

Odeslat příspěvekod speleo 22. 6. 2015 09:38

brasci píše:Si predstav, že niekto viac miesta nepotrebuje. Ťažko prestaviteľné, čo?

Ještě že se vyrábí různé druhy aut a každý si může vybrat velikost podle své chuti, že ;)

-- 22. 6. 2015 10:41 --

glider píše:aby sla Octa podobne ako ta Fabka potrebujes cca 100kW, k tomu DSG, k tomu vybava....a teraz si to zrataj, kolko to vyjde

brasci píše:V octe za 400 silnejší motor aj tak nebudeš mať. To už si musíš priplatiť.

Ale já se přece nebavim o tom, že by ta Oktávka byla stejně výkonná a vybavená jako Fábka. Naučte se číst (omlouvá vás fakt, že jste ze slovenska a nemusíte umět dobře česky). Naopak, byla by chudší a a nejspíš i slabší, to je jasné a taky jsem to napsal. Jde jen o to, že by nabídla více místa a někdo tomuto místo dá přednost před menším a vybavenějším. A já patřím mezi ně.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 6. 2015 09:55

a proč jsi teda psal toto?

speleo píše:Nehledě na výkon motoru, do Fábky silnější benzín jak 81kW se dát nedá, takže kdo chce drandit s větrem o závod, Oktě se nevyhne.

jaký výkon bude mít Octa za 400 tisíc, ty jaryne?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod Filo0 22. 6. 2015 09:56

Tiež som sa chcel opýtať, ale nebudem si dvíhať tlak na pondelkové ráno :D
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
220 CDi, 170PS, 400Nm - W204 navždy bokom <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filo0
Inventář

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 22. 6. 2015 10:40

speleo píše:Určitě, kdyby mi nešlo primárně o velikost auta, tak bych šel pochopitelně taky do menšího a líp vybavenýho. Nehledě na výkon motoru, do Fábky silnější benzín jak 81kW se dát nedá, takže kdo chce drandit s větrem o závod, Oktě se nevyhne.

No nechci ti brát iluze, ale měl bys i s fíkusem co dělat, abys tomu vůbec stačil :-)
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod MirecBA 22. 6. 2015 10:41

toto je podpasofka :D
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod mercedes27 22. 6. 2015 10:44

Ale ne na dlouhe strece, tam by speleo vyhral diky zivotnosti motoru :D
mercedes27
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 6. 2015 10:45

Aštar_Šeran píše:
speleo píše:Určitě, kdyby mi nešlo primárně o velikost auta, tak bych šel pochopitelně taky do menšího a líp vybavenýho. Nehledě na výkon motoru, do Fábky silnější benzín jak 81kW se dát nedá, takže kdo chce drandit s větrem o závod, Oktě se nevyhne.

No nechci ti brát iluze, ale měl bys i s fíkusem co dělat, abys tomu vůbec stačil :-)

nechtěl jsem to psát, ale je to tak :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod siol.a 22. 6. 2015 10:46

Já to chtěl napsat, ale nestihnul jsem to.
Dálniční predátor
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod anonym 22. 6. 2015 10:47

Raději velké vybavené mírně ojeté, než nové, malé vybavené a nebo nové, velké nevybavené.
anonym

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 22. 6. 2015 10:51

Arnie J píše:
Aštar_Šeran píše:

nechtěl jsem to psát, ale je to tak :)

No podle papíru máme se Speleem podobně rychlý auto, takž docela vím, o čem mluvím :)
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod glider 22. 6. 2015 10:55

stacit by tomu stacila, ale atmo musi soferovat clovek aspon trocha znaly...

ak bude v atmo lopata, tak smola, ak bude v oboch lopata opat smola pre atmo :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod anonym 22. 6. 2015 10:56

S atmo musíš akorát řadit a pak je to ruls, vždycky až do červenýho pole a šup tam další kvalt :twisted:
anonym

Odeslat příspěvekod MirecBA 22. 6. 2015 10:59

tak FF nieje tak tazky, verim, ze by tu 1.2TSi 81kW rozslapol a siel by dalej:D
MirecBA
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka