Chci koupit Mondeo Kombi mkIII TDCI - poradíte?

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 6. 12. 2010 11:30

Nejlepší je mít poskoka a do kufru vůbec nechodit :-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 6. 12. 2010 12:22

Dusan píše:Nejlepsi je mit kufr na elektriku, jednak to funguje bez ohledu na pera a zkoseni a jednak to zasadne zvysuje machr index. :mrgreen:

To každopádně.
Minimálně automatické otevření po stisku tlačítka je v tomhle počasí k nezaplacení...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 6. 12. 2010 12:57

robbert píše:Nejlepší je mít poskoka a do kufru vůbec nechodit :-P


Jenze to by se holt clovek musel narodit jako zenska. :mrgreen:
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 6. 12. 2010 12:58

Nic není dokonalé :-D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 12. 2010 19:40

m.a.x.i.m.u.s píše:Víko drží i v menší výšce, ale nechtělo se mu nahorů samo. Každopádně dnes už na úrovní blinkrů se zvedne samo.
Ty máš Octavii taky kombi?
Každopádně zvedání víka zavazadlového prostoru se hodne odvíjí od zkosení zádě a to má Mondeo větší. Někteří Octaři si nasazují na ty vzpěry pružiny a po zmáčknutí tlačítka otevření kufru se otevřou. No a na Mondeu MKIII tohle není protože má tu záď více useklou a je potřeba překonat větší úhel na otevření, protože vzpěry spíše stojí než leží u Octavie...
U MKIV je ta záď už pozvolnější a tam tato vychytávka už funguje a bude se teda i lépe otvírat kufr.

jj kombíky oba dva (ale mám Octu II předFL, ne toho kombíka O1 cos měl na fotce - ale Mondeo je přesně takový jako na fotce). Na Mondeu největší průšvih vnímám špinění čelního skla - buď to má jinak rpoudění vzduchu, nebo nevim, ale musím ostřikovat skoro pořád, strašně rychle se to zaneřádí. Ale jako spotřebu vody to má docela malou, jak to nemá ostřiky světel - to na Octě mi to s ostřikama světel ubýváí rychleji. A Mondeo má základní světla lepší než Octa předFL základy - zas projektory v Octě už jsou na tom líp než základní halogeny v Mondeu.
Celkově to nakonec s Mondeem nebyla taková trága, ale snad už zítra odpo dostanu zpátky octu a budu spokojenej

-- 6. 12. 2010 19:41 --

Dusan píše:Nejlepsi je mit kufr na elektriku, jednak to funguje bez ohledu na pera a zkoseni a jednak to zasadne zvysuje machr index. :mrgreen:

to jo, ale to jde u Schade až u SIIC :) Ale u V70 jsem to celkem kvitoval a zamiloval se do toho :love:
anonymni

Odeslat příspěvekod foto1977 7. 12. 2010 14:45

Ahoj, myslíte, že se vyplatí s koupí ojetého mondea počkat na leden příštího roku?
Jde mi o to zda budou cenově dostupnější nebo jestli bazary půjdou cenou dolů až koncem zimy cca březen???
foto1977
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2010 14:56

rozdíl v ceně mezi prosincem a lednem bude zanedbatelný, pokud vůbec nějaký
anonymni

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 7. 12. 2010 14:56

Neřešil bych čekání, ale spíš spokojenost s konkrétním kusem.
Sám jsem ST220 vybíral od září a až těsně před vánoci jsem objevil jedno ve výbavě co jsem vyžadoval a ve vánoční svátek si pro něj jel :-)
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 7. 12. 2010 15:22

ajif píše:rozdíl v ceně mezi prosincem a lednem bude zanedbatelný, pokud vůbec nějaký


Rozdil tam urcite bude, preci jenom to auto bude o rok starsi. Navic na jare bude vetsi vyber.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2010 16:12

na jaře možná, ale v lednu trvám na svém. Zrovna u ojetiny to "o rok starší" nebude ...
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 12. 2010 17:20

Dusan píše:
ajif píše:rozdíl v ceně mezi prosincem a lednem bude zanedbatelný, pokud vůbec nějaký


Rozdil tam urcite bude, preci jenom to auto bude o rok starsi. Navic na jare bude vetsi vyber.


Souhlas.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 7. 12. 2010 17:58

ajif píše:na jaře možná, ale v lednu trvám na svém. Zrovna u ojetiny to "o rok starší" nebude ...


Bude, jedine co je u ojetiny dulezite je rok vyroby, mesic nikdo neresi. Ojetina vyrobena 12/03 je o rok starsi nez ojetina vyrobena 01/04, divne ale je to tak.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2010 20:00

ale on se ptá, jestli ojetina vyrobená v 03/2007 bude letos v prosinci dražší než za měsíc, tj. v lednu 2011 ... aspoň tak jsem to pochopil
anonymni

Odeslat příspěvekod foto1977 7. 12. 2010 20:37

jde mi o mondeo kombi tdci rv2004(po faceliftu)
foto1977
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikdo 7. 12. 2010 22:55

Mohla by být levnější, bude totiž ne o měsíc, ale o rok starší. Záleží na vyjednávacích schopnostech.
nikdo
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků