Renault Thalia

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 8. 11. 2015 19:48

Sem myslel, že ty problém se čtenim nemáš. To k tomu termínu.

A ne, tam se o auto staral servis.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 11. 2015 20:23

Jak kdy, někdy něco přehlídnu nebo popletu. :D
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 8. 11. 2015 20:34

Pajjoun píše:U Thalie to nejvíc prožívam, když to měnim. Jizva z loňska se mi ještě nezahojila. To je vždycky nadávek.


Nemenit..mam v takom rezime Favo a menim po 2 rokoch.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 11. 2015 20:40

A to se vyúplatib
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yarda 30. 9. 2016 19:54

Po té době co s tímhle autem jezdím mne napadlo, co všechno indikuje palubní počítač - využívám jen údaj o průměrné spotřebě a kolik ještě mohu ujet než budu muset k pumpě.
pocitac.JPG
pocitac.JPG (54.81 ) Zobrazeno 6941 krát

Celkem chápu údaj g - kolik jsem ujel kilometrů od okamžiku, kdy jsem stisknul čudlík 3. Ale nepochopil jsem, co znamená údaj b - od jaké události se počítá ujetá vzdálenost. Z popisu v příčurce jsem to nepochopil. Můžete mne někdo poučit?
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 1. 10. 2016 08:09

Od doby kdy to resetujes, možná se to po 10tis km resetuje samo
Resetnes-vynulujes to tím že budeš na jednom z těch údajů a podrzis jedno tlačítko než se to vynuluje
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yarda 1. 10. 2016 10:30

Takže mám tomu rozumět tak, že obě funkce jsou víceméně stejné?
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 1. 10. 2016 10:50

nejlepsi kdyz to zkusis, ja si myslim ze je to proste jen chyba v navodu, ale vlastne s takovym ovladanim jsem se nesetkal kdyz tak na to znovu koukam ze se to maze tou tycinkou a prepinas na pacce jeste jen s jednim tlacitkem :hm
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yarda 1. 10. 2016 11:05

Děkuji, asi to někdy zkusím.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 2. 10. 2016 08:20

Tyčkou (3) ovládáš počitadlo vedle tachometru,
Čudlíkem (2) ovládáš počítač.

Ano, obě fce jsou stejné. Zobrazují ujetou vzdálenost od vynulování. Ale každá může ukazovat jiné číslo.
Zdeněk Málek
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yarda 9. 10. 2016 11:35

Tak jsem to zkoušel. Asi se to liší v tom, co dalšího kromě těch počitadel ujetých kilometrů se ještě vynuluje. Ale nezkoušel jesem to nijak důkladně, jak jsem psal, tyhle funkce nevyužívám.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 17. 6. 2018 09:24

Dědovi se povedlo stratit"klíč" na origo zahrádku. První Thálie.
Kde se to dá koupit, nebo čím to nahradit?
Je to čtyř a nebo pětihran, ale je tam nahovno vidět.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 17. 6. 2018 11:43

Natlouct torx, hvezdu, imbus by neslo? Nebo autorizak a objednat novy, to zas tolik pebez imho nebude.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 17. 6. 2018 11:52

Už jsem si tam posvítil. Je to pětihran.
Renault byl až jako poslední možnost. Blbě tam všichni čumí v tom salonu. :D
Vyřeší to Hornbach.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yarda 22. 9. 2018 08:31

Mám Renault Thalia 1,2/16V koupený před 11 lety krátce předtím než sem začali dodávat auta s novou kastlí. Asi před měsícem mi začal blbnout tachometr. Normálně ukazuje, ale z ničeho nic ručička spadne na nulu a jak jsem vypozoroval, počítadlo kilometrů přestane připočítávat kilometry. A možná palubní počítač přestane sledovat jak se mění spotřeba, ale to nevím určitě, až tak jsem si s tím za jízdy nehrál. Jinak všechno svítí tak jak má. A pak za nějakou dobu z ničeho nic zase tachometr ukazovat začne. Nezjistil jsem, jestli ta chyba a srovnání nastane v závislosti na něčem jiném. Auto jsem měl v autorizovaném servisu, tam se to prý neprojevilo, tak to nemohli opravit.
Hádám, že příčina by mohla být v nějakém špatném kontaktu. Možná bych to mohl opravit - projít vodiče a konektory. Ale mám jen příčurku co se dodávaly s novými auty, tak ani nevím jak se k těm drátům nedestruktivně dostat.
Máte s tím někdo zkušenost o kterou byste byli ochotni se se mnou podělit?

Před pár lety mi tohle dělal ukazatel teploty, s tím si v servisu poradili.
Obrázek
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků