Hyundai Tucson (2021)

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 31. 3. 2023 21:16

No někdy ses...
Každej jsme nějakej...

:-)

Auto bude snad nějak do tří týdnů... Momentálně se asi ještě povaluje někde v Mordoru...

:-)

Jestli se podaří prodat jedno z aut /abych neměl přeautovano/, tak se zkusím vrhnout na to Nko... Jestli se teda moje účetní z toho nezblázni...

:-)

Ale od zítra... Už mi platí sezónní pojištění moto, tak už možná zítra první aspoň malá projížďka...

Huraaaa....
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 31. 3. 2023 21:25

Proč píše jak Hitler? Si kupuje německý Hyundai?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 31. 3. 2023 21:28

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 31. 3. 2023 21:32

:D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 4. 2023 07:05

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 1. 4. 2023 21:12

evlo píše:Proč píše jak Hitler? Si kupuje německý Hyundai?


Korejský, vyrobený v ČR a inspirovaný německými vozy. :-D

Dneska jsou auta děsně kosmopolitní. :-)
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 2. 4. 2023 09:51

No v ČR...

Spíš v Mordoru...

:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 3. 4. 2023 11:12

Dneska vyřízeny formality. V pátek by to mohlo být doma..., což teda je asi i rychlejší než jsem čekal...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 4. 2023 11:20

Jestli nemáš místo, tak tu starou hydru odvez za dědinu a zapal :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifReborn 3. 4. 2023 11:41

maincoonsback píše:Dneska vyřízeny formality. V pátek by to mohlo být doma..., což teda je asi i rychlejší než jsem čekal...

Tvl maincoonsback si koupil Hjonde. Svet se v lejno obraci :D Ale ja tu mistoprisezne rikam, ze nez Hjonde v garazi, radsi si ho urvu a hodim psum.
Vzdyt tu mame jeste Dacii, nebo SsangYong. :(
SerifReborn
Nováček

Odeslat příspěvekod Hustoles 3. 4. 2023 11:45

... a MG
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 4. 2023 11:57

Za mě Hjondé není problém (i když z těch dvou mám radeji Kiu, za to asi ještě pořád může Vošický :D ). Ani Dacia není problém. Ty čínské sračky jako MG problém jsou.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 3. 4. 2023 11:57

Arnie J píše:Jestli nemáš místo, tak tu starou hydru odvez za dědinu a zapal :D


Stará hydra je svým způsobem těžko nahraditelná.

Nejspíš zůstane doma na dojetí a jako "pracovní" auto na vlek a kola. Já s ním tak jako tak strašně rád jezdím a krom pár drobností, které se mi nějak řešit už z principu nechtěly si myslím, že je teď to auto možná v lepším technickým stavu, než mnohá max. 5 letá auta (vlastně původní tam jsou opravdu už jen ty vstřiky a pružiny :-), jinak je tam už fakt kromě pohonu 4x4 vyměněný všechno) . Najel jsem s tím za dva roky 50 tis. km (což je asi největší průměr co jsem kdy na autě za takovou dobu měl). Ale uvidím, třeba se taky prodá, jenže málokdo prostě ví, že to auto je v lepším stavu než většina co je na trhu (protože řekněme si to otevřeně, ty auta z dovozu většinou co se k nám dostanou nebývají v nejlepší kondici). Co se prodá na 99% je asi 5008, místo které bude teď primárně Tuscon. Nejspíš se domluvíme v AAA příští týden.

Teď už to doma jen musíme rozhodnout, jestli jako další auto koupíme na ty pocuky tu Toyotu Yaris Cross, která mne svým projevem na to popojíždění fakt nadchla a nebo prostě holt si koupím do Garáže to Nko. Pokud by to bylo to Nko, tak to by se koupilo hned, Yaris asi až za rok.

Ale to nespěchá, část úkolu je splněna.

-- 3. 4. 2023 13:03 --

Arnie J píše:Za mě Hjondé není problém


No za mne už taky ne.

Jako dlouho jsme nad tím bádali. Ale prostě je potřeba si říct, že z HK se za posledních 10 let stal automobilový gigant, ať se to někomu líbí a nebo ne (osobně z toho taky nejsem nadšený). A prostě produkty mají dobrý. Myslím že víc na tom asi není potřeba rozebírat.

Jinak já to tak měl vždycky, že víc Kia a vlastně to tak platilo donedávna. Jenže u Kie se mi líbí Xceed, ale ten není možné mít ve čtyřkolce a paradoxně mi Sportage v aktuální podobě nepřijde zdaleka tak esteticky zdařilý, jako Tuscon. Tam ten designový jazyk Hyundaie funguje za mne asi nejlíp (ale podle vkusu každého soudruha).

Zní to blbě, ale nám se nakonec to auto vzhledově asi líbilo nejvíc (teda s vyjímkou RAV4, ale ta prostě ve 4x4 není dostupná). A nevím proč, ale mne by se čekat na auto rok a víc fakt nechtělo. Když už se pro něco rozhodnu tak to chci hned.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 4. 2023 12:04

Jasné dělám si *****, taky bych své oblíbené auto nerad dával pryč.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 3. 4. 2023 12:20

maincoonsback píše: Mé názory se mění jako počasí a vždy je nejlepší to, co si zrovna chci koupit nebo mám. Netřeba rozebírat.


Jsem si dovolil to zkrátit. :D
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků