NEW HONDA CIVIC 9G

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Známka jako ve škole:
1 32 %  42%  [ 32 ]
2 11 %  14%  [ 11 ]
3 12 %  15%  [ 12 ]
4 8 %  10%  [ 8 ]
5 13 %  17%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 76

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 3. 2019 12:41

Je to koneckonců tvoje auto a jsou to tvoje kola.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 3. 2019 12:49

bez pochyby... Beru to jako volné tlachání... neberu to zdaleka osobně. Popravdě bych si asi uměl představit hezčí kola, ale víš jak... Už jen to, že to nejsou puklice je pokrok...

A pravda je, že z fotek bych si obecně Civic nikdy nevybral za svoje auto... Na salonu mne to tehdy z možného výběru ale oslovilo nejvíc. Thats all.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 3. 2019 13:02

Howgh.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 13. 3. 2019 13:11

maincoonsback píše:Ty zimní kola vypadají pěkně v reálu. Na fotce to není ono, to umím přiznat i já.

Na sport se dávaly v podobném designu jen v 17"... Takže to celkem sedí.

Jinak na zimu by 17 a víc palcový kola nepřinesly krom lepšího vzhledu žádný užitek (těžší, dražší)... a ty kola vč. pneu přesně odpovídají tomu co je v TP.

Jo a tyhle kola jsou fakt lehoučký a nešpiní se tak jako by se špinily třeba stříbrné. Takže za mne cajk. ˇ

A červený lemy by se mi nelíbily, to nechť si tam dá ten, komu se to líbí...

O víkendu možná přezuju a pak uvidím...

Mezi nama, ty 17 jsou na ten hmotný zadek (zdravím novou Mazdu 3) tak minimum, nikoliv optimum. To auto by vypadalo fakt skvěle min. s 18", to by tomu sedlo..., ale jako sorry, to dělat teď určitě nebudu, leda bych si to auto rozhodl nechat. Uvažoval sem o nějakých odlehčených OZ.


Nemusíš to obhajovat.....já bych taky dal na zimu 17. Jen jsem napsal , že by tomu slušela větší kola. Vrzni to na web a tohle prodáš levou zadní.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod cport 21. 11. 2019 09:18

Ahoj,

ma nekdo tip na to, jak vymenit H7 ve svetlometu?

Podle navodu jsem odmontoval vrch nadobky na ostrikovace, odsrouboval jsem kryt a ted si nevim rady s vyhaknutim toho hacku. Kterym smerem se ma potlacit?

V navodu doporucuji odepnout hacek a az pak odpojit konektor. Da se ten konektor odpojit jeste pred hackem, aby tam bylo vic mista?

PS: Jinak to je fakt na detskou ruku :-/
cport
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 11. 2019 09:27

tohle je borec co to umi do dvou minut, tak mu napis zpravu, poradi ti: memberlist.php?mode=viewprofile&u=140269
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 11. 2019 09:48

Obrázek

Jinak já fakt poradím... Zajeť s tím do servisu. Já se o to pokoušet nebudu (už nikdy). Budou li mit dobrou náladu, udělají ti to zadarmo.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod cport 21. 11. 2019 10:10

No ja ty vase spory chytil uz driv ;-)

Ja to zkousel, ale mam na to velkou ruku, v neautorizovanem servisu si s tim neporadili, tak jeste dneska jedu kolem autorizovaneho ...
cport
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 11. 2019 10:29

Autorizovaný mi během chvilky zvládl vytáhnout zapadlou žárovku ze vnitř světla, správně ji tam dát... a to vše během chviličky.
Buď jsou na to skolení a nebo na to mají nějaká udělátka (ve finále, když víš jak na to, tak klidně vytáhneš světlo), ale já se na to neptal...

SKoro ybch řekl, že to světlo vytáhli, protože mi nepřišlo, že by vůbec to hrdlo té nádobky demontovali, protože tam zůstala dolita voda, tězko by i dolili vodu nad tu uroven, kde je ten spoj toho hrdla s nádobkou a dkyby to oddelali, tak to samo vyteklo...

Ale fakt nevím...

-- 21. 11. 2019 10:31 --

A nebo tam mají někde zavřeného skřeta (a nebo Malcolma), kterýho vždy jen vypustí když potřebují měnit žárovku a on to za čokoládu udělá)...
;-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod cport 21. 11. 2019 11:31

No uvidim, dneska jedu kolem servisu, tak snad budu vecer chytrejsi (zrucnejsi .. :))
cport
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cport 24. 11. 2019 07:57

Tak nakonec zabral az dalsi autorizovany servis, i kdyz to taky nemeli hned. Nakonec mi i ukazali, jak to udelat. Oproti 8g generaci je treba ten hacek tlacit smerem dolu ...
cport
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maincoonsback 24. 11. 2019 08:52

Je to o tréninku...
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 11. 2019 16:34

tak sem dneska co sem zaparkoval auto do garaze zjistil, ze mi nesviti ani jedna zarovka. sem na to mrkl a fakt se do toho poustet nebudu.takže na zitra domluveny servis. premyslim, ze tam dam ledky a bude hotovo, uvidim jestli a co zitra sezenu...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod TypeL 26. 11. 2019 19:39

kam jezdis s civicem servisovat?
1.0
TypeL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 11. 2019 19:52

Autoelegance... Nemám zatím důvod vymyslet cokoliv jiného. Servis až na pár drobností zatím bez chyby...
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků