Koncern Fiat - novinky, aktuality

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dix_ 13. 3. 2023 13:31

Rolný jenom Fiat a to na 2 provozovnách.AR už jenom servis.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 3. 2023 13:31

puk123 píše:
Dix_ píše:https://www.auto.cz/novy-fiat-panda-by-se-mohl-ukazat-jeste-letos-bude-vetsi-a-elektricky-147772

Nová Panda bude větší, to aby si tslany pospíšil.

To už byla i teď a navíc už je bez sutomatu. Když byl, tak robot by mu stejně nevoněl
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 3. 2023 15:16

MV_cz píše:
maincoonsback píše:
Dix_ píše:Motortec Brno začíná prodávat Kie.


Tak to si Kia strašně pomůže...

Jinak to tedy asi taky bude znamenat, že Motortec ztratil svoji exclusivitu, což by možná mohlo být ku prospěchu věci. S výhledem do budoucna. I když v tomto nikdo neví...

Za mne je to prostě ztracená příležitost... Ale tak to už je všechno dávno pryč. Škoda. Tam bylo všechno špatně a myslím, že se to nezmění.

Je vůbec někdo kdo dealuje exkluzivně fiata a Alfu teď? Je div, že to přežili až do teď


Proč by to měl být div?

Celou dobu se chovají jak šulci jen proto, že jim CF dělá prodej užitkových vozů, kde dlouhou dobu neměli konkurenci, což se změnilo trochu až v poslední době (kdy je částečně přejel VW). Dtto mají v podstatě monopol na servis karavanů a dalších věcí, takže oni byli v pohodě.

A v momentě, kdy začali prodávat i exkluzivní značky (ano tady vč. i AR, JEEP, Dodge), tak už, kdyby nebyli úplní blbci, byli totálně za vodou.

No což... S Kiou si udělají (možná) nějaký prodeje osobáků, ale žádný zázrak to nebude.

Oni byli docela dost protěžovaní (svého času jsem byl nucen s němi řešit všechno) a to si myslím, že teď asi skončí. Řekl bych, že jejich funkci teď převezme IMOFA. NA druhou stranu stejnou pozici měl a má v Praze Dojáček a ten taky prodává leccos. Ale většinou je to teda něco, co tak nějak s koncernem jako takovým souvisí a souviselo. Což teda o Kii neplatí ani náhodou a s ohledem na to, že budou prodávat konkurenční produkt, nevěřím, že už se budou dostávat k extrabuřtům.

To už je mi teď víc sympatický ten Rolný a nebo ti v UH (o Imofě nemluvě, na to, že to je v Mordoru, tak za mne dobrý).

Ale to je jen takové moje subjektivní tlachání.

Na druhou stranu já bych s Kiou v poslední době problém neměl, ale určitě bych ji nejel koupit do Motortecu, ale bral bych ji v PEMM.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 3. 2023 15:19

Imofa není v Brně nebo jo? Ale ono je to prašť nebo uhoď, asi chtějí nějaký osobák prodat, když už maj salůn.
Jinak Imofa je Havex a berou na servis už všechno, tak to taky pak dopadá...
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 3. 2023 18:40

Imofa je v Ostravě jen...

Já nevím...

Ony ty značkové servisy jsou fakt asi bídne všechny...

Dokud auto funguje tak je vše O.K., ale běda jak je potřeba něco řešit.

Ach jo. Popravdě, tam kde jsem se servisem a prodejem byl spokojený /autoelegance, RM servis/ mám zase teď problem si vybrat auto. Ale zrovna ten Motortec je místo, kam by se mi ani nechtělo/být já bych tam auto vybral, dokonce ho mají skladem/. Asi nejsou nejhorší, ale prostě jak je znám, tak bych tam už nechtěl jít cokoliv řešit.

Popravdě si už hraji s myšlenkou /delší dobu/, že koupím auto tam, kde mi to už bude moct řešit jen rodina a nebudu muset osobně nic řešit /což je v zásadě Kia,škodovka/.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 3. 2023 19:06

MV_cz píše:Imofa není v Brně nebo jo? Ale ono je to prašť nebo uhoď, asi chtějí nějaký osobák prodat, když už maj salůn.
Jinak Imofa je Havex a berou na servis už všechno, tak to taky pak dopadá...

Imofa a Havex spadá pod jedno? :-O
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 3. 2023 19:12

Havex: Havlíček, Jinej
Imofa: Novák, Kalina, Černý...

Nevidím tam propojení...
Ale do detailů jsem nešel... Na to nemám na telefonu čas.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 3. 2023 19:23

Ještě když jsem tam chodil do autorizáku (2018), tak už se spojili a řešili tam i škodovky. Neviděl jsem do dílny, ale pána tam objednávali.
Na FCA mám neautorizák, to je cajk, jen není co koupit od nich aby mi to zapadlo tam co potřebuju. A jak jsme si psali, ta jemně jetá auta ještě v záruce se dneska nevyplatí nikde.

-- 13. 3. 2023 19:25 --

Tady úplně naspodu, ano i web na mobilu je rozjebanej https://www.havex.cz/
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 3. 2023 19:44

Jo už vím...jak si na to prisel...

Podle mne havexu imofa jen zaštiťuje servis... Takové detašované pracoviště.

Jinak.. já bych si v Motortecu vzal tohle:

https://www.sauto.cz/osobni/detail/alfa ... /181034096

Ale já tam fakt nechci.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 3. 2023 19:56

No píšou: náš dlouhodobý partner HAVEX-auto, s nímž jsme majetkově úzce propojeni.

-- 13. 3. 2023 19:58 --

A auto klidně kup a jezdi servisovat jinam. U jetýho bych to vůbec neřešil. S novým jezdím k prodejci jen proto, že jednak nemám jinam a taky jsem měl hodně velkou slevu, tak nechci být úplně neuctivej (a ceny autorizáků jsou vesměs všude nastejno)
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 3. 2023 20:30

Jety už stejně nechci. Ani pro zábavu. Ceny jetych aut jsou ulitly ještě víc než nových.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 3. 2023 23:06

No však ta alfa, cos posílal, je taky ojetá :(
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 3. 2023 00:54

Je... No...
:-(

Ale jo... Za ty peníze...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Dix_ 21. 3. 2023 10:10

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 21. 3. 2023 10:51

Jako ok, ale.... když tu v IT vidím to množství 500, ypsilonek a punt tak je smutný že to není čím nahradit. Fakt škoda toho Punta, vidím jak to tu nahrazují vesměs P208 a Corsy, což je teda dneska taky koncern, ale stejně.... :(

Jo a 500e jsem viděl všehovšudy snad jen dvě.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků