Alfisti - pro místní majitele a skoro majitele

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 4. 2024 23:50

já si zatím ani nejsem jist, jestli se mi to líbí... chce to pořádný fotky, kde je něco vidět
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod Goesson 11. 4. 2024 06:53

Pockej si jaky nazor ti da vaculik
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod impact 11. 4. 2024 07:36

Arnie J píše:já si zatím ani nejsem jist, jestli se mi to líbí... chce to pořádný fotky, kde je něco vidět

Chtěl jsem sem nějaký pastnout, ale zatím jsem nenašel žádný lichotivý.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 4. 2024 08:45

Ale ne, vypadá to dobře. Wau efekt tam asi bude chybět, ale to je v dnešní době těžké. Já tam vidím ty odkazy na SZ a podobně, nevypadá to špatně, hlavně ten protažený zadek (alá Tonale, Stelvio je ve srování s bratranci cajk). S 2008 určitě "nejsportovněji".

Problém toho auta bude jen cena, ve srovnání v rodině. Jak jsem psal včera, už tam v koncernu je moooc velmi podobně zaměřených aut a všechny vypadají svým způsobem pěkně s nějakým odkazem na minulost. Tam asi nejjalovější je C3 Aircross...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 4. 2024 09:17

Goesson píše:Pockej si jaky nazor ti da vaculik

Když to bude mít v elektru, tak bude hýkat radostí :D
MV_cz
Guru

Odeslat příspěvekod impact 13. 4. 2024 15:18

https://www.roadandtrack.com/news/a6048 ... lian-drama

Milano je prej ilegálně vyrobeno v Polsku. :D

A tentokrát nejde o to, že by to bylo jako posypová sůl v jídle, česky tzv. šunt, ale o to, že to má zavádějící název - když se to jmenuje Milano, má to být vyrobeno v Itálii, na to je v Itálii zákon.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Goesson 13. 4. 2024 15:23

Ne
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod Dix_ 13. 4. 2024 15:29

impact píše:https://www.roadandtrack.com/news/a60480795/alfa-romeo-milano-ev-italian-drama

Milano je prej ilegálně vyrobeno v Polsku. :D

A tentokrát nejde o to, že by to bylo jako posypová sůl v jídle, česky tzv. šunt, ale o to, že to má zavádějící název - když se to jmenuje Milano, má to být vyrobeno v Itálii, na to je v Itálii zákon.

Bude se vyrábět v Polsku jak Fiat e600.Před rokem 1989 se tam vyráběl Fiat 126p.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Goesson 13. 4. 2024 15:34

Ne
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 4. 2024 15:59

Takže MiTo se mělo vyrábět někde ve Vercelli? :D https://mapy.cz/zakladni?planovani-tras ... 62213&z=10
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru

Odeslat příspěvekod impact 13. 4. 2024 18:17

Dix_ píše:
Bude se vyrábět v Polsku jak Fiat e600.Před rokem 1989 se tam vyráběl Fiat 126p.

Jo, to tam píšou a dodávají, že je to první Alfa vyrobená mimo Itálii, protože tím, že to budou montovat Poláci, na každým autě Stellantis ušetří deset litrů éček.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Goesson 13. 4. 2024 18:24

Tak urcite
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 13. 4. 2024 18:33

Imho se v Polsku vyrábí Tonale. Možná proto jsem go tam viděl o rok dříve než v ČR.
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod Goesson 13. 4. 2024 20:00

V cesku se vyrabi menstruacni kalhotky a jeste sem je za ty roky nevidel. Nerekl bych ze to bude tim…
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod Redlajn 13. 4. 2024 21:44

Asi špatně koukáš. 8-D
Redlajn
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka