Jaký zvolit inzertní server(časopis)-koupě,prodej os.auta?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Plexisklo 7. 9. 2008 15:38

Lubro: presne tak ako pise Maxie... Ci sa tam da dobre a rychlo predat auto, to neviem, kedze auto som este nepredaval, ale ako inzertny portal je to medzi ludmi velmi rozsirene a tie stranky patria vo svojej kategorii medzi najnavstevovanejsie :)
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 7. 9. 2008 20:43

Trošku OT, ale myslíte si, že papírová inzerce (tištěná annonce atd.) má ještě budoucnost? Já myslím, že už moc ne... třeba u annonce to vyjde v tisku o dost později, než se dá internet na net... Ale zato tištěnej katalog s realitama je fajn :)
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joe King 16. 9. 2008 20:24

Pro me uz tistene nema moc budoucnost, i ty reality my prijdou tistene nanic (jedna mala fotka, ...)
Joe King
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quasimoto 17. 9. 2008 00:52

http://www.autovia.sk
zo slovenskych este dvojka v navstevnosti - pre sukromnikov to je zadarmo, vlastne pokial viem na slovensku sa za sukromnu inzerciu neplati asi na ziadnom servery
Naposledy upravil quasimoto dne 17. 9. 2008 09:46, celkově upraveno 1
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joe King 17. 9. 2008 08:56

a kam vlastne nakouknout v CR na soukromou inzerci? - prijde mi ze na vsech tech serverech stejne inzeruji akorat bazary a lidi co s tema autama kseftuji.
Joe King
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quasimoto 17. 9. 2008 09:45

Nie je tam vo filtri moznost vybrat ci ide o predajcu alebo o sukromnu osobu? Ja vo vacsej miere pouzivam len autovia.sk a tam tato moznost je.
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skalik86 18. 9. 2008 09:11

ja prodal prez cars.cz na sauto.cz jsem zaplatil asi 50kč a kuloví z toho
... Beep Beep ...

KTM 950 SM
Skalik86
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Pe012tr 18. 9. 2008 09:18

Pe012tr
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod fulim 14. 12. 2008 17:03

A co takhle vsechny inzertni servery najednou pomoci programu Export Cars na http://www.export-cars.cz
fulim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lubro 8. 4. 2009 07:17

fulim píše:A co takhle vsechny inzertni servery najednou pomoci programu Export Cars na http://www.export-cars.cz



Zdál se mi to jako dobrý nápad...Stáhl jsem si ten program,nainstaloval a ono to bude pouze pro nějaké prodejce nebo autobazary...Neboť nevím,co jako soukromá osoba vyplnit do kolonky
"název firmy" a hlavně co napsat do kolonky "IČ"...A bohužel např. bez vyplnění toho IČ mě to dále nepustí - tj. k získání potřebné licence (i na DEMO)...Lze to nějak vyřešit?
Lubro
Nováček

Odeslat příspěvekod henk 8. 4. 2009 08:07

Přes annonci se dalo prodávat snad tak před několika lety. Prodal jsem tak auto v r. 2002 a loni jsem potřeboval zase prodat. Výsledek 0, po víc jak týdnu jenom jeden telefonát, ani se nepřijel podívat.
Tak jsem auto znova umyl, přehodil na letní kola, nafotil a dal na tipcars, hned druhý den volal zájemce že to určitě bere, přijel a zaplatil, po dvou dnech jsem to smazal. Ale bylo to auto který jde dobře na odbyt, navíc v super stavu.
Sauto bude možná lepší poměr výkon/cena, asi jsem byl ovlivněný tím, že jsem obě současná auta našel přes tipcars.
henk
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 8. 4. 2009 08:14

henk píše:Přes annonci se dalo prodávat snad tak před několika lety. Prodal jsem tak auto v r. 2002 a loni jsem potřeboval zase prodat. Výsledek 0, po víc jak týdnu jenom jeden telefonát, ani se nepřijel podívat.
Tak jsem auto znova umyl, přehodil na letní kola, nafotil a dal na tipcars, hned druhý den volal zájemce že to určitě bere, přijel a zaplatil, po dvou dnech jsem to smazal. Ale bylo to auto který jde dobře na odbyt, navíc v super stavu.
Sauto bude možná lepší poměr výkon/cena, asi jsem byl ovlivněný tím, že jsem obě současná auta našel přes tipcars.



Tipcars - to je ten inz. server, kde se platí 500 Kč?
Lubro
Nováček

Odeslat příspěvekod henk 8. 4. 2009 08:28

jo, bylo to dokonce o něco víc než 500, nevim přesně (už je to víc než rok). Netvrdim, že je nejlepší, je to jenom jedna zkušenost, ale já prostě prodal. Záleží taky za kolik je auto na prodej, dát 500 vypadá jinak když prodáváš auto za 220.000 a jinak když za 50.000
henk
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skyline 9. 4. 2009 08:13

Jedine tipcars.com. Prodal jsem pres to Civika - jednoznacne nejvyssi pocet volajicich. Dal jsem auto soucasne i na bezplatne servery a proti odezve z tipcars je to totalni slabota, za tech 500 kc/mesic to rozhodne stoji.
Skyline
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jim 25. 12. 2009 21:36

máte někdo dobrou zkušenost s prodejem na aukro.cz?
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků